Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

MMMM!!! In spet smo se potepal.Ampak tokrat smo tud enmal kvačkal,zakvačkal,štrikal in zaštrikal.....''Torej gremo!''pade dokončna odločitev na četrtek zvečer pr Damiju..Obvestim še Janeza in Mihaelo,ki sta mi udeležbo v petek potrdila..''Pa ne pozabit dokumentov'' nam Damijan zažuga..Ok!! Večer prej vse naštimano in v soboto ob 8.30 prvi kafetkamo na OMVju v Postojni,kjer počakamo še Janeza in Mihaelo

Med Damjanovimi nadaljnimi napotki za pot se nekam zasanjam in preslišim večji del plana..Ker prva štartam proti Ilirski Bistrici zavedem sopotnike po napačni poti,Dami,ki je zadni spelal jo užge čez Knežak,ki je bil v planu..Ker opazim,da ga ni,se ustavim,da gremo naprej kot celota..ampak njega od nikjer..Z Janezom se obrneva nazaj čez Knežak,Simple men se odloči da nadaljuje kar po isti..Med potjo si pošljemo še sms..'' Dobimo se na OMVju v Ilirski''...A v Bistrici nam Simple men ponikne in nikakor ga pričakat..''Pa kam jo je zarušpal??''

Kličemo,pišemo in rišemo,a njegovega signala od nikoder..Po cc 15 minutah se končno javi :''Sem na OMVju.Kje presneto ste pa vi?''

''Ma bejž!! A je Bistrca velika kot London?'' zinem na glas .''Pa kolk OMVjev ima tole velemesto?'' se vprašamo,damo ponovne napotke in čet 5 minut zaslišimo izgubljeno dušo. Izkaže se,da sta kar dva;en na začetku Bistrice in drug na koncu mesta..'' O,dio p...,pa do Hrvatov nisem v življenju še tolk cajta wazu!!'' peni Dami upravičeno..Pa pohitimo dalje proti meji.Prelaz prazen in hiter.Na drugi strani se hitr zbiramo,a Simple mena spet od nikoder..''A nima on najhitrejš motor v skupini?? Pa kaj mečka,prekleto??? Da ni slučajno najdu kak drugi mejni prehod?'' ugibamo in v tistem momentu mi zasvira telefon.'' Pejte kar brez mene in uživejte,jest grem pa kar žalost utaplat!! Ne morem čez! Potekli dokumenti!..# @& dijo p..nej gre vse v 3###!!@@!!!'' mi jezno zrecitira problem in prekine..Povem situacijo skupini in vsi hkrat v smeh, in skupno sožalje..Kaj torej zdej? Odločmo se za nadaljevanje poti..

Odločimo se za postanek v Kraljevici in ogled gradu,ki nas impresionira s prijetno notranjostjo in bar,ki se bohoti v čudovitem stilu s prekrasnim in ogromnim akvarijem.Vredno postanka in ogleda.

Pokafetkamo in odrinemo dalje proti Senju.Fotoaparat dam Mihaeli,ki je med potjo pfotkala nekaj lepih slikic

In prispemo v Senj.Impresionira nas slaščičarna,poleg katere lahko zapelješ kar z motorjem,ker so parkirišča narejena striktno samo za dvokolesnike..MEGA!! In božanske so bile tudi sladice

Med sladkanjem pa dobim sporočilo od Simple mena,ki ga vsem preberem ;'' Prodam malo rabljen in lepo ohranjen Benelli,vožen samo po Sloveniji!!''..Kolk smeha je sprožil,ne bom niti omenjala.Kljub temu,da je moral družbo predhodno zapustiti je bil cel dan omenjen v pogovorih..Iz Senja se odpravimo na Vratnik

V Jezeranih zavijemo po hribih in dolinah Velike Kapele in v Jasenaku jo mahnemo proti Bjelolasici..Smučišče v totalnem razsulu.Vikendašice pa nekatere tako prestižne,da samo gledaš. In velika večina jih je v prodaji..

Nadaljujemo pot proti Ogulinu in ob dolini reke Dobre čez Ravno Goro do Delnic v narodni park Risnjak

Mi piloti

Iz narodnega parka se peljemo proti Gerovemu,kjer se pred nami zgodi impozanten prizor..Janezu in Mihaeli pot presekata medvedja mladiča,ki se dokaj urno umakneta.Ko že speljeta pa iz brežine na naši levi strani prilomasti še njuna mati.Dami je z bremzami kar ornk mogu zaexat,sej je Tatjana hmal na njegovi čeladi pristala in vse skupi bi za malo znal poslabšat se moj nalet..Nekaj časa smo potreboval,da smo se skup spravili in pot nadaljevali v deželo Petra Klepca

in nato čez katastrofalno grdo cesto Čabarja do mejnega prehoda Prezid.Del ceste proti Babnemu Polju je v gradnji in grobem makadamu.Dami in njegova kvaka sta ga uspešno premagala..''Bravo Dami!!''

in na koncu je blo treba nafilat tudi naše želodce

Naredili smo (žal ne vsi) cc 440 km. Simple men bo depresiven še cel teden tko,da če ga kje srečate,ne se čudit njegovi slabi volji..Damija pa ta teden neboste nikjer videli,razn v njegovi garaži,ko bo kvakico glancal,ker je po makadamu vozil..(hihihi)

Povzetek : SAKRAMENSKO LUŠN SMO SE MEL!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ej mudel,glava te bo bolella :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včerajšnje moto srečanje v restoranu kod treborja - roštilj na čumur :)

