Skoči na vsebino

Honda VFR 1200 X CROSSTURER


sayo

Priporočene objave

ne ne ta res tko posiljeno ropoče :)

VFR 800 ima tko lepo uglajen zvok, tole je pa čist drug zvok.

Najbrž bi bil mnogo lepši na dva lonca (basiranje mi manjka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ta res tko posiljeno ropoče :)

VFR 800 ima tko lepo uglajen zvok, tole je pa čist drug zvok.

Najbrž bi bil mnogo lepši na dva lonca (basiranje mi manjka)

Katalizator zabriš stran :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo kdo sam zajebaval z montažo meglenk na CT... Razstaviti je potrebno "pol motorja"...

...in naš slavni "vfr doktor" je včeraj postal kompetenten tudi za to!

https://picasaweb.go...09/MeglenkeBuha

Saj ni tako strašno, sem mislil da ga je potrebno še bolj sleč......raje to, kot da slišiš takšno "lovsko"...http://www.motosvet.com/na-crosstourerja-samo-solo.html :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni tako strašno, sem mislil da ga je potrebno še bolj sleč......raje to, kot da slišiš takšno "lovsko"...http://www.motosvet.com/na-crosstourerja-samo-solo.html :kva2:

Ja je bilo kar strašno 4h. Na motorju je bilo pošraufanega še drobovja pod keslom, pa to pa ono. Sam mene je ubijalo padajoče sonce in grožnja popolne teme.

Tako, da MOTORISTI - če potrebujete kak nasvet ali pomoč za Honda VFR 800 in sedaj že za Crosstourer 1200 kr našga Dupija kontaktirajte.

Maček - tehničar, pedanten, natančen in izvedba brezhibna. DUPI še enkrat hvala, ker si mi v bistvu že napravil približek izvedbi SE CROSSTOURER. Sam še dva stranska kufra nabijem pa je!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da MOTORISTI - če potrebujete kak nasvet ali pomoč za Honda VFR 800 in sedaj že za Crosstourer 1200 kr našga Dupija kontaktirajte.

....eeeee... pa za Audija 100, laguno 2 tuuuddiiiiii! Tukaj je šele imel podvige.... tehnične! Na BENCINARJIH seveda... Dizli so itak za na njivo ne za na cesto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je bilo kar strašno 4h. Na motorju je bilo pošraufanega še drobovja pod keslom, pa to pa ono. Sam mene je ubijalo padajoče sonce in grožnja popolne teme.

Tako, da MOTORISTI - če potrebujete kak nasvet ali pomoč za Honda VFR 800 in sedaj že za Crosstourer 1200 kr našga Dupija kontaktirajte.

Maček - tehničar, pedanten, natančen in izvedba brezhibna. DUPI še enkrat hvala, ker si mi v bistvu že napravil približek izvedbi SE CROSSTOURER. Sam še dva stranska kufra nabijem pa je!!

Boš dal gor od Givija stranske nosilce? V soboto naredil dobrih 300km s CT v dvoje ....sopotnica tudi zadovoljna z udobnostjo, poraba kombinirana je bila po BC 5,9 ampak hvala BC da laže bila le 5,5L in če je to..to še edino barve nisem izbral...vleče me bela samo še nisem videl v živo kako igleda, črna odpade iz nekih razlogov...... :grim

post-10071-0-59077600-1350939610_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom dal Givi - trekkerje. Noro mu paše. In ti kako zadovoljen z mrcino?? Jaz bi še enkrat kupil če bi izbiral. Drugače daj si zaščito in meglenke. cca 240€ pa k našmu Dupiju prid ti zmontira vse. Za ceno se bota že zmenla!!

Ko bo nova sezona pridita kaj naokoli in se spoznamo: Boštjan 041 445 282

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidim da nisi še nabavil! Moj srebrn mi je najbolj lep. Bel tak tak. Žensko mi deluje. Jaz ko sem srebrnega vidu v živo sem reku TO JE TO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidim da nisi še nabavil! Moj srebrn mi je najbolj lep. Bel tak tak. Žensko mi deluje. Jaz ko sem srebrnega vidu v živo sem reku TO JE TO!

Enkrat spomladi bo....do takrat imam čas za barvno odločitev....takrat se slišimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

post-38784-0-17643000-1357069704_thumb.jpgpost-38784-0-66961100-1357069780_thumb.jpgpost-38784-0-00519100-1357069806_thumb.jpgpost-38784-0-76369900-1357069829_thumb.jpgpost-38784-0-94034400-1357069851_thumb.jpgpost-38784-0-10580700-1357069882_thumb.jpgTakole pa zgleda dobesedno ( tovorni motor z 46L trekkerji ) 138L robe za vozit. Sam med avti ni prerivanja!!

P.S. Dupijeva VFR 800 zgleda kot malček proti CT-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... 115 je širina... mal boš že pobral dol barve z avtov... to se kar pripravi... Sicer pa za 3 x letno, ko jih boš gor obesu boš pa že ahtal...

Zamenjaj še šajbo... ta je takorekoč neuporabna... motor je pa vsekakor kul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam verjemi mene nič ne moti šipica! Sopotnica dobi veter v glavo jaz ne!

Moram nekje dobiti zatemnjeno šipico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-38784-0-17643000-1357069704_thumb.jpgpost-38784-0-66961100-1357069780_thumb.jpgpost-38784-0-00519100-1357069806_thumb.jpgpost-38784-0-76369900-1357069829_thumb.jpg

Hudica.....paz de baba ne bo pakirala...zadeva namrec zadaj nima locenih zlajfov....zgleda pa superturing raketa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr rajcaj! Tak se mi že lušta vozit da me trga. Sam sem tak nahlajen da še peš komaj grem!! ha ha ha. A to si ti na CT-ju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr rajcaj! Tak se mi že lušta vozit da me trga. Sam sem tak nahlajen da še peš komaj grem!! ha ha ha. A to si ti na CT-ju!

Sej ti bom ključe zgubil, pol šele boš zrajcan :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr rajcaj! Tak se mi že lušta vozit da me trga. Sam sem tak nahlajen da še peš komaj grem!! ha ha ha. A to si ti na CT-ju!

Tole bilo v četrtek 25.10, v soboto sem bil pa gor s sankami in preko 30 cm snega :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali ve kdo če v SLO prodaja šipce Puig? . Če ne bo pa E-BAY zrihtal

 

Ni boljša rešitev MRA?? mislim da je !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!