Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Do Bohinja, čez Sorško, skozi Baško grapo do Mosta na Soči. Naprej do N. Gorice, po stari cesti do kolega mal pred Wajdušno. Pršut, sir pa kozarec...Fruca. Postojna, pa dalje čez Ride, pol pa v Lahatcu direktno na Žiri. Tu sta me spremljala dva na Bavarcu 800 (mislim vsaj), pa fluo zeleni čeladi. Potem pa skozi Polansko do Kransterdama in po AC domov.

Matr...iz Sorške dol proti Sorici so me štirje Avstrijci (Vara, KTM, R1200, Pa še en ?? ) prehitel tako silovito, da sem mislu, da stojim. Po tisti zhebani cesti....

Jutri pa nekam v Avstrijo.

Tele stiri mandelce sem jaz srecal se mi zdi na Ljubelju prejsnji teden! Se spomnim, da je bil ktm-ovc kar pogumen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noče povedat.Men se tud sline cedijo. :wacko:

pa saj vam piše nad fotko: gostilna Sonja v Izoli :whistle:

po tej paštici so znani. nisem bil tam že nekaj let in lahko rečem, da je še vedno odlična.

za dva je to čisto dovolj in poleg ena solata. refošk pa itak. čeprav sem potem malo manj jadral po ovinkih :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridni ste bili!

Ziher je še kmet2 kaj slikal, ker tehle par fotk je kar premal.

A 249 si ga žgal? Ni čudno, da se je kolona "raztegnila".

Če bi šel še jaz bi bil najbrž čas stanja po gps-u še kake pol ure daljši :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je tudi slikal, no tudi ostali niso zaostajali, so naredili kar nekaj fotk. Tista hitrost je pa že nekaj časa stara, od 24.6. letos, dosežena je bila pa na Željavi, na letališki pisti.

Zakaj te pa ni bilo zraven? Rabili smo še kakšnega z bavarcem, da bi ga lahko malo :l_01: . Kmet je bil zvečer že čisto fertik, itak se je pa že na Ljubelju spravil na mojo Yamaho in ji snel junfer na levem izpuhu :D .

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem šel svojo peljat na morje (malo višje je par fotk...).

Matr, kmet, a si se držal? A je šlo? Po fotkah vidim, da ti "nije bilo lako..."

Sicer se pa skorajda vedno solo vozim in zadnjič k sva šla s kmetom na ride pa na Raktino sem šele videl, da moram it kake skupinske furat.

To pa zato, ker sem res za en kurc...

Moj stil vožnje je namreč LT (lagano turistički), skorajda brez autobahnov itd... Kaj pa vem kako bi to šlo v štric z ostalimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času skupna furca. Štartala sva okrog osmih zjutraj iz Kamnika, čez Celje, Maribor do Lenarta na vikend na kosilo. Če ne bi zeblo v prste bi bilo idealno :sleep2:

post-21512-0-17199800-1347818469_thumb.jpg

Samo, da je začelo dišati sva takoj dobila lačno družbo.

post-21512-0-23768800-1347818532_thumb.jpg

Zvečer pa počasi nazaj proti domu, spet Maribor, Velenje, Mozirje, Nazarje-najboljši kebab, Gornji Grad, Kamnik.

Nazaj grede srečala kup motoristov in primerek, ki je pred Frankolovim prehiteval v levem nepreglednem ovinku dva avta in naju, po nasprotnem pasu pa sta peljala 2 motorista..če bi nasproti peljal avto ta motorist ne bi bil več med živimi. Ko nas je prehitel je lepo nadaljeval čez ovinke v svojem slogu, motor pokonci on pa kot šimpanz visel z motorja :BUA:

Kljub vsemu je bila prijetna furca in čudovit dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem šel svojo peljat na morje (malo višje je par fotk.. .).

Matr, kmet, a si se držal? A je šlo? Po fotkah vidim, da ti "nije bilo lako..."

Sicer se pa skorajda vedno solo vozim in zadnjič k sva šla s kmetom na ride pa na Raktino sem šele videl, da moram it kake skupinske furat.

To pa zato, ker sem res za en kurc...

Moj stil vožnje je namreč LT (lagano turistički), skorajda brez autobahnov itd... Kaj pa vem kako bi to šlo v štric z ostalimi...

Ma ti kar jaz povem.

VAJA DELA MOJSTRA!! Vse gre če se hoče.

(kmeta vzameš za inštruktorja, komunikacija v čeladi priporočljiva, pa da vidiš potem, sezona al pa dve pa te bo kmet lovil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem šel svojo peljat na morje (malo višje je par fotk.. .).

Matr, kmet, a si se držal? A je šlo? Po fotkah vidim, da ti "nije bilo lako..."

Sicer se pa skorajda vedno solo vozim in zadnjič k sva šla s kmetom na ride pa na Raktino sem šele videl, da moram it kake skupinske furat.

To pa zato, ker sem res za en kurc...

Moj stil vožnje je namreč LT (lagano turistički), skorajda brez autobahnov itd... Kaj pa vem kako bi to šlo v štric z ostalimi...

se da se da :P mene poglej, čist začetnik, pa me je banda v soboto vzela s sabo na Nockalmstrasse.... kjer sem lahko, sem probal sledit, kjer ni šlo pač ni šlo sem vozil svoj tempo... bli so zelo uvidevni in me povsod kjer je bilo potrebno počakali :) :) tko da ja, bilo je zelo luštno in hvala vsem banditom za prenašanje mojega turizma :P ps. pri Bayki nisem zadnji parkiral, od KObarida do Kanala so imeli panoramsko vožnjo za menoj, no razen Kmeta2, Desima in Treborja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes poletel do Celovca prek Ljubelja (pred tunelom sem čakal za dvema GSoma Lj in Kr) in nazaj.

Nič perverznega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko upam, da z motorjem ne bo hujšega, da bomo še prebirali tvoje objave ali da se skupaj kam zapeljemo - e ta bo še bolša.

Hvala :) Nov del (bencinska pumpa) je že naročen, upam da bo naslednji vikend moj Kwak že zrihtan za nove podvige! :kva1:

Sicer pa ja - je že čas, da se končno uspemo zmenit za skupno furo :D

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :) Nov del (bencinska pumpa) je že naročen, upam da bo naslednji vikend moj Kwak že zrihtan za nove podvige! :kva1:

Sicer pa ja - je že čas, da se končno uspemo zmenit za skupno furo :D

ja no evo, men Kmet menjavo motorja uštima, pol pa gasa

ps: pa s postanki na kake 100 km... :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo šli še z dvema forumašema prvič skupaj na turco. Dobili smo se v Žalcu. Z moje strani je bil štart Kamnik in pot do Žalca. V Žalcu smo štartali in se napotili čez Tuhinjsko dolino do Kamnika na kavico, od tam nadaljevali pot čez Črnivec, Gornji Grad, Mozirje, Gorenje, Velenje, Dobrno, Vojnik in v Frankolovo. Tam smo zaključili s skupno vožnjo.

Potem je bilo treba nazaj proti domu, Celje, Vransko, Kamnik.

Pri meni se je nabralo okoli 250 prijetnih kilometrov, s tako družbo grem takoj še na vožnjo :) Lepo umirjeno brez živčnosti :)

Slike pa...ni bilo časa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!