Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

BALKAN TUR 1.)DAN

Pred Zrenjaninom pa zanimiv most z človeško avtomatiko :blink:

DSC02468.JPG

Si pozabil omenit cestne tirnice, ki pomagajo voznikom se po ta pravi krivini zapeljat na most - beri kolesnice ...

Pa še slikca Vojvodinskih polj,do kamor ti seže pogled ni enga hribčka,sama ravnina,prav tako ceste,kot piste za pristajanje letal.Se pa opazi očitna razlika v cestah,ko smo prehajali iz Hrvaške v Srbijo :(

DSC02473.JPG

Za Vojvodino pravijo, da ti je zgolj potrebno stopiti na bučo, pa imaš vso Vojvodino kot na dlani =)

pa da ne bo pomote in mi Srbkinje .) - slažem se braće

Ko smo popili zalogo šljive smo se odpravl počas na hrbet.Noč je minila kot bi mignil,zjutraj sva bla z IgorKR v šoku,šljiva je pustila posledice,a ker sva deca sva se pogumno spoprijela z slabostjo.

Kmet2, ni pustila posledic, samo kasno paljenje je mela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALKAN TUR 2.)DAN

Padli smo v tako gužvo v Beogradu,da je GS-sa skoraj kap(vročinska),zdaj lahko mirno trdim,da ima varnostno termično stikalo,ki izklopi agregat in ga obvaruje pred pregretjem :OK: iz slikce ni razvidna gostota prometa a so ble v mestu prekopane in zaprte najbolj prometne žile sredi najbolj prometne sezone :BUA: se mi zdi,da je cestnoprometno podjetje Beograd v žlahti z našim DARS-om :P

- baje so japonci poskušali in se matrali uredit prometno situacijo v BG in prišli do presenetljivega rezultata. Rekli so jim, da tako kot je je naboljša he he :)

E moj Beograd, kako sem jaz užival v njem z mojim fičom - švalerska kola :)

Avala je dobila ime po rudi ki so jo izkopavali Rimljani(avalit)

V bistvu je obratno, ma ni važno ... :) Sem pa gledal ka bi bil ta avalit pa najdu samo kemijsko razlago kaj je, pa neč konkretnega za kej bi se uporabljal :wacko: :hmm::slap:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej pajkica, moraš v vsaki temi pizdakat? pust otroku vesele, nej lima. v vsaki temi se najde en, k mu neki ne paše...

naredte, svoj forum pa tm delite red

(ja,smmoglajajčnikesprazntpress) :P

moram tko k ti , pizdakat :) sam da jaz rajš to delam drugim.... drugje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALKAN TUR 2.)DAN še vedno :grim

iz Avale smo krenli na obisk k Igorjevi sodelavki in sodelavcem,saj je v Beogradu preživel par mesecev in sklenil kar nekaj prijateljstev in dodobra spoznal Beograjški utrip.Tako nas je IgorKr vodil po mestu in spoznaval z prijatelji in pristnimi mestnimi restavracijami z goslači :OK: to je ena od njih.....

Đakarta moja...

Vsem, ki potujete v Beograd priporočam. Nahaja se v Novem Beogradu poleg Študentskega grada na križišču med Tošin Bunar in Bulevarjem Zorana Đinđića

Obvetno probat njihovo telečjo čorbo. Boljše ne boste dobili nikjer v Srbiji. Preverjeno ....

Šljiva je dodobra prijela in odločli smo se da gremo na beerfest v središče mesta kjer se je gnetlo baje 500000 ljudi...noro :beer2:

in Kmet je odplavu :P

Kmetica je zabredla še bolj :lol:

Edino Igorkr že vajen Beograda je ostal trezne glave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALKAN TUR 2.)DAN ŠE VEDNO SPLJOH

Maus nadalevanka sledi......jutri,ne zamudite,blo bo napeto in na šesto :grim

in v stilu reklame za Clio "Kaj še ostane GS-u ..." :naughty:

Kmet2 pa lej, da vse slike gor prlimaš iz onega jezera :photo:. Naj se vidi ... :D :naughty:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdaj kregate, meni pa je blo prav lušno kmetove slike pogledat.

