Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Pizzerija GRAD je nekje med Lijakom in Ajdovščino, "na levo od ceste" in v njej je tudi Roberto jedel "modelarske + jadralno padalske" pice ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikec junak!! Na srečanje z GSom pride,in spuca Ride...Mu mraz ni problem,ker greje ga propelerski emblem!!

:OK: :OK: :OK:

Na koncu se je pa hmal zgubu,ker prave poti za dam ni dubu!!..Mu je Dami poti zaštrikal in prtisnu na plin,če neb blo nas,ga neb rešu niti GARMIN!!!

:OK: :OK: :OK: hehe

vse mu oprostimo,

z GSom se spravu je nad zimo.

Je furu po ridah,

se smešil na kalu,

če neb bi bilo nas,

končal bi prekmalu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Lj z motorjem, pri treborju menjava ketne (maš v dobrem določeno število pirov, hvala!!)

potem šola, pa v Mengeš

Danes spet v Lj, pa iz Lj proti Celju....

Najbolj bedno mučna furca letošnjega leta: Mraz, dež, idioti na cesti, Futka je čudn vlekla zarad mokrote... no, domov sem pa vseeno srečno prispel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se TKC 80 obnese v mokrem?

Lp

Včeraj v Lj z motorjem, pri treborju menjava ketne (maš v dobrem določeno število pirov, hvala!!)

potem šola, pa v Mengeš

Danes spet v Lj, pa iz Lj proti Celju....

Najbolj bedno mučna furca letošnjega leta: Mraz, dež, idioti na cesti, Futka je čudn vlekla zarad mokrote... no, domov sem pa vseeno srečno prispel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se TKC 80 obnese v mokrem?

Lp

Precej boljš k bi človk mislu... je pa res, da je Z8 še boljša... V mokrem. V mrzlem in mokrem pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWAKOW sm se :P

post-18923-0-52544500-1355844870_thumb.jpg post-18923-0-50332900-1355844900_thumb.jpg

Občutki? Hmm..........orgaaaaaazmičniiiiiiiiii :D

Kje si ta lep sonček najdu :OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ta lep sonček najdu :OK:

primorska motosvet sexscija :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sm se kwakow!!! Ninđo sm pelu mal na kras konjičke gledat, pol pa čez Kostanjevico in Miren domov. Prav lepih 120 kmjev.

post-18923-0-36878600-1355928276_thumb.jpg post-18923-0-04914200-1355928311_thumb.jpg

Dol proti Mirnu ni nič drselo? Suha cesta?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol proti Mirnu ni nič drselo? Suha cesta?

ni drselo, ker sem prilagodil vožnjo, drgač pa je kot pravim, če je ovinek v senci, je skoraj 100% moker, hribi na severni strani so mokri in je možna slana, vipavska dolina je suha in asfalt opran, tako da ga lahko žgeš do konca, pozor samo na pesek, kras je pa tko tko...še vedno je sol po asfaltu in pesek.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!