Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Starina . . . . se spomniš debate, k sm reku da grem po tisti cesti dam . . . . k je ful srn, košut . . . itd

Sm mu bližnje srečanje z košto :glare:

Na srečo sm jo sam oplazu . . . . . :OK:

Škode ni, na mopiju ni nobene praske . . . . sam špegu mi je zabil, tko da sm mu srečo! :OK::OK::OK:

no a vidš , če bi šel še jaz zravn bi mel pa divjačinski golaž :yes: "košto"

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starina . . . . se spomniš debate, k sm reku da grem po tisti cesti dam . . . . k je ful srn, košut . . . itd

Sm mu bližnje srečanje z košto :glare:

Na srečo sm jo sam oplazu . . . . . :OK:

Škode ni, na mopiju ni nobene praske . . . . sam špegu mi je zabil, tko da sm mu srečo! :OK::OK::OK:

a je bla včeraj polna luna al kako?

ti si na košuto naletel, mene je pa včeraj ena mačka preganjala preko logatca do vrhnike.

ja si jo moral pa kr dobro oplaziti če ti je špegu zabila - še dobr da ti ni balance zasukala.

se pravi da divjačinskega golaža ne bo, bo imela pa zato BB celega-nepolomljenega inštruktorja ;-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bla včeraj polna luna al kako?

ti si na košuto naletel, mene je pa včeraj ena mačka preganjala preko logatca do vrhnike.

ja si jo moral pa kr dobro oplaziti če ti je špegu zabila - še dobr da ti ni balance zasukala.

se pravi da divjačinskega golaža ne bo, bo imela pa zato BB celega-nepolomljenega inštruktorja ;-))

Ja polna luna je bla . . .

Sej ne sam da so mačke norele . . . kot da so vse žvali znorele . . . . tisto noč nism očesa zapru! Oplazu sm jo kr konkretno, sam sm mu srečo da sm žlajfu takoj k sm jo vidu in ne da bi šla v gozd, ampak z jase kr naenkrat na cesto! :wallbash:

mal je falil, da bi pogrnu . . . a nism, hvala bogu! tko da golaža ne bo . . . motor je ceu in inštruktor ceu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V družbi KTM-omv iz Medvod čez Jezersko do Železne kaple pa nazaj do jezera, kjer je bila huda debata o motorjih, ker je boljši, pa zakaj, pa dej nehi no, nimaš pojma itd..sem pa ugotovil, da bi imel KTM, ampak sam za doma, ker ima dva rezervoarja bi imel v enemu vino, v drugmu radensko in je idealno za delat špricar.

Drugače je bilo pa super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sedaj sta naredili 29000km.

..........

no, to pa je en pošten moto izlet oz. potovanje. :grim

VAU! Kapo dol! :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer po službi sm mela frej popoldne pa se je blo treba it mal zapeljat, ker pol bo ene 14 dni dopustniške abstinence, bo sm pešhonda po hribih.....čeprav je blo svinjsko vroče in sem švicnla že preden sem navlekla vso opremo ni blo tok švoh na konc....MP-Trebnje (Groma je že žejalo :alko: ), Žužemberk-Dvor-Kočevje (šleparji pa traktorji za ovinki, just lovin it :glare: )-Ribnica-Bloška polica kjer je blo treba mal gas obrnit, ker je ratal čist črno pa začel tud kapljat(sred ovinkov skor nabasala na eno kamp prikolco s florescentnim napisom 20km/h k jo je vleku traktor :eek::stupid::eek: ), danska registracija al neki-Rakek-Planina (z enim učem vidla osamljenga hp2 na klopcah)-Postojna (Grom se ga je mogu spet nacukat :alko: )-Ride(se jih je neki že kr nabral), kratek postanek z zastrupljanjem folka s cukrom :evilgrin: hehehehe- ker je bla ura že cajt je blo treba direktivo domov užgat še pred temo, mal pred križiščem pri Kalcah spet naletela na tist traktor :eek: , sm misla slikat, sm sm mim počivališča mal prehit prletela, d bi mi ratal normalno ustavt, na naslednjem bi .ga mogla pa 100 let čakat, d bi mim prlezu -Brezovica-Ac do Ivančne-Trebnje-Grom v garažo jz pa za šporhet :grim . Vidla kr neki osebkovna dveh kolesih kljub vročini, luštno, čeprav nism bla glih in the mood za motor in sva bla z Gromom celo pot rahlo razštelana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne vem kam naj tole objavim - če ni ok, pa na admin prestavi na bolj primerno mesto:

torej, tale me je danes prepričala da sem obrnil avto in šel za njo:

post-22468-0-46338600-1343922144_thumb.jpg

njo in njeno kolegico sem dohitel šele na parkingu:

post-22468-0-29798700-1343922220_thumb.jpg

post-22468-0-18931800-1343922524_thumb.jpg

torej na kratko:

dve mladi luštni dečvi sta se 7.8.2011 iz južne koreje odpravili na pot s skuterjem (125ccm - honda pcx) in se sedaj vračata

proti domu. Iz SLO gresta proti jugu, čez grčijo, turčijo, irak, iran.... (prilagam zemljevid

kolikor sta mi opisali pot - pot je narisana zelo na grobo):

post-22468-0-00970800-1343922420_thumb.jpg

do sedaj sta naredili 29000km.

Motorja sta še kar ok, eden pa že mal štrajka in se neki upira.

