Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

...če se ne motim, je to edino smučišče v Sloveniji, ki leži pod 1000m n.v., nisem pa preverjal :)

:grrr :grrr :grrr

Mojstrana spodaj 640 m/nm, zgoraj dobrih 800.

Martuljek enih 80 m/nm višje.

Kranjska gora - center leži na 810 m/nm. Torej so vse žičnice pod 1000 m/nm.

Pa verjetno še kakšna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr

Mojstrana spodaj 640 m/nm, zgoraj dobrih 800.

Martuljek enih 80 m/nm višje.

Kranjska gora - center leži na 810 m/nm. Torej so vse žičnice pod 1000 m/nm.

Pa verjetno še kakšna...

ja ja še je kobla bohinj 500m, star vrh 600m, cekno 700m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja se je začutilo eno "utripanje" in "lomljenje petk".

Ne vem, ne vem kaj je to med vama.

Čista romantika :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne no..plis..potem bo pa o volku 1 dan, o prvem kozličku 2 dan, od drugem kozličku 3 dan.........................................................................................................

Samo za tebe o 5 kozličku... :Phttp://www.motosvet.com/tabla/topic/35724-balkan-4-dni-2300-km/page__pid__1948110__st__30#entry1948110
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons po šihtu mi je pred fuzbalom ostalo še dve urci frej, seveda za vožnjo z motorjem :P sem reku da grem pogledat mal Ig in tiste konce... zato sem se odpravil v smeri Sostra (čist kontra smer) :lol1: zavil desno proti Ljubljanskem visokogorju (beri: Orle), se lepo kulturno zapeljal čez njih do rudnika... smer Škofljica, potem pa desno na Ig, tiste vasice, Brezovica, Črna vas in nazaj proti domu... hja, sej ni velik ampak zame luštnih in veselih 70km...se vidi da je Trebor z menoj kupoval motor, se učim od njega, od točke A do točke B, se zapeljem po 12 neumestnih točkah :P

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater pa še prav potuhnu sem se za koruzo, ko ste mim peljal, da me ja ne bi kdo opazu!

Btw: dva dni sem topel pir pil dokler nisem odkril, da imajo tud zamrzovalnik...

Je pa lepo tam ob Kolpi...

si se EKO obnašu si, na lektriko šparu, je vodostaj nizek. pr enih maš bonus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja še je kobla bohinj 500m, star vrh 600m, cekno 700m

ja, t spodnje postaje, če želiš, ubijalsko leti!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..sm pozabu..do Idarje na Gabronovih 30 let in kolegovih 8 kepic...žur kot se spodobi, furca pa tudi :D

post-18923-0-24315300-1346072339_thumb.jpg

Dami,si pozabu napisat,da je še tri kepice za s sabo vzel!!! :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola.

Šel na Gorenjsko, ker sem se hotel prepričat ali res tja spadam.

Mimo Škofje do Železnikov, potem na Dražgoše (za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni!!!, hehe), dol do Krope (res je lepa tale vas), se zapeljal do Bleda (Šmon je ob osmih zapiral, wtf?!), spil v Pegleznu kofe, nazaj na avtocesto, ugotovil, da mi je res zoprno se tam vozit, zavil dol v Radovljici in lepo skozi Kranj do Lj.

Cirka 120km.

Gelende fotr je vse opravu sam, jaz sem samo sem ter tja prižgal kak žmigavc.

Doma v garaži sem ugotovil, da je ta kratka lampa nastavljena na dol (mater!), še prej pa sem klel nad umazanim vizirjem.

Popravljeno . Popravil corser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dans sem pa se jst mal stopu na motor. Ker se mi ni dalo na sihtu prevec delat, sem vzel 4 ure dopusta in vzgal eno hribovsko etapo. Od doma - Litija - Domzale (v AS po nalepke) - Zbilje - Skofja loka - Zelezniki - Soriska planina - Bohinjska bistrica - Bled - KG - Vrsic - Bovec - MnS - Idrija - Logatec - Trebnje - domu. Nabralo se je lustnih 470 km, srecal kar velik motoristov, tudi turistov je se v nasi dezeli kar nekaj, skratka se kar dogaja. Temperature zmerne in primerne za motoriranje. V hribih je lepo!!

1. slikca - pred vzponom na Sorisko planinp

2. slikca - malo pred Vrsicem

3. slikca - ni, ni...

post-16982-0-41258700-1346264525_thumb.jpg

post-16982-0-10323200-1346264836_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem po nasvetu @grega32 ubral pot čez Cerkno in v Bohinj.

