Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Živnorc & Umetnica51 ??????????????????????????????????????????????? :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej raj uno taneresno sliko gor nalimi

no umirite se, tista ni za javnost.... že na tej sliki sta me dva norca skoraj podrla s težo svojih rok :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resni del

post-25300-0-12630900-1341859705_thumb.jpg

Neresni del ....

ga ni blo ka smo bli sami resni .... :lol1: :lol1: :lol1:

Igor

no dejmo, dejmo, kje imaš še uno tadrugo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po dolgem i počez prečesal bloško in vidovsko planoto

pripororočam motoristom, kateri ne marajo pozdraljat....

ure in ure ni treba enkrat dignit roke :closedeyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm sam potrdu, kar je v postu pred mano povedal NejcGS ... edin, da se je lepš izrazu k js, ks sm "prostak jedan" ... :lol:

vtise, ki so na punco naredili, so očitno fantastični .. še dobr, da je mela čelado gor, če ne bi se okol glave smejala :P

p.s. .. nejc kera je to ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil lepo popoldansko furco čez Jugorje, sem imel spoznavanje z ovinki. Slikal nisem skoraj nič ker se nisem ustavljal razen za pavzico v Novem mestu, da sem se malce napojil. Vreme je bilo sicer oblačno a prijetno hladno. Ruzak z dežno podlogo za kombinezon pa obvezna oprema - za vsak slučaj.

Takole sem ustrahoval parkirno hišo in štel motorje ... nobenega ni bilo! :D

post-30907-0-76781900-1342118815_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom čist OT: danes Krško - Boštanj - Šmarješke toplice - Novo Mesto - Dvor - Kočevje in nazaj. Pa še nekaj lokalnih ovinkov. Slabih 300km.

Imel sem namen prletet na ride, ampak je se je v Kočevju začelo neki oblačit in močno pihat, pa se mi ni dalo tvegat.

Sej vem, zdej se boste pa vsi menli, kok je Shinobi prasec, k noče pridet in dat za kofe :rolleyes:

Tukaj moj postanek na Petrolu v Kočevju. Hidracija z modrim Gatorade. Samo zato, ker zgleda kul :P

post-20880-0-22591600-1342277763_thumb.jpg

post-20880-0-08693500-1342277777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, lep je tale tvoj kwak! :kva1::OK:

In enako - samo da je s tabo vse OK!

Ma veš čez Ride ni blo danes nič dežja .)

Se je Heathy danes prijazno ponudla da me pospremi od mojih do mene domov ^_^ Ma sem šla tako leseno čez tiste ovinke na Ridah, pa prestavljam lih tako na trdo kot v avtošoli ker me tako ta levo koleno boli, ampak je le šlo, moj kwaki je lepo na varnem v garaži. Še prej pa sva si v Mantovi privoščli veliiiko sladoleda v fajn družbi - sva spoznali gsxf750 :)

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kej polcajčki po ridah sončjo?

Nikjer nič policajev, potem pa v okolici Krškega v 10km videl vsaj 15 vozil. Hvalabogu so se vsi peljali. In ne za mano :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še prej pa sva si v Mantovi privoščli veliiiko sladoleda v fajn družbi - sva spoznali gsxf750 :)

V fino fajn družbi motoristk :OK: polizal kepco sladoleda (ker obsežna), ki je še vedno odličen in pokosil

pizzo s pivom (tud dobr), no ja vrstni red je bil obraten.

Potem pa mal na Ride, jih je blo kr nekaj tam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bina ti si carica ha, ha, ha, škoda k te ni kdo posnel, komedija v enem dejanju, direkt za na youtube :lol1:

jap, to sm si tut js misnla, k sm sedela gor na tisti stenici ;) ha ha ha se dans ko pomislim na to, se zacnem smejat.. res skoda, da ni blo kake skrite kamere :P ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem naredil prvo malo daljšo (glede na dosedanje moje vožnje :D) turco. Iz Šentjurja sem krenil proti Velenju, na velenjski grad.

Del Velenja:

post-37484-0-58412900-1342368899_thumb.jpg

Skakalnica

post-37484-0-25494800-1342368908_thumb.jpg

Potem sem šel skozi Kamnik v Kranj.

post-37484-0-42183500-1342368935_thumb.jpg

Nato pa po regionalki do avtocestnega ringa in po njem do Grosupljega. Tukaj pa spet na staro cesto do Litije, Zagorje ob Savi, Trbovlje, Rimske Toplice, Laško in domov.

Dobrih 250km :)

Bi šel še dlje, pa mi je šlo na tesn z denarjem in bencinom. Pa še Pivo&Cvetje me je čakal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer po službi začuda nisem mela kj počet (pečt) doma po sm šla mal pajke iz auspuhov deložirat....MP-Trebnje....no na pumpi so me že modre uradne osebe obstopile, grem plačat pa prav črpalkar, ja kaj ste pa nardila, k je tolk polcajev okol vašga motorja, pogledam vn pa dva letečmana, en za in en ob motorju, ni blo take panike, k sta bla poznana :grim , rekl par besed (tnx za info, d prot Kočevju se ga da fajn pelat, k ni peska :krneki: ), pol pa vsak v svojo stran-Žužemberk (važn d je semafor)-Dvor-Kočevje (vsak let je hujš rodeo :slap: )-Ribnica-Cerknica-Rakek-Postojna (konjenico spet napojit, žal mogla zavrnit povabilo na drink, tnx Lojz, bo drugič k bo mal več cajta)-Ride (dok se ni začela gužva nabirat)-Planinsko polje (**** in vevrca, bi mi kmal feltno zapacala :bum: )-Logatec-Brezovica-Lj-Ivančna Gorica-Veliki Gaber (nekdo je spet peljal F4 na sprehod .) , long time no see)-Trebnje-MP. Sj je blo kr fajn, edin, k po službi človk ni glih ne vem kok pr volji :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!