Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Hehe danes je bil pa en zelo zanimiv dan… :D

No in potem sem šla naprej do Delnic, sem mislila it na hitro tankat in na WC – se še oblečt ker je ratalo hladno. Grem najprej plačat bencin, s prodajalcema rečemo še par besed in grem. No in potem se je začela akcija :xx: Hočem it ven iz WC-ja, pa se ne da odklenit – so meli tisto varianto ko ni ključa, ampak okrogla kljuka. Probavam 5 minut, ne gre. OK, malo pavze, probam spet – ne gre. Slišim ljudi, ena gospa me sprašuje da če ne morem ven, povem da ja. Pride prodajalec s pumpe, me sprašuje kako in kaj, mi reče naj probam to in ono – nič ne deluje :grrr Mi je bilo fajn ker je vse govoril s ful mirnim glasom – me je strah majhnih prostorov – če bi začel delat paniko, bi jo tudi jaz :blush: Tukaj me je rešlo to, da je bilo zgoraj na vratih steklo in je vsaj zgledalo malo bolj »odprto«. Mi reče naj počakam da gre poiskat ključ, pride nazaj s ključem in še z drugim prodajalcem. Proba prvega – ni pravi, drugega, ni pravi, tretjega… je probal z vsemi mogočimi ključi,... mu po 15 minutah končno rata najt ključ – bunka na moji strani se vrti, ma efekta nobenega. Mi faca ves čas govori da naj samo ostanem mirna (kot bi vedel :P ), OK se trudim… Na koncu se odloči da bodo pločevinasta vrata sesuli in da naj se umaknem v tisti del, kjer je WC. In res – kot v filmu – mu je z nogo po parih poskusih uspelo zbit ven iz okvirja spodnji del vrat. Uff kako mi je odleglo :OK: Mu najprej podam čelado, pa tank torbo, pa jakno (kako mi je ratalo vroče notri!). Potem se stlačim ven še jaz in zunaj stoji policaj hehe :blush: Cela reševalna akcija – je prišel ravno mimo pa je potem ostal če bi rabli pomoč. Me fantje povabijo na kavo – da se malo nadiham, policaj mi zabiča da naj kar malo počakam preden grem na motor – mu obljubim da bom. So bli res prijazni, smo se nasmejali vsej »akciji«.

Upam da si spomnila prižgat kamero na telefonu, in tole akcijo posnet, ker to bi pa bil posnetek :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer sm se z rumeno vetrovko zamaskiral v maksiskuterista, naložil MojoMojo in jo pelal na "adventure trip". Čudno prevozno sredstvo, čudna obleka, nič menjalnika, nič nagibov. . . .

Postojna-Črni Kal, ampak ne do Vikija ker sm zapaničaril zarad dežnih kaplic in skrenil na AC, pa v Kozini spet dol z AC, in prot Divači - Lokvi- Lipici. No v lokvi sem dobil kar sem iskal, in smo mal vedrili pod nadstreškom. Po dežju in kofetu v Sežani je bla ura že pol šest, in sva nadaljevanje abortirali.

V Lipici so bli Lipicanci. Res.

Enkat, ko se vaš v usodo, da nisi na motorju, maxi scooter (v tem primeru Burgman an650) postane hecno in zelo sproščujoče prevozno sredstvo. Ima svoje čare. Presenetla me je poraba. Po števcu sodeč, je 6l/100 skor premalo.

post-1354-0-94411800-1338795284_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se vceraj prvic (ob takem casu) vecer iz Laskega proti Ljubljani skoz Litijo, ni bilo nic ok, cist mokra cesta do Litije, pa da o soncu ne govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej to-parada ponosa. Ali si bil ti?

post-18923-0-94164300-1339000718_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri: mal prej zakljucla s sihtnjem, se odpravla do garaze, ob 10.30 startala smer kamnik (omw), "pobrala" vrlo sopotnico, se odpravle smer MB, skoz vransko in po AC mimo cjela. v MB sle pogledat in pozdravt U51 (ful so ble dobre palacinke! se pridem, ce bojo naslednjic cokoladne ;) he he he), srecale se KUKa (upam, da se nism zmotila v nicku :P pa hvala za kolo in druzbo!), potem nadaljevale pot do lenarta in nekam v hribe, vidla se od aera rumeno hisko s kravicam spredi ;) potem pa me je pospremla do ptuja, od koder sm nadaljevala proti rogaski slatini (ugotovila, da so slovenske ceste tooooolk fajn oznacene, da katastrofa!), cjelu, laskem, hrastniku, mimo trbovlj, zagorja, cez litijo, sentjakob, do crnuc na AC in do garze nazaj.. kjer me je pricakalo "prijetno" presenecenje- popraskan avto po celem levem boku! ja ja, ljudje!! super je unicevat tujo lastnino!!

tko da kokr priblizno vem, ker me je to res iztirlo, sm nardila okol 364km..

kokr je bla voznja fajn, se mi je cist zamerla cloveska, debilna mentaliteta!! :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled - Cerknica - Babno polje - Delnice - Brod na Kolpi - Kočevje - Ljubljana - stara cesta do Radovljice in...domov.

Je blo treba ta novo Krawo peljat na en daljši, spoznavni izlet. Tam ene 400 km...ene dva na ohinsplohGSmotorjih sta šla mirno prehievat kamion, kljub temu, da sem jima vozil nasproti. Mogoč...sta bila pa Avstrijca. Al pa Nemca.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes še z dvema kolegoma Ljubljana,Rakitna, Bloke, Cerknica , Logatec, pa nekam v hribe na poroko enega motorista .Pralo nas je celo pot,poroka kot poroka,fino če se dogaja drugemu.Slikic pa ni , ker ne vam kaj naj bi lepega slikal razen neveste, to pa najbrž ne paše v to temo.Srečali ene 8 motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf taku lepu ku dns pa že dolgo ne in v tako fajn družbi tudi ne.

Tisti ka ste bli zraven boste itak polajkali he he :)

Igor

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Bleda v Maribor preko Ljubelja in Borovelj - tam sem zavil desno čez Sele-Cerkev (cesta L103) v Dražji vasi pa je zaprta in sem moral preko Obirskega in Železne kaple proti Pliberku. Cesta je dokaj razgibana in to v vseh ozirih - žal tudi vertikalno na mikro ravni. Slab razpokan asfalt, ki bi ga bili veseli v kaki zakotni vasici na Kozjanskem. Ni za vsak dan. je pa zanimiv obvoz, ki nudi tudi krasen razgled na severna pobočja Karavank.

Sicer pa ogromno slovenskih vasi in slovenskih napisov. Pri zapori sem vprašal eno družinico po naše, pa so kar rekli: doberr dan, prroti Železni kapli je 15 kilometrrov.

Ko bo cesta popravljena bom šel še po drugem delu iz Rožne doline mimo Borovniškega jezera (Freibach-Stausee po slovensko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!