Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

... pol pa "KLIK" neki poči v glavi... pa zapalmo roštilj od BMWja.

ej.... majkata!!! :OK:

znajd se; je rekel tist k si je z glisto čevlje zavezal ;-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morje. Mir. Idila. Tišina. Morje. Sonce. Voda. Galebi. Pivo. Popoldanski spanec. Pogled na zgoraj brez nove sosede.

Vse to sem imel, dokler se ne prikaže en NORC :slap:

...pol pa se ga nisem mogu losat, dokler nismo pojedli vseh zalog čevapov, salame, špeha, kruha.....

( ej... še hwala bogu, da je pršu, k čevapi so že mal smrdel, per je bil sparjen, salama plesniva....vse to ta Norc sploh porajtu ni)....

Ker pa je KMET en navadn softić.... pa gre na morje brez žara, se je blo treba znajdit malo drugače.NORC sploh ne bi bil NORC, pa ker ne mara surovih čevapov, jih je blo treba spečt.

....mele sva jih ene dve uri na soncu... pa so še bolj začel smrdet, pa muhe smo mogl odganjat.... pol pa "KLIK" neki poči v glavi... pa zapalmo roštilj od BMWja.

ej.... majkata!!! :OK:

najprej sva jih pekla prow v auspuhu.. pa nisva marla dimljenih... pol sva pa vidla, da je sosedov mulc odvil snedvič, pa odvrgu folijo... midva pa HOP... folijo na auspuh... in pečenje se je začelo...

Dobr je blo.

Sploh nisva porajtala, da je bil per sparjen.

Ej... a kdo ve... kuko bi se dobl čevapčič vn iz auspuha... en nama je padu not... :glare: ( še dobr da je bil od NORCA :music4: )

NO TKO.... Ni bila glih dnevna vožnja.. mi je pa NORC naredu VTIS....

No ja ... ka čmo...

IMG_4401a.jpg

IMG_4402a.jpg

IMG_4408a.jpg

IMG_4410a.jpg

hehe, dobra.....reportaža:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol pa se ga nisem mogu losat, dokler nismo pojedli vseh zalog čevapov, salame, špeha, kruha.....

Ker pa je KMET en navadn softić.... pa gre na morje brez žara, se je blo treba znajdit malo drugače.NORC sploh ne bi bil NORC, pa ker ne mara surovih čevapov, jih je blo treba spečt.

zdaj ko je tehnika sprobana in deluje... kje bo naslednja degustacija :P;)

da ne bom čist off topic... včeraj po dolgem času v PO na kavi... sama... nobenga poznanga :( sami pozerji in turisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jaz pa danes nisem mel nobenga plana. Šel sem v Kranj na kavo z GašperX. In seveda po tem domov. Ker pa prenavljajo krožišče pri merkator centru nisem mogel proti Brniku in naprej do Domžal.Zato sem šel čez Škofjo Loko. Ampak tam sem pa kar zavil proti Žirem. In spet proti Cerknem in Idriji. Sem si reku no grem do rid pogledat. Ja pa ja. Motorček je kr sam zavil proti Colu ;). In že sem bil v Wajdušni :D. Ja če sm pa že tam grem pa prot Gorici ane :smoke: . No pa sem spet nekam zavil in po mnogih ovinkih pridem do Sežane :blush: . Jbg sem pa lačen ratu. In grem do Divače in k Vikiju na Črni kal na burger in sladoled. Končno , od tam pa res proti domu.Vmes pa še fočk na ridah.

Takle mamo. Človk hoče domov pa ga cestarji zajebejo pol mora pa obvoz nardit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kwa... pa sm reku, nej si da flajštr čez tist mozol na riti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, pa sm pr Brestovi še študirala, če čm zapeljat na trajekt do Cresa... pa potem po Cresu gor, s trajektom v Valbisko na Krk in do Kmeta. Jezus, usi svetniki, dobr da nism šla :kva1: :kva1:

V petek štart še v delovnem času. Do Vrhnike po AC, potem hojladrija bavaria do Rid, kjer je ravno pred nama loparček fasal ničhudegasluteči Nemec. Revež, kar namesto njega bi čiste vesti ustavila, ker imam slovensko prvo pomoč, gume z dovolj profila in use dokumente. Šla sem slabih 40 :blush: Že prej je za nama vozil en gospod na cestnem motorju, ki mu nisem mogla določiti imena (tik za mano je bil namreč kozolc - GSA). Seveda sem GSA kaj hitro spustila na ridah naprej, ker sem se bala, da mi iskre z ogromnih po tleh drsajočih kufrih zapalijo motor. Ostala sva jaz in gospod, ki je zelo lepo peljal in sem mu celo uspela uidt na ridah - sem vesela, ker to pomeni, da je rebounce končno blizu idealne nastavitve. GSA se je boril z enim streetfighterčkom svarilne barve. Moram rečt, da sem od takega funbike-a v primerjavi z blokom na dveh kolesih pričakovala "jači" performance... še posebej po tistem, ko se mi je z japanezersko lampo še v naselju kar moško zapodil v rit. Fant moj, še bo treba trenirat.

