Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

A tebe sem srečal včeraj najprej pred Postojno in nato še v Postojni ... :)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedi vremena so res dvoumne, danes v lj razmeroma sončen dan, sem in tja mal oblačnosti, skratka idealno za mal peljat... , gremo proti obali tam bo sonca v izobilju si rečem, kar tudi slučajno ni držalo. Že ko sem se vzpenjal proti Rakitni sonca ni bilo več videti, potem je šlo samo še na slabše, čez ride že skoraj malce rosilo, tako, da je bil konec poti na OMV v Postojni, kjer je bila zbrana srenja motoristična. Nekaj izmed njih celo z nočnega hudičevega žura, pa še prav dosti se jim ni poznalo! Maus je spet prvi zapustil omizje, ostali pa počasi za njim. Povratek v Ljubljano, kjer sem ugotovil, da sem danes pač zgrešil smer... pa še veliko podobnih srečnežev sem srečal na svoji poti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend, zalostno uzivaski, in mojzadnji z taljanko....... Skratka v soboto preprosta fura do Postojne na kava, in nazaj v Ljubljano v soping.. Danes je bil plan iti na rakitno, no do tja sem prisel, potem obrat in hop na krvavec, ampak se je pot mojega mopeda koncala v Podpeci.. Hvala vozniku rdece cbr600 da mi je pomagal pobrati motor iz mene, kar na lepem si izginil, se zahvalit se ti nisem utegnil, poklici me ce si tu gsm imas v profilu...

In bilo je konec moje zadnje voznje letos :(, zdej se grem pa jokat :(..........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pitstop nad avtocesto za zaključek današnje gozdne meditacije. Niti prat ga ne bo treba, če na eno oko zamižim, ker ni bilo blata, samo veliko luž.

post-26323-0-11998200-1354188512_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pitstop nad avtocesto za zaključek današnje gozdne meditacije. Niti prat ga ne bo treba, če na eno oko zamižim, ker ni bilo blata, samo veliko luž.

post-26323-0-11998200-1354188512_thumb.jpg

Se traso objavi - ker mislim da je na forumu se nekaj ljubiteljic

makadamskih in gozdnih poti ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema...si sam rekel, da se tega ne počne. Poleg tega se je tu lahko zgubit. Kdo jih bo potem gledal kako leta in leta tavajo po hosti..

Smo ratal kt gobarji,k svojih punktov ne povedo...Nč narobe..Bi se ti pa prdružla,če se ti kdaj družbe zahoče...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ujel zajcka, preštel rebra in dobil udarec po egu - dovolj bo ;-)

ne lajkam :(

zdj moraš pit dosti Egota, da ti bo nazaj zrasu.

post-18923-0-91339700-1354379237.png

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ujel zajcka, preštel rebra in dobil udarec po egu - dovolj bo ;-)

Upam, da si ti vredu in nas kmalu povabiš na polento in zajčji golaž.

Če še zajčica pride bo potem preddverje nebes :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ujel zajcka, preštel rebra in dobil udarec po egu - dovolj bo ;-)

Če si uspel napisat, so pa kosti cele, a ne?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato se ne vozi motorjev, ko T padejo pod 10 C. Nekatere izuči the hardway, nekatere nikoli :)

ker te pri 20 stopinjah ne more izsilt avto al pa se ti kakšna druga pizdarija zgodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!