Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Danes štart 8:30 Vrhnika - Novo mesto - Metlika - Karlovac - Željava - Senj pa po magistralki nazaj. 580km. Verjetno zadnja celodnevna letos, proti koncu sem komaj še prste na rokah čutil.

Seveda sprobal top speed - 245km/h :)

post-13541-0-40219100-1350761935_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ni uspelo, zato smo danes s punco izkoristili zaključek lepega vikenda.

Odpravila sva se proti magistrali...jutro megleno in relativno hladno (cca. 8-10° C), z dvigom na Delnice pustimo meglo za seboj, je že toplejše! V Crikvenici spijeva kavico ob morju in se ogrejeva ter nadaljujeva proti Senju.

Je bilo tako lepo, da do kosila sploh nismo imeli časa za slikanje...

2012-10-21-424.jpg

v restoranu "Martina" na začetku Senja so pripravili odlične lignje, prekrasen razgled (na zgornji sliki)

2012-10-21-428.jpg

imajo tudi lepo morje + plažo !

2012-10-21-435.jpg

Nato sva jo mahnila proti Žuti Lokvi in se čez Josipdol, Generalski Stol in Vinico vrnila domov...

senj_zemljevid.jpg

Odličnih in lepih +300km! Upajmo, da bo še kaj lepega vremena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - da dodam še par fotk s Kwaki mitinga :)

Prvi fotosešn na pisti...

post-32884-0-40239500-1350849519_thumb.jpg post-32884-0-78238700-1350849568_thumb.jpg

post-32884-0-13047100-1350849603_thumb.jpg post-32884-0-55774400-1350849684_thumb.jpg

Od tam smo šibali do Krškega na kosilo, kjer se nam je dogodila BMW okupacija :P Po par izmenjavah japonsko - nemških provokacij smo bili tanajtabulš prjatli :OK: Skupaj odkrižarili v smeri proti Kočevju, kjer smo si privoščli še eno pavzo in izmenjavo mnenj ter izkušenj s pogledom na ribnik (ni blo časa slikat ker smo preveč govorili ^_^ ). Od tam smo pod vodstvom Kmeta2 najprej pomahali HyperJacku, potem pa odplužli po awiwnkih in obvozih vse do Sodražice, potem čez Bloke špilali romantiko...

post-32884-0-64943200-1350850191_thumb.jpg

in opazovali kako tudi na nebu zalagajo ovinke :D

post-32884-0-45255700-1350850254_thumb.jpg

Da bi bila mera polna smo po čisti temi prekrižarili Planinsko polje in Ride, kjer sem pomahala v slovo dvem članom naše posadke, jaz pa sem poskušala uloviti Kmeta, Cofko Cofa in pik1. Na bencinski v Postojni smo se le našli. Spili še en antifriz - čaj, se poslovili od Cofko Cofa in jo nazaj ubrali kar po AC.

Bilo je luštno - dan preživet v super družbi :OK: nabralo se je cca 420 km.

Keiko, take ovinke na nebu sem v soboto popoldan opazil točno nad mojo poletno rezidenco. Dva jet fighterja v formaciji? Če povežeš današnjo (včerajšnjo debato), na OMV v PO, bosta z NejsGS razumela mojo zadržanost v km. Med tednom pa se bom odpravil na kakšno furco po deželi domači.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.10.2012

Kar lepo število se nas je zbralo, ampak glede na napisane vtise, vidim, da vam druženje ni blo všeč :grrr

Nastopajoči:

-HyperJack

-TASH

-Dizll

-Cofko Cof

-Shibby&Saša

-bosstjan8

-Keiko

-Črna strela

-Be Wild

-Kmet2&BMW company

Ob 9.30 so se pričeli zbirati prvi igralci, pili kavo ter se pogovarjali o scenariju za turo, dokler nismo bili vsi prisotni. Zunaj je bila prava zima, zato smo se greli notri ob "kaminu" :grim

Pot je sledila do Dvora nato do Novega mesta. Scenarij se je nekoliko spremenil, zato sem vse udeležence peljal po spremenjeni poti. V Cerkljah je sledilo pucanje frgazerjev in vseh tistih pajkovih mrež v cilindrih, zato je letališče dobro delo za hitro preganjanje :OK: ...ni da ni bilo...še nekdo je mel viška gume, jo je malenkost v zrak spustil :blush:

Pridružil se nam je Be Wild, končno po dveh letih mu je le uspelo :OK: . Kosilo v Fontani se je začelo lepo, dokler ni pršu ĐoniMišica aka Kmet2, od takrat naprej je blo že bolj fajn..haha...BMW company se je takoj ujela z nami Kwakarji.

