Skoči na vsebino

Honda VFR 1200 X CROSSTURER


sayo

Priporočene objave

moraš definirat normalno uporabo..ker "normalno" je za vsakega nekaj drugega..

je tako, da bodo nekateri motorji na avtocesti požrli več kot drugi..zdaj pa..kje se največ voziš?

če je avtonomija mešane vožnje cca400km je to definicija.

Lastnika pa zgleda da še ni nobenega na forumu :closedeyes:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem motorju bi lohk v 1 vozu 100km pa ne bi porabu 8l,če se vozim z ženo ,naredim z 35l 670km,če se vozim sam 550-600,je pa tud tako kot pravi Dadi,če kupiš motor za 20k € vrjetn nisi glih reven ,da bi mogu gledat na vsak litrček,al se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crostourer bo verjetno zelo kmalu v našem klubu... tip še spravi vfrjko, kredit je že zrihtan... tako da bom lahko kmalu objektivno poročal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kupiš motor za 20k € vrjetn nisi glih reven ,da bi mogu gledat na vsak litrček,al se motim...

sej ni fora da si nebi mogel privoščit bencin, ampak da ti ga ne zmanjka nek v vukojebini a ne, da ima motor pač čimvečji domet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem motorju bi lohk v 1 vozu 100km pa ne bi porabu 8l,če se vozim z ženo ,naredim z 35l 670km,če se vozim sam 550-600,je pa tud tako kot pravi Dadi,če kupiš motor za 20k € vrjetn nisi glih reven ,da bi mogu gledat na vsak litrček,al se motim...

moraš pa tut vedt da bemfl NIKOL ne gre tolk kt pa honda..in je nekak logočno da bl k gre bl pije..

sej ni fora da si nebi mogel privoščit bencin, ampak da ti ga ne zmanjka nek v vukojebini a ne, da ima motor pač čimvečji domet.

ni za vukojebino tale honda..za tam kamor je narjena je zadost pump..tko da okol 300 dometa je zadost pomojem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? to je pač resnica..tuki se nima ne en ne drug nič pizdakat..

bom čakow pa brauuuuu..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš pa tut vedt da bemfl NIKOL ne gre tolk kt pa honda..in je nekak logočno da bl k gre bl pije..

ni za vukojebino tale honda..za tam kamor je narjena je zadost pump..tko da okol 300 dometa je zadost pomojem..

Se strinjam z obema postoma :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš pa tut vedt da bemfl NIKOL ne gre tolk kt pa honda..in je nekak logočno da bl k gre bl pije..

ni za vukojebino tale honda..za tam kamor je narjena je zadost pump..tko da okol 300 dometa je zadost pomojem..

Po moje bodo kar hiro nadeli kanto, ki bo držala vsaj 25L ali več, iz izkušenj vem da včasih ni mus, da si ravno v vukojebini pa kljub veliki avtonomiji gre na hlape :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega me je naprosil da mal preverim... je torej v fazi nakupa... Motor prevzame v začetku avgusta, ker do takrat dopustuje... Zdaj pa "rabi" kufre... original komplet je baje cca 1600 €... Tip se bo pa kolikor ga poznam v dvoje drajsal itak bolj "kaferejsing" s kakim izletom do morja, po Balkanu, morda do Dolomitov... torej asfalt, daleč od makedamov in vukojebin...ALU robustne zadeve so torej zanj čist brezveze... hoče pa met trde 3 kufre + bočno zaščito... na giviju sem preveril ... klasičen monokey komplet z V35 (tega imam sam) se da dobit... touratech je verjetno predrag... a obstaja še kaj? baje sicer nekdo v SLO tudi izdeluje stranske kufre za bemfle... Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Mina... tega sem iskal...

Me prav zanima za katere se bo novi crosturerjaš zdaj odločil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za "šminkiranje" po okolici plastika, tudi sam imam trenutno Givi - monokej.

Za kaj bolj "tapravega" ga pa ni čez Alu, še vedno čaka v garaži na svoj trenutek!

OK sicer je pa tole tema o CT1200, da ne bomo preveč OT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje iz RP?

RP....reševalne postaje....motor je vrhunski, pelje se enkratno, res .........samo požrešen je pa res tako kot pravijo, da pri njih pod 10 l/ 100 km nikoli ne pade in škoda da je tako....svaka čast Hondi... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Honda je dobra za pozimi, ker je med nogami vroče za popiz...

mah ja kaj ti je bilo vroče, ne vem a se v kratkih hlačah vozite, da je vsem neki narobe.....:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ja kaj ti je bilo vroče, ne vem a se v kratkih hlačah vozite, da je vsem neki narobe..... :)))

ja, seveda kako pa drugače..in če se kdo prisloni na auspuh z golo nogo je kriva honda, bemfl al kawasaki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, seveda kako pa drugače..in če se kdo prisloni na auspuh z golo nogo je kriva honda, bemfl al kawasaki..

Ja lej, jaz se pri moji stari drvarnci nikakor ne morem spečt ne ob auspuh ne na cilindrih, ne vem, mene moti če je ozračje 30c pa da ti še med nogami ene 60c PUHTI, še pri Bemflovih dveh roštiljih je bolj za zdržat :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo... kolega ga je danes pripeljal domov... Lepa srebrna mašina... Zvok je sicer bolj klavern... tako da čez zimo pričakujemo akrapoviča in kufre... zelo v kratkem še cevno zaščito... Čestitke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ni slab...

Še zdaleč ne :)

mal se je treba navadit na velikost, drugače je pa prav krasen kos motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!