Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

DSC02419.JPG

Jaz sem pa iz plemena firbčnežev. A ne bi ti mal pod sliko napisal, kdo je kdo...

Ok..tista dva spredej...ni težko ugant.

Mogoče pa nisem edini iz tega plemena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa iz plemena firbčnežev. A ne bi ti mal pod sliko napisal, kdo je kdo...

Ok..tista dva spredej...ni težko ugant.

Mogoče pa nisem edini iz tega plemena???

No če si iz tega plemena pol ti pa povem :OK: gremo iz leve prot desni in začnem pr men(gologlav z sončnimi špegli) :grim zraven mene moja žena oz. Kmetica2,Patricija (inštruktorca),Baykerca,Anja37 in IgorKr,upam,da sem ti potešil radovednost in povej svojemu poglavarju plemena firbčežnov da je zdaj dolžen vsakemu na sliki :beer1: ja to je cena radovednosti :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Pleme bo ob pipi spoznanja in ob pomoči sosveta starcev obravnavalo vaš zahtevek. Iz izkušenj vam sporočam, da bo skoraj sigurno odobren.

Bom jaz tisti..ki bo dal zanj...ampak moram vedet, kje in kdaj se zopet družite...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se še spomnite dveh korejk ki sta privandrali v Domžale?

tukajle za osvežitev spomina: ---> http://www.motosvet....65#entry1942972

no danes sta dobili družbo še enega para, prikupne korejke in njenega spremljevalca (ona z bavarcem on s suzukijem).

Do tukaj sta potovala 87 dni, gresta pa tudi mal po evropi.

Ker ni bilo časa klepetat sem jih samo pozdravil in odbrzel naprej.

njuna motorja:

post-22468-0-88166500-1344343147_thumb.jpg

post-22468-0-34698700-1344343159_thumb.jpg

kot kaže koreja le ni tako daleč ;-)

ko vidim naslednjega ga pocukam za rokav in se mu najavim na obisk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Pleme bo ob pipi spoznanja in ob pomoči sosveta starcev obravnavalo vaš zahtevek. Iz izkušenj vam sporočam, da bo skoraj sigurno odobren.

Bom jaz tisti..ki bo dal zanj...ampak moram vedet, kje in kdaj se zopet družite...

Kdaj se zopet družite,sam da tebe ni una druga slika mal spotila no :whistle::lol1: :lol1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se še spomnite dveh korejk ki sta privandrali v Domžale?

tukajle za osvežitev spomina: ---> http://www.motosvet....65#entry1942972

no danes sta dobili družbo še enega para, prikupne korejke in njenega spremljevalca (ona z bavarcem on s suzukijem).

Do tukaj sta potovala 87 dni, gresta pa tudi mal po evropi.

Ker ni bilo časa klepetat sem jih samo pozdravil in odbrzel naprej.

njuna motorja:

post-22468-0-88166500-1344343147_thumb.jpg

post-22468-0-34698700-1344343159_thumb.jpg

kot kaže koreja le ni tako daleč ;-)

ko vidim naslednjega ga pocukam za rokav in se mu najavim na obisk

in še kar "čajčkajo pa čajčkajo...." :) zgleda da so se kar utaboril pred najboljšim sosedom...vsi štirje :D

post-21285-0-57038800-1344358923_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vikend sem šel mal na morje pogledat, blo je fajn en čas........ pred postojno sem povozil mačko, na morju pa so mi ukradli pokrov z dihtungo za bremz olje! Ja pa to še ni vse, ko je ta manijak opravljal svoje delo ni imel niti križnega izvijača in je delal na silo in je olje polil malo tu malo tam ( po števcu itd), in si lahko predstavljate kaj je bilo glede na to da sem šele drug dan opazu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shibby si za furco :)? In res, po enem mesecu dogovarjan in usklajevanj pride dan, ko se odločimo za popoldanski skok po okolici :D (slovenija je majhna.. .)

Štartam iz Kočevja v izi tempu proti Dvoru, skoraj ni lepše ceste za ulaufat nove copatke :)...Dvor-Žužmberk-Ivančna gorica, kjer napojim svoje ženje žrebce :)... poberem Shibbyja in tako v Z stilu šibneva proti Litiji...čez Trbovlje na Marijo reko, dokončno še utečem nove gume :)..

...Hrastnik... po božjih rovtah in ozkih cesticah, le zagledamo Zidani Most :)..v Sevnici odvijemo skrajno desno in šibamo do Mokronoga...v Zburah počakava Škodo in Tad3ya...na pločniku je izgledalo, kot da so Z.je talali zastonj, hehe

...novo mesto...sedenje v kafiču od tapravi družbi in ob skodeli kave :)...

..do Dvora sem imel še spremstvo, potem pa kar se da hitro čez Dvor, sem se peljal tako hitro, da sem bil hitrejši od vsake srne in na srečo ni bilo golaža.

Sončnih 280km :), ob tapravi družbi boljšega dneva skoraj ne more biti :)

Dvor:

p1030721.jpg

Marija reka:

p1030728.jpg

Tanardabolši Kwaki na kupu...ccc!

p1030732.jpg

vrhunsko :):yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil kar dolg dan;

mal čez 7 zjutraj kava na omw ,

ob 9 kofe v domžalah,

ob 13 povabljen na domače kosilo,

ob 16.45 mahal na AC še dvema korejcema (en na čoperju drug seveda na GS-u) - imam občutek da je ena majhna invazija korejcev

na SLO - pač danes videl že 3 par motorjev iz tistega konca sveta)

popoldne piknik na ridah (ja hvala BiniBani za sklic in organizacijo piknika ter glavnemu na žaru Jožexj6, ki je

dobr speku kar mu je bilo spečt).

Naslednjič morajo še primoci prinest in skuhat kaffe (da ne bi slučajno kdo nosil kafe v termovski!! ;-)))

tako, zdaj pa še garmina zbudim, da mu naložim jutrišnjo traso, pa bo dan pri kraju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padlo 530 km. Mimo Rateč do Tolmezza, pa v Lozzo di Cadore na jug skozi Pieve , passo Cibiana, passo Duran, Agordo, na sever do Alleghea, pa čez Giau do Cortine. Nazaj pa na Dobiacco in po Avstrijski strani do Korena...pa domov.

Idejo za pot sem pa dobil pri Keiko. Hvala.

post-2849-0-78358600-1344791282_thumb.jpg

post-2849-0-70279700-1344791330_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!