Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Sem pa skor prepričan, da sm srečal črno strelo pr vrhniki al pa logatcu (nvem točno, kraji so vsi isti tam :rolleyes: ) . Vidim skuter in potem opremo, pa mi nekaj ni štimalo :hmm: kdo hudiča je tok nor da drajsa skuter v taki bojni opremi...in potem posveti lučka v glavi :OK:

ja noooo... :blush: za te moje bojne podvige... že rabm opremo :D ne morm čez ride pa rebernice u kratkih hlačah :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja noooo... :blush: za te moje bojne podvige... že rabm opremo :D ne morm čez ride pa rebernice u kratkih hlačah :xx:

Varnost je na prvem mestu!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* zastopim .... ne zaspim (ja sem mal pozno tipkal)

Sam neki prašam. A maš klimo na motorju? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerajšnje napovedi upošteval, vstal ob 6.30 in ob 7.00 štartu iz LJ, biu ob 8.00 skozi Cerknico(čez Rakitno) naprej proti Ložu potem pride 20km makedama okoli Snežnika :glare: in smo ob 9.00 v Knežaku na Agipu (se mal okrepčamo in osvežimo) pičimo naprej čez Ilirsko Bistrico na Divačo in smo ob 10.00 v Štanjelu grem naprej na Novo Gorico(čez Kras občutimo prvo vročino) in se ohladimo skozi dolino Soče do Mosta na Soči(11.00) pičim naprej na Idrijo pol pa še skočim na ride mal pogledat (nikjer nobenga) za finiš se pa skuham na avtocesti do LJ :headbang:

skupi nanesl 350 km

post-33657-0-54337800-1341154216_thumb.jpg

post-33657-0-11138400-1341154230_thumb.jpg

post-33657-0-97655000-1341154255_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, js bi se res enkrat rada povabila k vaši gospe mami na kosilo, da vidim, kako zelo dobro mora človek skuhat da mož pride v vsakršnem stanju in nemogočih pogojih kljub vsemu domov na kosilo oz. večerjo. :blush: Res me zanima, prosim, brez zamere! :blush:

Sicer pa čestitam nejcgs in črni streli za podvig, mislim, da je glede na kubaturo slednja prišla relativno gledano še dlje od Pise. Jaz sem kar doma. Drug vikend bo pa LOM! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prvi dan doma po enem mesecu,se pravi bil sem mesec brez bajsa :grim Takoj sem dopoldne zakuril Jonija46,dobila sva se v logatcu,jo vsekala preko Idrije proti mostu na Soči,pred tem pa zavila za Bohinj,kjer sva naredila postanek v restavraciji Slap,se okrepčala in napojila,mam srečo da imam ritnici kot kamela grbi in not shranjujem vlago :lol: drugače bi bil bled ko Joni46 :P ja dehidracija je k.....

DSC02331.JPG

DSC02332.JPG

Ja gostilnica leži v prelepi naravi z pogledom na Cerkno B)

DSC02333.JPG

Od tuki naprej pa sva jo mahnila do slovenske vasice,ki je bila pred nekaj leti proglašena za najlepšo ^_^ ......ker mam možgane še zmerom na off mislim da je Joni46 reku Sorica :huh:

DSC02334.JPG

In Joni46 v pozerski pozi :D ob vznožju Sorice...

DSC02337.JPG

Iz lepega panoramskega pogleda pa direkt v Bohinj,kjer sva se dobila še z Thamperjem,ki je prletu iz Gorice z svojo klasiko(lep motorček :OK: )

DSC02338.JPG

Naprej nas je pot vodila do Bleda,kjer je bila nepregledna kolona vozil vse do AC.........si človek misli od kje zavraga taka kolona :hmm: no pri AC pa na koncu zagledam policista,ki namest semaforja ureja promet,res ne vem če ne bi blo bolje da bi semaforju prepustil delo :P

DSC02339.JPG

Spet se skupaj dobimo pri Vaških,nekaj popijemo za žejo ostalo spravim v grbi :lol:

DSC02341.JPG

Od tam se poslovim od Thamperja in Jonija46,ki sta res fajn družba in krenem domov na pizzo mnjam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nam pa nc napisu, je ze kmet vse povedu... Skratka lustn je blo, tudi na ridah zjutraj.. samo vespasem sem se moral umakniti k so totalno zasedli cesto in lustno jih je blo videt :) !... kmet leta 2003 je bla sorica razglasena za najlepso fotogenicno ( ali fotografsko ) vas oziroma pokrajino... sm mal brsku pa najdu, se iz mojih dijaskih let ko sem se z fotografijo ubadal..

Celi dan na motorju pa samo 400km :).. se vidimo nasledni teden, kje pa se nevem, 100% na eni mokri, plavajoci lokaciji ? :)

Popravljeno . Popravil JONI 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k.....

Ja gostilnica leži v prelepi naravi z pogledom na Cerkno B)

DSC02333.JPG

Cerkno????

