Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

S56G

Res lepe slike..Pišuka,je moj trontel kar kompleks dubu..No,poslikal je pa tole.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ga s kombijem pripeljal k ni nobene mušice na šipi?

noupe, jih je dol odpihnilo od brzine :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je iz učerajšnje top furce..petek,sonce pa niti enga motorista ali motoristke na cesti,...proti danes ko se je pokazalo malo sonca in se je temp dvignila na 10....sej je bilo sam 5 stopin več kot učeraj pa sm srečala zihr ene 30 motorjev...dns sem sicer mal kombinirala enduro,čoper tko ,da ni blo cajta fotkat..

uglavnem ja končno se mi zdi da sem se začela letos zares furat..

post-265-0-73517300-1353171159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je iz učerajšnje top furce..petek,sonce pa niti enga motorista ali motoristke na cesti,...proti danes ko se je pokazalo malo sonca in se je temp dvignila na 10....sej je bilo sam 5 stopin več kot učeraj pa sm srečala zihr ene 30 motorjev...dns sem sicer mal kombinirala enduro,čoper tko ,da ni blo cajta fotkat..

uglavnem ja končno se mi zdi da sem se začela letos zares furat..

a je to tvoj aparat ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sem mislil, da mi bo danes tudi uspelo, pa mi ni :( ... no ja ... vsaj včeraj mi je uspelo do Kala skočt :010 ...

veseu k radio :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je včeraj predlagal ajdowski kwakar (dami) da bi blo fino še mal domače konce pogledat, ne pa

sam čez mejo skakat ... pa sem šel mal po domačih koncih:

obrnil proti krvavcu, pogledat kako je kaj z zasneženostjo (bolj slabo):

post-22468-0-61531400-1353268521_thumb.jpg

Nato pa naprej po neznani cesti mimo šenturške gore proti kamniku.

post-22468-0-90699800-1353268891_thumb.jpg

Ker se je asfaltna pot končala na kmečkem dvorišču mi je luštno kmečko dekle dalo

navodilo kako pa kaj, če hočem it naprej. Seveda, šlo je samo še po šodru ob potočku:

post-22468-0-85201800-1353269257_thumb.jpg

post-22468-0-36041700-1353269276_thumb.jpg

Na koncu sem se premočen znašel pri vikiju kjer so se zbrali tudi ljubitelji starih oplov (kadetov).

Tam sem si ogledal avtomobile, si posušil jakno, se odžejal in jo stisnil domov.

Bila luštna furca - grem še enkrat, ko bo lepše vreme.

Vmes tudi mal poklepetal s kifeljcem, ki mi je brez besed podelili skoraj pol ducata točk (ker

je ocenil na skoraj 300m, da sem bil prehiter. Jaz pa prehiter? Sem ga vprašal če se heca).

Mislim da smo se danes srečali, sicer bolj na daleč :yea1: . Videl sem enega "mavričnega" GS-a, ko je šel mimo OMV Postojna okoli 12. ure. Jaz sem ravno gorivo natočil in smo si mahnili :surrender: .

Naj kot zanimivost povem, da sva se včeraj s sopotnico preko Delnic odpeljala do Krka, ter se danes vračala preko Postojne, Cerknice, Ribnice in domov v Belo krajino. Bil si edini, ampak res edini motorist, ki sva ga uspela videti v teh dveh dnevih, pa čeprav sva prevozila za skoraj 450km poti. Res da so temperature že pod 10 stopinj, ampak sva vseeno računala, da bo kaj več bajkerjev na cesti za vikend. No, očitno samo se najbolj zagriženi vztrajamo :hooray:.

Lahko pa tudi da sem videl koga drugega...ups :blink:

Lp.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je včeraj predlagal ajdowski kwakar (dami) da bi blo fino še mal domače konce pogledat, ne pa

sam čez mejo skakat ... pa sem šel mal po domačih koncih:

obrnil proti krvavcu, pogledat kako je kaj z zasneženostjo (bolj slabo):

post-22468-0-61531400-1353268521_thumb.jpg

Nato pa naprej po neznani cesti mimo šenturške gore proti kamniku.

post-22468-0-90699800-1353268891_thumb.jpg

Ker se je asfaltna pot končala na kmečkem dvorišču mi je luštno kmečko dekle dalo

navodilo kako pa kaj, če hočem it naprej. Seveda, šlo je samo še po šodru ob potočku:

post-22468-0-85201800-1353269257_thumb.jpg

post-22468-0-36041700-1353269276_thumb.jpg

Na koncu sem se premočen znašel pri vikiju kjer so se zbrali tudi ljubitelji starih oplov (kadetov).