Samo da so čipke, pa smo že v F- temi in Kmet2 v akciji

post-25300-0-59948300-1349723649_thumb.jpg

Misleč da je žena od Treborja, mu trebor razloži, da je žena uno zadaj,

post-25300-0-38658500-1349723659_thumb.jpg

to pa je tašča

post-25300-0-74550200-1349723671_thumb.jpg

Kmetica2 se je samo smejala

post-25300-0-13796800-1349723685_thumb.jpg

Kmet2 pa se je nazaj potegnil

post-25300-0-30133100-1349723694_thumb.jpg

CENZURA

prišli v Komendo na obisk do Umetnice

post-25300-0-71005800-1349723703_thumb.jpg

Ocena: Nezadostno

Popravni zelo kmalu in sicer na izpraševanju Pasulj, ledena kocka in žuta osa.

Izpraševalec: Angi

Kandidati mi vsi

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej mudel,glava te bo bolella :P

sej ga je..od meje nazaj domov :(
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor,jaz sem šel v Komendo zaradi kmetijskega sejma,da kupim balirko za GS-a :lol:

A balirko na polento ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dopoldan me je sonce skoz službeno okno žgečkalo in mi ni dalo miru. In kot naročeno mi je ratal pol ure prej šiht zaklučit in poiskat lokacijo,ki me že kr neki časa matra..Nase spet navlečem en kup cunj,čeprav se je kasneje izkazalo,da le ni blo tolk hudo..Prijetnih 14 stopinj,če burja ne piha,je kar znosnih..In sva šla...Čez rebrnice,prot Postojni in Pivki..V Kleniku zavijem v vas in na koncu me čaka lep makadam..Ravnam se po karti,ki ima narisano le eno stezo, a pred mano stalno razcepi..Zalutam prvič...

post-34726-0-24714800-1350503474_thumb.jpg

in naletim na že usahnjeno jezero..In,ko se izgubim še drugič,ter se znajdem na fajn blatnem terenu,se od nekod pojavi GPS '' pitaj seljaka '' na traktorju..Vprašam po iskanemu cilju pa mi možak vse lepo razloži in opozori na zelo razmočene in blatne terene..Lepo se mu zahvalim in se držim navodil..Prevozim del poti čez blatne in travnate luknje,ki jih je voda res lepo namehčala..Zadek mi tukej kr lepo zanaša in končno....

post-34726-0-21011000-1350504001_thumb.jpg post-34726-0-86096400-1350504203_thumb.jpg

presihajoče Palško jezero

post-34726-0-35220900-1350504290_thumb.jpg post-34726-0-54130300-1350504409_thumb.jpg

post-34726-0-23005300-1350504555_thumb.jpg

Po nekajminutni meditaciji,Loverja nazaj vžgem in firbec mi ne da miru,kam vodi nadaljna pot.Pogledam po karti...Cerknica..No fino,časa mam še dovolj in pičim dalje..AAAA!! ''Vedno na koncu sta dve poti,izbereš pa tisto,ki je ni '' (kdo že to prepeva?)

In točn tko se je zgodilo..Sicer je pa pot kar sama nekam na hitr zginla izza ovinka v ornk mehki in veliki luži...Zakolnem,da je kar odmevalo,,sej sem noge spustila do gležnjev v vodo,da mi je v čevelj začelo pronicat..Me je zamikal,da poslikam ta moment,pa bi mi bavarca v mlako potegnlo,ker bi se ugreznu,če bi ga izpod stegn umaknla..Razmere,ki jih res nisem pričakovala,so me v rahlo paniko zagnale..''Tereni za hard enduraše z ribiškimi škornji '' si rečem in ne me vprašat,kako sem se vn zvlekla,ampak sem se..Pogled na bavarca niti ni bil tko slab,ampak moje obuvalo je pa ornk klavrno zgledalo,ko se je napilo 50% mlake..V življenju me v noge še ni tko zeblo..Zato se ustavim na omvju,da se mal očedim in segrejem in nato hitr dam pod vroč tuš..

Mika me tudi Petelinjsko jezero ampak ne grem brez ribiških škornjev.. ;) ;) ;)

Za Petelinjsko jezero ne boš rabla ribiških škornjev.....če ti "gdo" pokaže pravo pot.... :yes:

Popravljeno . Popravil xtzs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji vtisi......ah sej bo,sam še mal pa bom,ma tanajtabulš da probam še mal.......no pa je blo še mal :slap: ob odstavnem pasu brez benza :surrender:

No dons pa na začetku kavica z Treborjem,Moniko600,Angi in IgorjemKr.Z Igorjem sva potem direkt do Črnega Kala,kjer pobereva še Pik1 in Krucymucya in gremo na obalo na tortico(Koper)Skratka prijeten dan v dobri družbi in Yamaho med nogami :D Jp prov ste slišal,sva z Igorjem mal zamenjala,bemti sm že pozabu kok grejo te rakete ^_^

P.S. slike IIIIIgoooorrr B)

Dve sliki sem jaz naredil, ko sta Kmet in Igor zamenjala mopede.

Da ne bom čisto :topic: , danes sem se vozil samo po Ljubljani, privat in službeno :naughty: . Privat je naneslo kakšnih 10 km, službeno pa cca 110 km.

LP Robert

post-20894-0-39201100-1350682368_thumb.jpg

post-20894-0-57737400-1350682434_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!