Gore nad Soriško planino. Dravh, Lajnar in Slatnik.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproscam, tole sem jest z svojim govorjenjem zavedel kmeta... ampak kakor se jaz spomnim iz hribovskih casov je tole Vogel ? nevem pa ne ?

Offtopik, se opravicujem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproscam, tole sem jest z svojim govorjenjem zavedel kmeta... ampak kakor se jaz spomnim iz hribovskih casov je tole Vogel ? nevem pa ne ?

Offtopik, se opravicujem !

Ne zavajaj svojega bližnjega (ne vem katera že zapoved).Jedla sta par ovinkov nad Podbrdom proti Petrovemu brdu in imela lep razgled na Črno prst.

Luštno je po Baški grapi.LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi večmesečnih provokacij včeraj izveden silovit in nepričakovani napad v stilu BlitzKrieg-a v samo glavno mesto provokatorja :)

Priprave so se začele že dan prej z nakupom Nutele v Italiji :) Zjutraj se otovorili zalog hrane, če bi kampanija trajala več časa, pa še kfe s sabo vzel, ker je obveščevalna služba javila pomanjkanje te nujno potrebne stvari onkraj Drave.

Ob 10ih prestopili mejno reko Sava pri Snebrjah, hitro po tem pa je sledil preboj preko Trojan, kjer z Rdečo Simfonijo nismo naleteli na kak omembe vreden odpor. Vseeno postanek in pregrupiranje na počivališču Lopata (mimogrede kako je lahko počivališče lopata :hmm:, mislim :slap: )

Ob 12 pa smo vkorakali oziroma vpeljali v samo glavno mesto sovražnika, kjer smo na veliko začudenje bili prav gostoljubno sprejeti in pogoščeni.

Obveščevalno službo sem že odpustil, ker se je izkazalo, da podatki ne držijo, saj je bilo kafeta in pijače s cedevito več kot Drave. :):P

Že takoj po prihodu so me čakale palačinke in pa sveže pečen kruh z odlično salamo, tako da tudi zalog hrane nisem potreboval in sem jih kr tam pustil :P

Skratka lep dan preživet v prijetni družbi. Da pa ne bi omagal na poti nazaj prejel še popotnico :) Hvala!!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek: Brestanica-LJ... dolga zgodba, ki se vleče iz izleta na Kolpo

Petek: Po šihtu jo pljunem skozi Kočevje, Delnice, Krk, Cres na Mali lošinj.

Sobota: Z Titanikom iz Nerezin nazaj na cres. Se je pasal spet malo natauhat.

Nedelja: Po roštiljadi v najhujši vročini dvignem sidro in se odpeljem nazaj domov. Proti delnicam se savnam v koloni za tovornjakom. Drugače fura čista klasika cca 4,5 ure.

Danes: Lj-Trojane-Letuš-Velenje in nazaj domov. Stare rokavice so spustile dušo pri 90K km. Zaradi novih fašem še dva žulja. Prste imam spet čisto črne.

Jutri: Ni plana, ampak ker ima Japanska Buba prvi rojstni dan jo je treba nekam pelat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jest napišem prvič kej o mojih vtisih od petkovi furi.

Po šihtu se odločim da grem nekam en trip, ko se že odločim da grem proti Rogli na obisk, preverim kakšno je stanje tam gor, in toča, ja super, grem gledat na radrsko sliko padavin in res edini konec z padavinam je bila prav Rogla. :BUA: Smola, ok izberem drugo furo...grem proti osilnici čez medvedje ride...

Hitr se oblečem, malo razmisleka posvetim --->dsc0355.jpg :OK:

vendar ostanem pri takem stanju kot je vidno na sliki,sem rekel zavoljo varnosti,če ne druzga, nej pa poka proti dolenjski hihiihi :kva2::) Evo štartam,se peljem čez Muljavo-ŽuŽemberg-Dvor-Kočevje, kjer še dotočm in se odpravim naprej proti kočevski reki, ko bi moral zavit proti Borovcu se peljem kar mimo, malo zaidem, vendar je bila cesta fenomenalna,hitra,lepi ovinki,dobra podlaga pol ko pa pridem že v Gotenico se obrem pa gasa nazaj,ker končno zavijem na pravo pot proti Osilnici.Tam se pa začne raj ovinkom,mir,nobenega prometa,lep razgled tok sm padu notr da sm tud slikat pozabu, no na koncu pa prispem v :

dsc04214.jpgdsc04215.jpgdsc04216.jpgdsc04217.jpg

Ker me je že preganjal čas, sem moral nazaj čez serpentine,moram rečt da kdor še ni bil še, obvezno mora it,fenomenalno res! Za nazaj je bila pot še toliko bolj lepša,lepa pokrajina,sončni zahod, ozračje se je malo ohladilo, super! Ko v kočevju zavijem proti Dvor-Žužemberg in ko pridem do znamenitih Dvor-skih ovinkov me izza ravnine že čaka in poskakuje z loparčkom policist.