Tam sem si ogledal avtomobile, si posušil jakno, se odžejal in jo stisnil domov.

Bila luštna furca - grem še enkrat, ko bo lepše vreme.

Vmes tudi mal poklepetal s kifeljcem, ki mi je brez besed podelili skoraj pol ducata točk (ker

je ocenil na skoraj 300m, da sem bil prehiter. Jaz pa prehiter? Sem ga vprašal če se heca).

Ma kaj tudi pr nas ocenijo hitrost na uč? Če ja, pole so mone. Še najbolj zaripli šefi v pisarnah. Ma sm prow jzn.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da smo se danes srečali, sicer bolj na daleč :yea1: . Videl sem enega "mavričnega" GS-a, ko je šel mimo OMV Postojna okoli 12. ure. Jaz sem ravno gorivo natočil .......

Ja ja, smo se videli (ti oz. tvoja sopotnica ima belo celado ter bel "oprtač" - a ne?)

Res nas je bilo bolj malo na cesti ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, smo se videli (ti oz. tvoja sopotnica ima belo celado ter bel "oprtač" - a ne?)

Res nas je bilo bolj malo na cesti ;-)

Jap, to sva bila midva - oba imava beli čeladi, jaz pa sem imel dodatno rumeni brezrokavnik.

No vidiš, če bi ustavil, bi zanesljivo dobil kofe! Sva namreč že pomislila, da je z nama kaj narobe, ker sva bila edina na motorju in da dava takoj za kavo taprvemu motoristu, ki nama pot prekriža :grim. No pol, ko sva vidla vsaj enega - tebe, sva se počutila spet "normalna" :OK: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skale so moje prijateljice - poskrbijo, da me pri 7 stopinjah na motorju ni niti slučajno ne zebe. Vaja dela mojstra, vajenka pa pitstope..veliko njih.

post-26323-0-92544300-1353497647_thumb.jpgpost-26323-0-32553200-1353497655_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En priložnostni "kolesarski" izlet:

Wajdušna je 'mela skori bonaco : 56 km/h , na Zemonu nobene gužve.

Sončni kofi brejk v VIpavi

Potem pa čez Manče na Kras. Nobenega listja in kamenčkov po asfaltu, vse zgledno spihano :)

Nekaj preostalih rujnatih barv je uspešno zabeležil tudi HTC.

dziro_21112011_006.jpg

Potem sem odbrenčal še malo v Furlanijo na kratek obisk in počasi domov. Nabralo se je: nekaj čez sto kilometrov in pet mušic na vizirju, pomahal sem vsakemu kolesarju in enemu samemu samcatemu mopedistu (seveda s propelerjem in na dva cilindra).

Lepe fotografije. Kras je v tem času v prečudovitih barvah in je vožnja po njem, kot balzam za dušo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis včerajšnje in današnje vožnje: radost na tretjo potenco!!!

"ei vstani, zamudila boš priložnost za furo"...slišim tastarega..in si mislim svoje..zopet ena od njegovih potegavščin, da me spravi iz postelje....

Ne malo zatem mi zadiši tisti čudoviti vonj jutranje kave....danes je pa vztrajen ....

hmmm ok ok nej mu bo! Ustanem! Pogledam skozi okno, ŠAJBA!!!

Pogledam tastarega, se mi smeje in s povzdignjeno obrvjo kokr češ vpraša "no"....

Srknem kofe in se nezaupljivo odpravim, še v pižami, na balkon preverit temperaturo...ziher je mraz ko pras.....

WTF toplo!

Nevem, če sem bila že kdaj tako hitro "ready to go"...in sem šla..

Krajša fura do Bohinja...ceste skoraj prazne, gume držijo, temperature idealne....ta plavih razen nazajgrede v Podvinu nikjer ni bilo...pa še to se jim na mojo srečo nič ni dalo :)

Srečala vsega skupaj cca 4 motoriste (1 Z-ja in 3 BMW-je)...

Po tako drekastem tednu je ni boljše nagrade kot to.....nasmeh do ušes se me bo držal še vsaj nadaljnih 7 dni........

Seveda sem danes zadevo ponovila!! Stopinja dve mogoče nižje kot včeraj vse ostalo pa tako kot včeraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!