Saj pa to so vse dnevne fure al keri vidi, da se vozijo ponoči???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne vibriri,da se ti ne bo petka zlomla,a ne vidš ,da vsak dan napišm dnevni vtis :P lahko ti pa napišem in danes sem bil......če ti bo lažje -_-

Drgač pa vzam za živce kej pa ti bo čist vseen kam kej napišm,napišm pa vsak dan dnevni vtis in ne tedenski,če nis opazla!!!

Tud tema je o Dolomitih pa se napiše tukaj če si bil v Dolomitih,največkrat -_- tok,da napiš kej lepga ne pa kurcat če si nezadovoljna z sabo :slap:

Nism pisal nič off topic in res ne vem kaj ima to z dogovarjanjem kam greš na kavo :surrender:

Potovanja v "cudne" dežele

V tej hudi temi smo imeli danes dopoldan .. " blitz krieg" izbris ....se dobimo na kavi .No da vidmo kaj bo zdej ? (cufa)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej hudi temi smo imeli danes dopoldan .. " blitz krieg" izbris ....se dobimo na kavi .No da vidmo kaj bo zdej ? (cufa)

kaj smo mel? :ninja::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj smo mel? :ninja::eek:

Bliskovit odziv ( moderatorja) na naše pregrešne objave. :BUA: . TO. Smo čist zje... temo .Da vidmo kaj bo zdej tu.?

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, sem ful fouš :blush: boga jaz .... ja kmet ti kr limi svojo rit še naprej, ful zanimiv vtis je to res :kva1:

Neee, pokorno javljam, da se s tem pa ne strinjam, Kmetovo rit naj pa gleda kr njegova, jaz jo pa nočem...lahko pa kakšno drugo objavi :rolleyes: ...kakšno bolj nežno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee, pokorno javljam, da se s tem pa ne strinjam, Kmetovo rit naj pa gleda kr njegova, jaz jo pa nočem...lahko pa kakšno drugo objavi :rolleyes: ...kakšno bolj nežno...

Sm pejt pogledat,pa dej oceno :grim ne eno nežno,dve :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes prijetnih 140km... dopoldne letanje po Ljubljani sem ter tja, ena kava s Sashom... proti večeru pa en krog mimo Domžal, do Vranskega, nato pa proti Kamniku in Ljubljani... ps. končno sem videl rovte v katerih domuje slavni Wix :P

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh temperaturah in cenah naftnih derivatov bodo vtisi dnevnih voženj kmalu samo še za bogataše....

Ker sem mel poln kufr razbeljenega stanovanja, sem se odloču, da grem prečekirat, če Kočevski gasilci pridno gasijo ogenj pri Osilnici....nakoncu ugotovil, da dobro da sploh kej pogasijo, glede na to, da je blo več vode po cesti v ovinkih, kot pa v njihovih cisternah :grrr

Kočevje-Dolenja vas-Kočevska reka-Borovec-Osilnica... kočno prijetnih 25stopinj :OK:...pogledujem za reko Kolpo, je bil zgleda Chuck Norris tak žejen, da jo je samo še mal za ribe pustil v kanalih :grim - lepo počasi do Broda na Kolpi, da ne bi slučajno zbudil kakšnega policaja al pa carinika na meji....nimajo glih velik dela...-Štalcarji-Livold, pol pa mučnih 20km s spremstvom policijskega avta pred mano do Kočevja....o ja smrkcov kar mrgoli :)..fajn, kr naj delajo red tam kjer je treba :grim

Reci piši skromnih 102km

Kakšnih rolkarjev pa slučajno nisi srečal? Kamikaze! :ninja:

Par dni nazaj sva podobno furco usekala z Adersom in je ob spustu izza ene izmed serpentin po medvedjih ridah na nasprotnem voznem pasu stal parkiran šlepar na katerega so nalagali bale slame ki jih imajo za zaščito ograje ... Isti čas ko sva se pripeljala direktno izza nepregledne serpentine je šleparja prehiteval večji terenec - seveda po najini strani in popolnoma zaprl cesto.