Sevnica-Mokronog-Trebnje-Kočevje

Lepa družina smo bili včeraj, hvala vsem za obisk in fenomenalno družbo. Upam, da se še kdaj kam odpeljemo skupaj. :OK::010

Slik na žalost nimam :(, upam, da se še kdo pofočka z slikami...

Prlimam dons,sm celo nedeljo bil v službi,še dobr,da sm skoristil soboto,vsaj en del no :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons po šihtu na brzino do Postojne na kofe, spoznal SIMPLE MAN-a, matr je Benelli hud stroj :yes:

Baraba! :P

Vrnemo jutri :whistle:

P. S. vinjeta je še uporabna! :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons po šihtu na brzino do Postojne na kofe, spoznal SIMPLE MAN-a, matr je Benelli hud stroj :yes:

Nobenga motorista več nikjer, pa tak vreme. Zgleda so vinjete potekle :lol:

post-2615-0-36680800-1351019928_thumb.jpg

Vinjeta...!?. :lol1:

...ampak mogoče je pa bil kdo od nas ostalih manjkajočih v službi, ne? :headbang:

Pa v teh časih moram še vesel bit, da jo imam še... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zgleda so vinjete potekle :lol:

Točno. Od 21. aprila do sobote 20. oktobra je bilo dovolj za letos.

(pozimisenevozimpress)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadni topli dnevi...gremo na počk..pa še fočk je padu :D

post-18923-0-11808500-1351096364_thumb.jpg

Špagetar kwaki v RITO leze!!! :K :K :K

Popravljeno . Popravil BMWRIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špagetar kwaki v RITO leze!!! :K :K :K

Če bi bil BMW oduspred, ga bi zihr čez ograjo zrinu :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil BMW oduspred, ga bi zihr čez ograjo zrinu :D

Ne,ker mamo vedno ročno zategnjeno :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ker mamo vedno ročno zategnjeno :)

ja, in to se pr bimerjih avtomatsko zategne, kadar parkiramo .... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na hitro je padla turca v Novo Gorico (kjer sem pojedel en panin in si odlomu plombo). Nato pa čez Brda v Čedad od tu pa naprej skozi Savogno v Livek. Sledil je spust do Idrskega. Nato pa povratek spet skozi NG v Wajdušno (kjer sem zafliku odlomljeno plombo) in na Manče sem jo odrinil proti domu.

Padlo je vsega skupaj 206 km in to v pičlih treh urah (11.00-13.55).

Slik pa ni, ker je blo vse na express.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na hitro je padla turca v Novo Gorico (kjer sem pojedel en panin in si odlomu plombo). Nato pa čez Brda v Čedad od tu pa naprej skozi Savogno v Livek. Sledil je spust do Idrskega. Nato pa povratek spet skozi NG v Wajdušno (kjer sem zafliku odlomljeno plombo) in na Manče sem jo odrinil proti domu.

Padlo je vsega skupaj 206 km in to v pičlih treh urah (11.00-13.55).

Slik pa ni, ker je blo vse na express.