Sicer sem želel bolj "off road" tko, da sem si ga na koncu poiskal. Tako makadam, kot gozdno pot.

Torej: Lj-Polhov G.- Gorenja vas (do tja so lepi konci... a kdo ve če se tuki kaka kmetija prodaja?)- Hotavlje-Cerkno-(no tu sem šel potem gor in dol; lepi nakloni:)-Petrovo brdo- Bohinjsko jezero (sem imel kopalke s sabo!)- Bled- Kropa-Dražgoše (včerajšnja pot mi je bila simpatična)- Škofja loka- Lj

Km: 250; dve uri sem se "preganjal" po makadamih Cerkniškega hribovja.

Fatboy gelende je še enkrat pokazal kaka težka krava je za obračat na koncu ozke poti... :glare:

Bled pa KATASTROFA: tam na terasi pod gadafi centrom je zmanjkal kremšnit!!

Da ne omenjam, da kako wannabe mi smo najboljši kremšnitarji- ŠMON zapre ob osmih zvečer.

Pejte vi vsi skup mal v tri pm... Kak turizem pa Bled. Sramota!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po šihtu hitro v kombinezon in lubico zajahat :P ker je bla ura že 6 sva jo mahnil proti Kamniku, mimo Gornjega grada in veselo naprej... nakar se kolega spomni da pa njega malo zebe :( plan je bil do Mozirja, Polzele mimo Vranskega do Ljubljane, ampak sma se vmes malo premislila in v Nazarju obrnila proti Gornjemu gradu...potem pa spet mimo Kamnika v LJ... hja, pa saj je blo prou luštnih 130kmjov :P

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem po nasvetu @grega32 ubral pot čez Cerkno in v Bohinj.

Sicer sem želel bolj "off road" tko, da sem si ga na koncu poiskal. Tako makadam, kot gozdno pot.

Torej: Lj-Polhov G.- Gorenja vas (do tja so lepi konci... a kdo ve če se tuki kaka kmetija prodaja?)- Hotavlje-Cerkno-(no tu sem šel potem gor in dol; lepi nakloni:)-Petrovo brdo- Bohinjsko jezero (sem imel kopalke s sabo!)- Bled- Kropa-Dražgoše (včerajšnja pot mi je bila simpatična)- Škofja loka- Lj

Km: 250; dve uri sem se "preganjal" po makadamih Cerkniškega hribovja.

Fatboy gelende je še enkrat pokazal kaka težka krava je za obračat na koncu ozke poti... :glare:

Bled pa KATASTROFA: tam na terasi pod gadafi centrom je zmanjkal kremšnit!!

Da ne omenjam, da kako wannabe mi smo najboljši kremšnitarji- ŠMON zapre ob osmih zvečer.

Pejte vi vsi skup mal v tri pm... Kak turizem pa Bled. Sramota!!

Corser, če se kaj v ali okolici Polhovega Gradca kaj prodaja, se pa lahko pozanimam. Mi ne bo težko, če bo kaj, ti sporočim.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem se spravu da bi naredu turo Ljubljana - Kranjska Gora-Tolmezzo - Persalis-Sauris-Ampezzo-Tolmezzp - Kranjska Gora-Ljubljana.

Pršu sem to Pesariisa, pol pa oblaki pa zaćetek dežja, tako da nisem nič sliku, sam obrnu in zbežu dam.Lahko bi sliku tiste črne oblake, sam jih boste itak jutri vidli, pa najbrže gledali še par dni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil en počasen (zaradi viharja v glavi) krog do vikija in nazaj (mal po asfaltu mal po makadamu).

Glede na to, da cager hitrosti ni nikoli zašel v trištevilčno območje, je bilo mal več časa gledat

naokoli - tako da sem videl tudi pokrajino kjer se vozim in ne samo cesto.

Tako sem videl "žive kosilnice" pod nanosem (verjetno so tam vedno, samo videl nikoli);

post-22468-0-82474900-1346608459_thumb.jpg

Zaradi zmerne hitrosti opazil celo tri policistke (a danes delajo samo punce?), ki so

name merile z radarsko pištolo - sem jim samo pomahal in šel naprej

(začuda so vse odzdravile).

Namesto zajtrka in kosila pa sem konec dneva skočil do trojan na marelčni krof.

Naslednjič na zadnji zic še eno da hrbet masira, pa bo izlet še boljši :-)))

(če ne bo preveč huda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!