Pa sem si sam pri sebi no, toliko o lepem dnevu. Ok si rečem, vidm da nimata , kar sm si mal oddahnil, ker me je brez dušilca slišal že na 500m me je to mal skrbel. Ampak čim bolj potiho zapeljem pred niju in hitro ugasnem .

Me pozdravi, od vsega andrenalina si počas dam rokavice dol, odprem torbo da dam dokumente mlademu policistu,med tem me ogovarja starejši policist ker ga nisem slišal, :music4: namreč vsake tolk časa sem mu rekel kaj??? in da ne bo mislil da se norčujem z njega dam čelado dol, dam dol tudi podkapo in nato vidi da imam v ušesih čepke :music4: opa je reku a to tok ropota da moraš met to notri, pa rečem ja se kr naslišš tega ropotanja v uri ali dveh,pa začne gledat izpuh to pa ni original, ok prec sm vedu da se ne spozna lih dost,naslednje vprašanje, zakaj ni akrapovič,še naslednje kolk konjeva ma motor, naslednje kok si šel največ in kaj dejansko takrat vidš, ja po 15 min debatiranja o motorjih itd… sm sam še čakov da ni reku da mi daš za en krog, tastar je bil tok navdušen nad motorjem, da ga je tamlad policist vprašov,ja kaj al boš kupu al kaj? Jest pa sm u smeh :OK: No na konc sta pregledala še moj kombinezon nevem zakaj jima je bil tok fascinanten ampak ok…zaželela sta mi srečno in sem šel brez problemov glede dušilca, brez problemov predelanga zadka itd. itd.. no sm reku res super dan.

Domov sem prišel že ko je bila že noč, se preoblečem in zrihtam, ker sem dan zakluču na moto zboru FIRE GROUP. Popoln dan !!! :yea1:

Srečno

Lp

Luka

Med ostalim, lepe feltne. Če bi napisal diški...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc, js bi se res enkrat rada povabila k vaši gospe mami na kosilo, da vidim, kako zelo dobro mora človek skuhat da mož pride v vsakršnem stanju in nemogočih pogojih kljub vsemu domov na kosilo oz. večerjo. :blush: Res me zanima, prosim, brez zamere! :blush:

lej, niti ni važno kako hudo dobro je skuhano, važno je kako je skuhano pa kako postreženo.

Lahko je še tako dobro skuhano sam če baba začne, čim stopiš skozi vrata,

takoj skakat vate, ti težit ker si mal zamudil, skoz neki pametuje, te mori med jedjo, te zaslišuje kot

da bi bil na gestapo postaji, jo prosiš za solnico pa ti zabrusi "ja sej veš kje je, vzemi si jo",

nato pa odvihra iz kuhinje, češ kolk je reva zmatrana in da mora it počivat, spotoma ti pa še

zabrusi, da glej da pomiješ, pobrišeš in pospraviš posodo za seboj.

No v takih okoliščinah ni da bi hodil domov, takrat si na poti cel vikend.

No pri mami je pa drugače :-))) ravno obratno, lepo postreže, ne teži, ti da mir med jedjo in na

koncu posladka z domačo sladico (zato je doma vedno tako dobro skuhano) - ja, se splača prit domov na kosilo ali večerjo.

Seveda pa obstajajo svetle, na srečo kar pogoste izjeme, da ni treba hodit k mami na

tako večerjo ali kosilo, ker te vse to in še več čaka doma pri svoji ljubici-izbranki :OK:

Takrat se ti pa sploh mudi domov. Domotožje je neverjetno veliko :grim

Sicer pa čestitam .......... črni streli za podvig, mislim, da je glede na kubaturo slednja prišla relativno gledano še dlje od Pise......

ja dobro jo šiba naokoli s tistim mlinčkom ;-)

pa da ne bom preveč off ...... danes skočil do Romana - motor mora spet na servis, že tadrugič letos.

Upam da bodo bavarci na naslednjih modelih podaljšali servisni interval (triumph ima na 16000, multistrada pa na 24000km :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc, da ne bova tako OT, vidim, da bo treba še na kakšen tiramisu / sladoled :blush:

Tudi meni je Roman grozil češ, "vidim, da kar dobro vandrate okol, madam, se kmal spet vidmo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek nardila lepih cca. 182 km proti bohinju, v torek pa tudi, sicer po drugi poti in kljub pregovarjanju nekaterih, da sej bo menda toca, da naj se spravim nazaj damu.. pa se 202 km :) pridna sm!! he he 4jurcke sm ze naokol obrnila, komi cakam kaj se bo :D

motoristov pa moram rect, da ni blo kej dost, razen tujcev v grucah po 10-20 :slap: kar ni fajn za mahat, ce ces se kej "volan" obracat :P se je pa vceri nalimal na rit 1 bmw-ejas (avtomobilist), ves vesel prehitel, ampak sm mu tut z mojim kiwijem uspela dat vetra, ko mi je do konca zivc ven potegnu.. no ja, sej pr tolkratnem obisku bohinja, bi pa lahko ze pocasi znala ovinke na pamet :whistle:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!