Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

zdaj lahko pa tut jaz dodam kakšen kometar v tej temi...končno.. :) skratka, moji prvi kilometri na lastnem motorju, sicer jih je blo bolj manj, od rudnika do Interservisa in potem še malo po btc-ju, na koncu pa k Treborju na pivo :) zelo malo vse skupaj, sam občutek je pa vseeno fenomenalen :)

po tej poti se zahvalim še Treborju za vso pomoč, sicer pa Trebor, povej kako je brez vloženega ficka biti uporabnik vozila? :) :) :)

lp,mz

Prekleti MZ..a kdo ti je čuval čelado...pa kdo ti je rinil tiste gare..pa še in še :O..hmmmm..no..vsaj takoj vžge :P Uporabnik je trebor..sem jaz lahko boter???? :P :P:P

Pa srečno in varno vožnjo ti želim..

Popravljeno . Popravil Sash958
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleti MZ..a kdo ti je čuval čelado...pa kdo ti je rinil tiste gare..pa še in še :O..hmmmm..no..vsaj takoj vžge :P Uporabnik je trebor..sem jaz lahko boter???? :P :P :P

Pa srečno in varno vožnjo ti želim..

Prekleti MZ..a kdo ti je čuval čelado...pa kdo ti je rinil tiste gare..pa še in še :O..hmmmm..no..vsaj takoj vžge :P Uporabnik je trebor..sem jaz lahko boter???? :P :P :P

Pa srečno in varno vožnjo ti želim..

iz dna srca se opravičujem,zahvala gre tudi Sashu za vso porivanje :P luštni taprvi kilometri, ni kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz dna srca se opravičujem,zahvala gre tudi Sashu za vso porivanje :P luštni taprvi kilometri, ni kaj :)

Ooo ti Qrac! Če pa mene ne bi blo bi pa žejni bli! A sm loh pol jst vsaj teta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....današnji vtisi zelo dobri :OK: :OK: :OK: , prevoženih 564 km, kje pa ne vem, če bi pisal, da se ne bo kdo najdu zakaj se nisem ustavil in dal za kavo :D:P .........aja, pa neki me kolena bolijo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem jo pihnil čez Marijo reko (začuda nisem srečal nobenega motorista), nadaljeval proti Logarski dolini, čez Pavličevo sedlo in proti Jezerskem.

Nazaj pa Predvor, Kranj, Ljubljana, Litija, Zagorje.

Peklensko vroče ampak čista uživancija. No kolega s fatboyem ni bil toliko navdušen nad ovinki ampak kljub temu lepa turca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva jo pa tudi midva mahnila na eno daljšo furco. Najprej do Logatca po novo gumo za Lajbna, potem pa proti Kranjski Gori in se pofočkat na Vršič, ampak glej ga zlomka že prosti jezeru Jasna ful gužva, pole se je pa vse ustavlo (neka prslava pr ruski kapalici), tako sva obrnila in čez Predel jo mahnila na našo stran proti Mostu na Soči, ter naprej v Dolenjo trebušo na zasluženo kosilo. Od tam pa čez idrijo proti domu s postankom na ridah, kje sva zvedela kako sva se včerja vozila proti morju, to pripovedovanje si bom pa res zapomnila še dolgo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začela sem v petek zvečer, solo.....standard od doma, Trebnje, Ivančna Gorica, Grosuplje, Lj, Domžale.....nadaljevanje v soboto zjutraj, ko sva jo (en na A pa en na B :ninja: ) mahnila iz Domžal, čez Toško čelo do Brezovice, Logatec, Godovič, Idrija, Most na Soči, Tolmin.....mal je blo vroče okol 12ih pa sva se tam mal v Sočo vrgla :xx: :xx: :xx: mrzla, da boli

post-16032-0-84648300-1343590605_thumb.jpg

.....do 2eh sva se že podhladila tko da sva letele do Nove Gorice in potem po luškanih cesticah med borovci čez Kras do Divače potem pa po stari cesti proti morju, v Portorožu je blo spet vroče, torej......sladoleeeeed :P ....potem pa nazaj proti domu.....v Postojni sva se mal ločila zarad tehničnih težav na B-ju, jaz pa sem šla pogledat ali je na Ridah kdo znan, ker jih je nakej blo (NejcGS, cika, lajbn, hp2, kewo, pregacevka.. .) kratek postanek potem pa nazaj proti vikendrezidenci (Domžalam).....danes popoldne malo pred predvidenim sicer, ker je ratal neki hudo črno, gas domov proti Dolenjski po standardni trasi.

Soča pri Tolminu je že "mlakuža", če se hočeš ofrišat je treba že pri Lepeni skočit vanjo... :grrr (dons skočil v Tolminko mal pod izvirom)

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj nimam kaj dodati razen to, da še potrdim, da je res bil lep moto izlet.

Pa na postanku na Pavličevem sedlu smo strokovno ugotovili zakaj te preklada na njihovih zalivkah :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 500 km.