Če bi bil panin s pršutom, bi imel zobke cele, pa te je doletela uzbuna. Notr si tlaču mleta uha(tlačenka). Zoboblues zdraviš v Wajdušni?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, jej o, ne vem kako bi začel, s Schultzem sva imela danes par skupnih točk. Wajdušna in Manče-Štjak hribovje. Ben, po vseh jutranjih pripetljajih, sem se zablodu v Wajdušno na kafe in čvek, kamor sem bil prisrčno vabljen. Po osmih letih mi je pa crknla baterija na telefončku, zato sem šel do prjatla Momija po nov "original teile". A sem povedal, da sem krenil izpred domače garaže?post-19963-0-39411800-1351114431_thumb.jpgPot sem nadaljeval do Podnanosa, zavil sem proti Vrabčam, se vmes med vsemi kantoni izgubil, nato pa uzrl zvonik v Kazljahpost-19963-0-45636300-1351114679_thumb.jpg. Zavil sem desno z namenom, da užijem še nekaj prelepega Krasa, tudi rojstni kraj našega pesnika in literate Cirila Zlobca. Nato pa gas po klasiki čez Kras, Kopriva, Sežana, Divača, Kozina- tankat, po lepih ovinkih proti MMP Sočerga proti Hrvaški. Po prehodu meje, pa že znana silhuetapost-19963-0-34026800-1351115442_thumb.jpg, zavijem desno priti zahodu po dolini reke Mirne, kjer me ni bilo že, ja, 20 let. Verjeli al pa ne. Ta narava, umirjenost, neke vrste monolit oblike, me je tako prevzel in zasanjal, da sem se počutil kot na leteči preprogi. Potiho sem rjovel od ugodja.post-19963-0-08536100-1351115886_thumb.jpgKako se duša sprosti in odvrže vsa bremena. Še sedaj guštiram. V ozadju je Matavun, kjer je izjemen filmski festival, kogar zanima, mu toplo priporočam. Eeee, pojdimo naprej do Novigrada, kjer me je prepričala lakota. Privoščil sem sipost-19963-0-27419800-1351116423_thumb.jpgžadewšno, moji tamali pa počitekpost-19963-0-51428300-1351116550_thumb.jpg. Nič ji ne manjka, je zglancana, pravilno vzdrževana, sekundarni prenos je vedno podmazan, poln rezervoar, doma pa na parketu ob radiatorju parkirana. Ker je vedno med rožicami, me ima rada in me z veseljem naokrog prevaža. Juhej! S polnim želodčkom je pa lahko bedastoče klefat, a ne? No, pa proti Dragonji, v KP na AC do izhoda Razdrto, kjer so bile potrebne razgibalne vaje. Nikakor ni vzrok EMŠO! Sva se s RT-jem KR pozdravila, kresnem mašinco proti PO in ob 16.30 srečam DAMI34, si vozil skupaj s še enim pred teboj, 500m za vama pa še eden, ste bili skupaj? Moj cilj so bile Ride, žal pa prazne. Nehote sem tam vedno pozen pozen pozen, če se pa rad furam, no? Temperaturna razlika je bila v pol ure ogromna, potrebno se je bilo zadekat v toplejša oblačila, okrog vratu še kaj dodati, pa poletne rokavičke za normalne zamenjat. Predvidevam, da je šla letošnja topla sezona v remengo, zato bom astronautsko kafepost-19963-0-40379400-1351117894_thumb.jpg na smučanju uporabu, za prihodnje gregorjevo pa kafetjere nabavu. Po 10. minutah sem se napotil proti sončnemu zahodu, v domače kraje in prispel ob 18h. V današnjih 400 kilometrih sem zelo užival, pa čeprav solo. Hvala ker ste se pomudili ob mojih vtisih iz dnevne vožnje.

A ti si poskakoval tam pri cestninski? Nisem vedel ali razmiguješ kolena in komolce, al so te taplavi tako razjezili, da si kar odskakoval! Menda je bil tam nekje radar. Si ga kaj srečal? No, zdej vem......hujšal si tiste kalamare tam :grim Meni se je pa že mal mudil (ob 4ih sem bil še na vrhu hriba nad tvojo "telovadnico" :yes: ) v Lj. meglo k Brulcu na maksijeve delavnice in sem jo stisnu kar po AC.

Ride pa so bile prazne tudi prej, ko sem se jaz peljal proti PO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si poskakoval tam pri cestninski? Nisem vedel ali razmiguješ kolena in komolce, al so te taplavi tako razjezili, da si kar odskakoval! Menda je bil tam nekje radar. Si ga kaj srečal? No, zdej vem......hujšal si tiste kalamare tam :grim Meni se je pa že mal mudil (ob 4ih sem bil še na vrhu hriba nad tvojo "telovadnico" :yes: ) v Lj. meglo k Brulcu na maksijeve delavnice in sem jo stisnu kar po AC.

Ride pa so bile prazne tudi prej, ko sem se jaz peljal proti PO

Skakal in skakou, pa niso bili vzrok letečmani ampak dolgčas na AC. O radarju pa ne vem nič.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!