Skoči na vsebino

Smučanje 11/12


Jure

Priporočene objave

Sezona je pred vrati (oz nekateri so jo že konkretno začeli) :)

Pa vi? Jaz na snegu sicer še nisem bil, ampak priprave so se pa že začele :D

post-1190-0-37710700-1321648548_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz še ne....nakako ne morem preklopit na smuči, glede na to da sem bil še v začetku meseca na surfanju v El Turu....ampak, vosek sem dol potegnil, pa malo zglancal sem jih tudi....ni cajta za na Moeltall, pa da ga j...š....Skratka komaj čakam..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ma kej bo treba it tudi na sneg. vidim da vsi neki sami smučke brusite. Moje bojo tudi za nabrusit.

Kam pa kej hodite smučat? mi hodmo v zoncolan zadnje cajte k se da dobit poceni karte. Je pa res da je bolj družinsko smučišče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam do februarja "prepoved" smučat, potem pa hitro na smučke pičim...... bolj kratka sezona bo, jo bom pa potem probala čimbolj izkoristit.

Hodiva pa predvsem v AUT, pa na Krvavec... Letos bo treba tamalo ornk na smuče dat, da bo lahko čimprej z nama že smučala po progah in ne samo po bebikah.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne hiti s tamalo pa jo prehitro na sneg dajat... je brez veze... ko otrok sam hoče na smuče, gre, pa se smuča... če ga pa siliš pri treh letih pa je čisto zabijanje cajta, živcev in denarja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mala sama hoče na smučke, ker naju vidi, da sva navdušena smučarja.... stara je 4, lansko leto sva jo dala na Krvavcu 2x po 1 uro v šolo (individualno), glih toliko, da je dobila občutek in ji je bilo super.....Potem je že z mojim parkrat probala na vajeti in ji je bil super feeling.... problem je samo v tem, da je izredno suhcana in ni bila dovolj močna za zavijanje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej bo treba it tudi na sneg. vidim da vsi neki sami smučke brusite. Moje bojo tudi za nabrusit.

Kam pa kej hodite smučat? mi hodmo v zoncolan zadnje cajte k se da dobit poceni karte. Je pa res da je bolj družinsko smučišče :P

Celodnevna odrasla naj bi bila 31€, to se mi niti ne zdi tako malo. Bdw, koliko časa rabite iz gorice do smučišča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je več kot 15€ je nateg ;)

Se strinjam, sam kaj ko nimamo vsi zvez in poznanstev ki bi nam rihtali karte. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne hiti s tamalo pa jo prehitro na sneg dajat... je brez veze... ko otrok sam hoče na smuče, gre, pa se smuča... če ga pa siliš pri treh letih pa je čisto zabijanje cajta, živcev in denarja....

Sploh ni brezveze.....hčera je bila stara malo več kot tri leta ko je začela, sin niti to ne (naslednjko sezono je bil že na Sella Rondi)......Res pa je, da nismo silili nobenga ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni brezveze.....hčera je bila stara malo več kot tri leta ko je začela, sin niti to ne (naslednjko sezono je bil že na Sella Rondi)......Res pa je, da nismo silili nobenga ....

he, mulca sta imela alternativo.......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, mulca sta imela alternativo.......?

Če bi imela tebe, še danes verjetno ne bi stala na smučeh.... :grrr j

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imela tebe, še danes verjetno ne bi stala na smučeh.... :grrr j

mojstr grunf, moj mulc smuča dobrih 20let.... od slabih 23 kolkr jih ma za sabo pa to ni poanta mojga prejšnga posta

ker si samozavestno zatrdil, da manj kot 3 leta stara mulca: "Res pa je, da nismo silili nobenga .... " me je samo zanimal, na podlagi česa si to ugotovil

in kako naj ti tak froc lepo pove, da ne bi smučal, ne da bi zagret oče dobil popizditis.....

....pa me ne briga več.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mulc pri starosti enega leta zna zelo jasno in še bolj glasno povedat kaj bi in kaj ne bi.

to je pa tud vse.... če pa kej pomaga, je pa odvisno od staršev.....

no, glej: jest mojga pri 2.5letih nisem imel kam dat in je hočeš nočeš moral z mano na dopust..... jebelo, kaj nej rečem.... kriv sm.... de sm ga vzel s seboj, de še dons smuča.... de pa ga nisem silil..... to je tud res, sam alternative pa ni imel :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

troo. replika je bila na to:

kako naj ti tak froc lepo pove, da ne bi smučal, ..

