Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Nedelja, 22. 7. 2012

Dolina ur, Italija:

preko Rateč, Tolmezza, Ville Santine, do doline ur...

Kljub, ne preveč obetavni, vremenski napovedi, se je nabralo 375 suhih kilometrov in veliko, še nikoli prej prevoženih ovinkov.

Še en zanimiv podatek....po vseh teh kilometrih ni bilo na vizirju NITI ENE spacane muhe!!! :grim Kej tacga...?! :OK:

Al so imele kakšno privat žurko, al so šle vse na morje :hmm::D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en zanimiv podatek....po vseh teh kilometrih ni bilo na vizirju NITI ENE spacane muhe!!! :grim Kej tacga...?! :OK:

Al so imele kakšno privat žurko, al so šle vse na morje :hmm::D :D :D

Kaj pa na zadnji strani čelade :eek:? Da niso ble prehitre :hmm:? A maš tisto nalepko o vožnji O:-)?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako gre pa per skupi s sladoledom?

Bi prej rekla, kako gre pir skup z motorjem, ts,ts trebor :bum: ......vtis z dnevne vožnje....sta ga veter in dežek odpihnla in odplaknla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir je bil mali, komaj za jezik zmočit. Whiskey, čist lepo gresta skupaj, najprej sljadoljed polizat, da ne teče dol, potem pa tisti sladkor poplaknit iz ust :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so me poklicali iz KMC-ja, da so dobili naročene zavorne ploščice za mojo lubico. Popoldne sem se odpravil ponje in nato domov. Ko sem se vračal proti domu sem se dobil še z Bino Bano. Skupaj sva hotela na kavo v Postojno, kjer smo se dogovorili za srečanje z Baykerco. Ker pa je v tistih koncih rahlo pihljalo sva spremenila načrt, ker je tudi Bayki odpovedala prihod. Odpravila sva se v Ribčev Laz polizat enega in spiti enega :grim . Po obvoznici in nato po AC sva se odpeljala do Šmartnega in nato proti Vodicam. Nadaljevala sva mimo Brnika do Šenčurja, kjer sva zopet šla na AC do Naklega. Od tam naprej pa sva po lokalnih cestah prišla do Bleda in naprej do cilja ob Bohinjskem jezeru. Po opravljenih "obveznostih" :kva2: sva se po odpravila proti domu, seveda okoli riti v žep :yes: . Po stari cesti do Kranja, mimo Brda, skozi Šenčur, Moste, Mengeš, Trzin in nazaj v Ljubljano. Pri bavarcu je Bina zavila desno, jaz pa mimo avtobusne postaje proti domu. Na kratko: od doma LJ-Center do KMC na dolenjki in nazaj je ravno 205 kilometrov :yea1: . LP Robert

jah klinc ne, ce ne bi lezala na kiwiju med cakanjem nate, bi mrbit tut js nardila kej vec kot 187 km.. :smoke::slap::bum: se kako furco bo treba narest.. ;) mogoce jutr??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa na zadnji strani čelade :eek:? Da niso ble prehitre :hmm:? A maš tisto nalepko o vožnji O:-)?

Oooo, pi....ija, tam pa sploh nisem pogledal :blush:

Ampak zihr jih ni na zadnji strani "piskra", ker pol bi ble tudi na tablci! Ampak tam jih tudi ni :grrr.....sem šel preverit :kva2: :kva2: :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez Ljubelj do Louisa, mal okol fakerjevega see-ja in do naslednjega see-ja pa spotoma se mal do Celovca in nazaj! Vreme fajn, mogoce kaksno stopinjo vec bi lahko bilo ampak perfekten dan, sosedje pa zelo kulturni vsaj do mene! Zmigavc in ob rob ali pa celo na avtobusno da te spustijo mimo, ce mi pametnih punktov za prehitevanje! Ah ja, balkanci na drugi strani!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah luštno je blo samo da takrat ko sva se ustvila je bilo suho, ko pa sva šla dalje pa dež aja pa jest sem kriv za vožnjo po dežju :D hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj lahko pa tut jaz dodam kakšen kometar v tej temi...končno.. :) skratka, moji prvi kilometri na lastnem motorju, sicer jih je blo bolj manj, od rudnika do Interservisa in potem še malo po btc-ju, na koncu pa k Treborju na pivo :) zelo malo vse skupaj, sam občutek je pa vseeno fenomenalen :)

po tej poti se zahvalim še Treborju za vso pomoč, sicer pa Trebor, povej kako je brez vloženega ficka biti uporabnik vozila? :):):)

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom povedal, ko bom peljal tiste gare :grim :yes: :P .

LP Robert

P.S.: Čestitam za nakup in ti želim veliko lepih trenutkov z njim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!