Skoči na vsebino

Smučanje 11/12


Jure

Priporočene objave

V kratkem v planu podaljšan vikend in sprobat tako Jahorino kot tudi Bjelašnico. Sarajevo imam v malem prstu ampak na smučiščih pa še nisem bil, kakšne so kaj naprave in proge? Snega imajo kot kaže kar nekaj.

naprave in proge na Bjelašnici so boge, kako je na Jahorini pa ne bi vedel (najbrž ne dost bolš)..čevapčiči pa super..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem, da imajo na Jahorini 2 novi sedežnici in da so izčprno obnavljali. Ma bova sprobala, pa bo kar bo :D Če ne pa še vedno ostane kulinarična uživancija v http://www.avlija.ba/ zaradi katere se vedno splača narediti 500+ km :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo malo heca po celem snegu....

kdor ni vešč kamere, pač naredi raklamo za Atomic...

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tamala je z veseljem na smučkah, smuča že super dobro in predvsem rada smuča :OK:

jaz sem pa v nedeljo končno stopila na smučke - bila sva v AUT, smučala sem pa celo boljše, kot pred operacijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni mesec 4 dni v Nassfeldu, smuka odlična, proge supr zrihtane, jst sm se sicer bl ko ne zadrževal v snowparku, me je pa zadnje 2 dni malo raočaral ko je že bil več al manj led, se je poznalo da je blo več kompaktnega snega kot naravnega. Overall super! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo malo heca po celem snegu....

kdor ni vešč kamere, pač naredi raklamo za Atomic...

ki pa je to blo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako slabe sezone pa še ne ! čez vikend se mi obeta šele drugo smučanje ! pa še to na Pohorju za katerega upam da mu ne bo ta meter snega do konca tedna odplaval ! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!