Od doma do Beljaka - Spittal - Katschberg - Obertaueren - Bischofshofen, pogledat, kako izgleda skakalnica Novoletne turneje v tem času. P. Ulaga, R. Lotrič, Debeljak in M. Tepeš niso trenirali.

Nazaj pa čez Turracher Hohe.

Vtis: Vsi Avstrijski motoristi so al na šihtu, ali pa v Dolomitih, saj jih na vsej poti nisem srečal več kot 10-15.

post-2849-0-10699500-1343755449_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kda ti popoldan ob cca 15.00 pred Lukovico od Trojan skoci srna par metrov cez cesto, se je dan koncal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je srna pred slabim mesecem podarla skoraj sredi vasi.

Kda ti popoldan ob cca 15.00 pred Lukovico od Trojan skoci srna par metrov cez cesto, se je dan koncal

Mene je pred skoraj mesecem dni srna podrla skoraj sredi Bleda. Za tri tedne sem bil ob sezono, pa še srečo sem imel. Ko je skočila iz grmovja, oddaljenega meter od ceste, jo "registriram" ....sem...že ležal. Streha prvega kolesa pa jo je dobesedno prerezala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj (torek) sem imel pa eno t.i. café racersko popoldne (glede na število postankov in prevoženih km);

popoldanski štart od doma in prvi postanek čez 15km na petrolu v LJ (v LJ videna zajčica600 na motorju v mini kiklci)

naslednji postanek na vrhu vrhniškega klanca - pavza,

nato sem zdržal do logatca; pavza tam kjer diši po čokoladi (in poblendal mimohiteči keiko)

od tam sem se zapeljal do omw v postojni; spet pavza in čvek z basbas-om, izza sosednje mize je pomahala Bina Bana,

mimo je pridrvel Tboxer,.... pa ena dečva v vročih hlačkah na oranžnem ktm-u (kot voznica)

Na postajališču polno bavarcev in nekaj eksotike ( 6 valjna CBX-a in kwakica z1 900 :OK: )

Od omw-ja pa nazaj proti ridam, kjer spet počitek na ridah. Tam z BasBas-om in Oso pričakali Bino Bano,

da smo se nato premaknili do Logatca (v navigatorja na kavo).

Od tam pa proti domu.

Ja je bila zanimiva današnja fura. Trajala do pozno v noč pa samo par prevoženih km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah – še vseeno je lepa tale naša Slovenija – tudi če je marsikaj že neštetokrat videno in prevoženo. Od Črnega Vrha vijuganje proti Colu - razgled na Zgornjo Vipavsko dolino…

Zakej pa nisi kej poklicala ko si bila na Colu, jst pa mam gradbišče 2 km pod Colom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nato sem zdržal do logatca; pavza tam kjer diši po čokoladi (in poblendal mimohiteči keiko)

Si bil spet brez kufrov al jaz spet nič ne vidim? :blush:

Zakej pa nisi kej poklicala ko si bila na Colu, jst pa mam gradbišče 2 km pod Colom :hmm:

Kaj si cele dneve gor? OK, drugič pokličem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keiko- je bil brez kufrov.. sej js ga nism prepoznala k sm za njim vozila :-P ha ha ha ;)

tolk furc zadnje dni za mano, da se sploh ne spomnim :P (starost dela svoje ;) ) sicer pa obrnila 1k km tokrat.. vsega skupi ze 6k letos, na stevcu pa ze 14k :D he he he :kva2::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj (torek) sem imel pa eno t.i. café racersko popoldne (glede na število postankov in prevoženih km);

popoldanski štart od doma in prvi postanek čez 15km na petrolu v LJ (v LJ videna zajčica600 na motorju v mini kiklci)

naslednji postanek na vrhu vrhniškega klanca - pavza,

nato sem zdržal do logatca; pavza tam kjer diši po čokoladi (in poblendal mimohiteči keiko)

od tam sem se zapeljal do omw v postojni; spet pavza in čvek z basbas-om, izza sosednje mize je pomahala Bina Bana,

mimo je pridrvel Tboxer,.... pa ena dečva v vročih hlačkah na oranžnem ktm-u (kot voznica)

Na postajališču polno bavarcev in nekaj eksotike ( 6 valjna CBX-a in kwakica z1 900 :OK: )

Od omw-ja pa nazaj proti ridam, kjer spet počitek na ridah. Tam z BasBas-om in Oso pričakali Bino Bano,

da smo se nato premaknili do Logatca (v navigatorja na kavo).

Od tam pa proti domu.

Ja je bila zanimiva današnja fura. Trajala do pozno v noč pa samo par prevoženih km.

Starina . . . . se spomniš debate, k sm reku da grem po tisti cesti dam . . . . k je ful srn, košut . . . itd

Sm mu bližnje srečanje z košto :glare:

Na srečo sm jo sam oplazu . . . . . :OK:

Škode ni, na mopiju ni nobene praske . . . . sam špegu mi je zabil, tko da sm mu srečo! :OK::OK::OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!