U Postojni kofe, ni blo mausa, da bi plaču. Kr neki, res.

Hitro sva se pobrala proti Kozini, pozdravla RUŠTJATA, ki je komentiral samo: "Čo mona, znaš, mam tri kolehe ki su prodali motorje cestne in kupili GHE-ES. More rjs jt ku zludi ta motor tle, a?!"

Mimo vikita - nikjer nobenga. V Hrastovljah sva pomlatla fuže s tartufi (ne s tartufato!!) - zelo okusno. Sočerga, pa potem dol po Istri do Pule, kjer sva spala... prou na izi v grozni vročini. V soboto zjutraj pijeva kofe pod brajdo... pa nanese debata..."Ti, a ti kej gledaš ole?" .. "Ma ne, sej sm lih zanč dolila." "Js sm doliu predn sva šla." ... "Ja hvala, p***, lah bi še men, sej ti je prou u rit skaku cilindr k si k seb dolivu." ..."Kva sm pa js vedu, sm mislu, da to sama delaš?!" ... (pol usi možni očitki, da si me nasadu, da sm kupila GU (=gutač ulja), si reku da mi boš pomagu nanananana)... "Ja čak, bom pogledu." (motor je stal celo noč na centralnem stojalu, na ravni podlagi) "Ej, punčka, se mi zdi, da maš problem" Se mi zaleti kofe, se ustrelim od mize "KJE JE SERVIS U PULI?!?!!?" ... Čez 3 minute že v jakni tlačim čelado gor, iščem servis. Pridm ke, ištrijan me lenobno pogleda "Pa šta češ ti u subotu ujutro!?" Lej model, ne rabm ležajev od kardana pa ohišje za menjalnik pa set za generalno. Sam eno kantico olja bi. No, seveda je najbližji servis na Reki, tja ne grem, ker bi ga itak zamudila... prau nej nalijem Castrol. Pogledam olje še enkrat, ko je motor topel, kot pravi Manual. Situacija dosti boljša. Ampak, da nima cela istra ene kantice olja?! Ni to za bemvejaše. Pod štandgasom sm šla učeri u LJ. Dotankala. Zdej sm vesela. Blo je vroče kot pes, cesta Pula - Labin - Opatija je prav luštna. Se vidi, da ji pravijo Jadranska magistrala. Ampak res prevroče...

Po poti sva se pogovarjala, da je Gustinčičev tastar enkrat prbil, da je vožnja tam do 30, 31 stopinj še znosna in uživaška, vse kar je več, je mučenje človeka po človeku. Ko sva speljala, sva se temu smejala. Ko sem iz zatečenih nog (JA, piha mi s cilindrov, ja!) doma komaj potegnila tist trenutek 3 številke premajhen škorenj, sm si mislna, "Ej, pa ni Mičo glup."

Sliko mamo samo eno - sramotne kvalitete. Gor je do konca natovorjen GS na kupu blata v bližini Kamenjaka. V ozadju se vidi otok Levan in rdeče-rožnato-oranžkast sončni zahod.

Če bi mela Norca zraven bi mela slik milion in definitivno bi bila kaka ali dve neprimerni,še dobr,da se nis oglasla :P :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMG_4410a.jpg

img4467.jpg

Ne razumem glih najbolj te dve slike. Kje je bila najprej salama??? :kva2:

Popravljeno . Popravil Sinki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ena je bla zihr u hladilniku.....

...tisto na spodnji sliki si je pa tople kamne v hlače naložu k je iz mrzle vode lihkar vn pršu, pa ga ni najdu, ko je hotu it scat........ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... "Ej, punčka, se mi zdi, da maš problem" ........ Sam eno kantico olja bi.......

bil v soboto skoraj v puli (obrnil ene 14 km pred pulo proti domu),

če bi vedel da rabiš olje bi ti ga kak deci lahk iz svoje mašine pretočil (glede na to da je

v mojem boxerju vedno dovolj olja) :whistle:

Sicer pa malo manj divjaj pa mogoče ne bo tolk kuril olja :xx:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe - norca :D

Keiko beseda "norca" je od danes naprej prelepa za zivnorca in kmeta...... kazi vse nas prave norce :xx: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!