Kot sem ju zastopil bosta 1 teden v Domžalah da porihtata motor, pol pa naprej.

no, to pa je en pošten moto izlet oz. potovanje. :grim

O njiju je blo čitat v reviji MOTOSI al MOTOPLUS..Celo ena od naših znanih avtomotohiš jima je kolesnike neki popravljala....Zanimiv članek in korajžni babnci...Čist na izi araound the wrld... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V družbi KTM-omv iz Medvod čez Jezersko do Železne kaple pa nazaj do jezera, kjer je bila huda debata o motorjih, ker je boljši, pa zakaj, pa dej nehi no, nimaš pojma itd..sem pa ugotovil, da bi imel KTM, ampak sam za doma, ker ima dva rezervoarja bi imel v enemu vino, v drugmu radensko in je idealno za delat špricar.

Drugače je bilo pa super

lp

Ja, luštno je blo, bo treba ponovit. :)

Klub temu,da je bilo 2-1 :fight2: se vedelo kateri motor je v tanar.............boljši",se ni dal prepričat. :OK: "Prevagala" je ugotovitev,da razvejanost servisne mreže veliko šteje,vse je z nekim namenom.

Važno je druženje in razglabljanje o ..............

(ima dva rezervoarja bi imel v enemu vino, v drugmu radensko in je idealno za delat špricar.)

Denis to ni dobra rešitev se ti bo takoj vino skisalo,Ktm je žleht. :blush:

Cene

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Ja, luštno je blo, bo treba ponovit. :)

Klub temu,da je bilo 2-1 :fight2: se vedelo kateri motor je v tanar.............boljši",se ni dal prepričat. :OK: "Prevagala" je ugotovitev,da razvejanost servisne mreže veliko šteje,vse je z nekim namenom.

Važno je druženje in razglabljanje o ..............

(ima dva rezervoarja bi imel v enemu vino, v drugmu radensko in je idealno za delat špricar.)

Denis to ni dobra rešitev se ti bo takoj vino skisalo,Ktm je žleht. :blush:

Cene

Moja pumpa je naštelana, dobr vleče, tko da nič bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Ja, luštno je blo, bo treba ponovit. :)

Klub temu,da je bilo 2-1 :fight2: se vedelo kateri motor je v tanar.............boljši",se ni dal prepričat. :OK: "Prevagala" je ugotovitev,da razvejanost servisne mreže veliko šteje,vse je z nekim namenom.

Važno je druženje in razglabljanje o ..............

(ima dva rezervoarja bi imel v enemu vino, v drugmu radensko in je idealno za delat špricar.)

Denis to ni dobra rešitev se ti bo takoj vino skisalo,Ktm je žleht. :blush:

Cene

Kok sta vdva šele žleht,k tretjega obrekujeta brez njegove prisotnosti..Tega KTM-a bom pa jst obvestila,kaj o njem pišeta!! J. P. zihr ne bo lih vesel... :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal na test GS-a (testni voznik dobil plačan kofe in zato potalal GS-u same lepe ocene), :grim

z izjemo stikal za smerokaze, kateri so kr neki .... :slap: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Umag in nazaj. Nekje na Vranskem srečal zelo usklajen motoristični par - medtem, ko je voznik tiščal na gas, je sopotnice veselo večala kot tablice..jah, tud čez naselja je šlo z nezmanjšano hitrostjo, pa je bilo nekaj potrebno naredit :D

Zaradi kolon na avtocesti še čisto pri Ljubljani (zgorel tovornjak), so začeli vsi v Brezovici hodit z avtoceste, tako da se je v Vrhnjiki naredila lepa kolona..čez celo Vrhniko..joj se je bilo to prijetno žgat v usnju..pa nato še enkrat daljša kolona, vse od zgornjega OMW-ja, do mejnega prehoda Dragonja. Do Umaga sem prišel tako skuhan, da bi se najraje z motorjem vred zapeljal v morje..

No, nazaj je bilo pa prav prijetno..od Črnega kala pa vse do Ljubljane prav nobene gužve..neverjetno, kako se je 'spucala' cesta.

504km..če bi bila kakšna stopinja manj, nebi bilo čisto nič narobe :D

54018834239100476607431.jpg

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo , gas u šoping v Luisa v soboto, vreme kul, rajd kul, pa nazaj pršu z lažjo denarnico :)20120806071805_potka.jpg

Popravljeno . Popravil ender
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet je padla kratka in lepa vikend vožnja. po ustaljeni poti z malo deviacijami sem jo v soboto dopoldne mahnil na gorenjsko. tokrat s šajerske čez tuhinjsko dolino do škofje loke in potem naprej gorenja vas, cerkno, tolmin, bovec, vršič in končni cilj KG. na vršiču nisem bil že sto let, zato me je presenetila lepa cesta z bovškega. po drugi strani dol pa bedne kocke. naroda je bilo polno, kjerkoli je blo za cesto nekaj placa je stal avto.

vrh in pa nekaj old skul motoristov, me zanima kolk cajsta so rabli do vrha :hmm:

post-21418-0-84568400-1344237139_thumb.jpg post-21418-0-19196600-1344237182_thumb.jpg

popoldne sem preživel v KG, padli so čevapi z dodatkom zelenjave na žaru, zvečer se je pridružilo še par kolegov planincev in smo na hitro še nekaj posušili. v nedeljo sem bil utrujen zato sem se odločil za kratko vožnjo. na hitro do pontebbe in preko nassfelda ter potem po 85-ki do slovenije in domov.

post-21418-0-19389500-1344237432_thumb.jpg

ni potrebno poudarjati, da je blo svinjsko vroče v dolini. pri 100 na uro sm odpru jakno in je blo kot faking fen, počutu sm se ko pečenka v ventilacijski pečici :surrender:. Da je blo še huj sm na poti pelal mimo milijon majhnih jezer, napakiranih z lokalci. jaz pa brez kopalne opreme. sm mislu že po domače, ampak sj veste kaki so ti avstrijci, bi kdo še kaj narobe razumu :slap:. Lepih 500+ km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!