Odgovor na to, zakaj ne postavijo nobenega trikotnika/opozorila je bil: "meh" in skomig z rameni ... :headbang:

Banda! Kdaj gremo še enkrat?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ne slik, nimam velik km dones za sabo.... imam pa eeen orng HUD filling ko prvič podrsaš s kolenčkom po asfaltu :yea1: :yea1: :hooray:

začel se je po šihtu ko se je vreme zrihtalo, se zmenim z HyperJackom na kavi na dvoru, pridem pred njim, vidm da ga še ni na dogovorjenem mestu,hitr skočm

na ovinke na kar me pred ovinki opozori voznik kemperja da so polcaji(hvala še enkrat-čeprav te verjetno ni tuki) se odločm da kr obrnem da ne razkiram cajta če ne druzga za ubadanje z njimi, obrnem in grem nazaj prot kafiču snamem čelado in se prpele HyperJack na raketi...spijeva kafe,podebatirava o aktualnih temah,vidva plave kako gredo mim,

in posprem HyperJacka čez ovinke, polcajev nikjer, prideva do vrha, Jack reče : a si? (podrsov) mu rečem ah kjee.. greva dol on obrne kar naenkrat sem ga zgubu, Hyperjack najbrž nis vedu da bom šu še enkrat čez ovinke,no uglavnem pred v 2.poskusun podrsam čak mal rečem, se prvič ne zavem sploh da sm res, pogledam na kolen, eeee nekej se pozna, in tok je blo lušno da sm mogu še ene 6x :)

im loving it :):OK:

tok o mojih vtisih z današnje 70km izkušnje,

cant wait next time :kva2:

srečno

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so pa dans po celodnevne šihtu zapasal krofi Strojan (pomoje bolj izgovor za eno krajšou furco, al pustmo podrobnosti :P) po šihtu hitro domov, navlečt kombinezon nase, še prej en kufe spit, treba je blo še lubico tankat (bemti zmerom več plačujem za tank :D)...pol pa gasa do Trojan, en krof, no gibanico pojest in po AC lepo umirjeno do Ljubljane... kratkih al sladkih 85km.... vtis? ja še dobr da mam ušesa na buči :P

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj obiskal dolomite. pred cortino d ampezzo sem falil en odcep in se odločil da grem mal raziskat teren. Vračam se spet nazaj čez C. Ampezzo in najdem željeno smer proti Marmoladi pa sem šel že s praznim tankom:) vse super peglam "pussy ROB":) in pridem v ovinek s čisto zaprtim ovinkom, ki se začne v tunelu. zapeljam v tunel(sreča tako kot sem navajen skrajno ob desnem robu), no zavijem v tunel in kar semn vidu pred samo so bile samo luči. Samo zravnam motor in samo zabremzam! ostavu sem se par cm od stene in avtobus par cm od moje noge:)

pičim dalje proti Alba penia - forni di sopra-tolmezzo a sem za Albo penio nekak sfalil in ga mahnil proti Coneglianotu- udine in nato proti željenem Tolmezzu, Gemone in Tarvisiu:). Že cel vročekrven peljem dalje in že skoraj sem v tarvisu jaz cel zadovoljen, lepa ravninca izza ovinka, vsi peljejo počasi in lepo prehitevanje( sonce sije v glavo) in kar naenkrat veselica vidim policaja kako je skoču na sredi ceste in mahal, krilil z rokami, pred tem pogledam na števec, ki je kazal nekaj manj kot 200km/h, komaj pribremzam do njega:) Prvo me vpraša, če sem zmešan in še pokaže z rokami haha. Jaz mu rečem naj me hitro spusti domov da sem že zmatran pa da sem še falil in se cel dan vozim. Plav je bil cel napet pogleda papirje od motorja, preveri mene nato pride nazaj in reče, srečno vožnjo in da naj čim prej grem:)

Oglavnem blo je enkratno nabralo pa se 840km pred deževno nedeljo:)

Kaka slikca pa sledi čeprav nisem mel časa dost slikat.

<p><iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pot je bila iz: Velenje,Gaberke,Plešivec,Slovenj Gradec,Dravograd, Volkermarkt,Worthersee,willach,Spittal en Drau,Lienz,Sillan,Cortina d Ampezzo,La Villa,Corvara In Badia,Passo Pordoi,Alba-Penia.Santa Fosca,Conegliano,Udine,Tolmezzo,Tarvisio,Kranjska Gora, Jezersko

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!