Povedat še kako zna.

Naša pravi, da ne bo smučala samo dol, ampak tud gor. Kako bo, ko bo res na smučkah, je pa druga stvar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ima naša mala dost smučarije jasno in glasno reče, da noče več. No, razen, če nisi ali mentalno prizadet, ali pa way too much ambiciozen starš, razumeš, da pač ne more več in ga daš dol iz smučk..... kaj pa vem, pri nas gre to zelo preprosto, damo ji možnost, mogoče malenkost potisnemo, silimo pa ne......

letos je sama rekla, da se bo pa fejst naučila smučat.... in če je to njena želja, hvala bogu, midva jo samo podpirava pri tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan de Corones je po fuzbalskem zavzetju še zmeraj lokacija št. 1 za slo in cro ski mojstre in snežinke, predvsem pa smučarske otvoritve ! skoraj vse je delalo, razen Picolin-a, ostali snežni jeziki so segali na vse strani "šiptarskega pokrivala" ! ni kaj 30 cm umetnega + 3 cm naravnega pred dobrim tednom !

Kadilcem in alkoholikom še zmeraj prijazni lokali ! Črni Silvester 3 minute 35 sekund super G spusta ! :grim Ponovitve na Sela Nevea v kratkem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojstr grunf, moj mulc smuča dobrih 20let.... od slabih 23 kolkr jih ma za sabo pa to ni poanta mojga prejšnga posta

ker si samozavestno zatrdil, da manj kot 3 leta stara mulca: "Res pa je, da nismo silili nobenga .... " me je samo zanimal, na podlagi česa si to ugotovil

in kako naj ti tak froc lepo pove, da ne bi smučal, ne da bi zagret oče dobil popizditis.....

....pa me ne briga več.....

Bova zdaj šla kdo ima večjega-(res ne bi, ker teh tvojih 23 let res ne pove veliko)?? "Res pa je, da nismo silil nobenega..." je bilo mišljeno, da ko je bilo konec je bilo konec in je bila koča in je bil čaj in smo dali pancarje dol, pa legokocke ven-in je bilo za enega izmed naju za tisti dan konec smučarije....... Ja in to še danes samozavestno trdim, čeprav sem sila zagret smučarski oče...... popizditisa še nisem dobil......zgolj za potešitev nekih stereotipov...

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroka je treba obuti v prevelike (premajhne pancarje), mu dati sulice na noge in ga obvezno odvleči na črno pisto, če je led bo tudi rdeča OK. Če se ne spusti sam, ga je potrebno malo pahniti in izrekati vzpodbude v malo višjem derečem se tonu .... če ne zaleže prvič ponovi ves manever ...

mi2 zgrešila z vzgojo, če greva sama na smučarijo kr zboli od hudga :blush: ... matrat sva jo začela tud pr 3 letih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu prejšno soboto v Obertraunu, snežne razmere odlične, edin pihal je pa nč nisi vidu pred sabo zarad sneženja, ter umetnega zasneževanja, žal mi je edino ker je biu Snowpark zaprt, drgac bi še ekstra uživu hehe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prejšnji teden v Schldmingu od četrtka do sobote. Moška družba. V četrtek 100% idealna smuka, sonce, dost snega, prava temperatura skratka idealno, naredili 12.500 višinskih m in 62 km, boleče noge za popi...t, v petek začel sneg, v soboto pa še bolj, da smo smučal po celcu, kolikor smo sploh še lahko.

Je pa v schladmingu v ciljni areni ena dobra zadeva, ki se ji reče pivnica Tenne in v petek in soboto po smuki je bila notri ludnica, vsi pijejo pivo, plešejo, žurajo, super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V kratkem v planu podaljšan vikend in sprobat tako Jahorino kot tudi Bjelašnico. Sarajevo imam v malem prstu ampak na smučiščih pa še nisem bil, kakšne so kaj naprave in proge? Snega imajo kot kaže kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!