Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

Pogledam na vremensko postajo, kaže 20°C a padanje zračnega tlaka, letim do enega okna, do drugega okna - v daljavi sončno z črnimi oblaki v bližini, oslinim prst in ga pomolim na balkon - rahlo pihlja. :krneki:

Se navlečem v cunje, letim v garažo, motor prasne kot šus, lepo zaprede in že šibava po toplem asfaltu novim dogodivščinam naproti. Vmes je bilo že res malo pršenja dežja, tako da si nisem privoščil daljše fure kakor do Vinice, kjer sem si malce ogledal narastlo kolpo in mejni prehod. :)

post-30907-0-52313200-1352037927_thumb.jpg

post-30907-0-12747200-1352038086_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, k je bil glih ok vreme :grim

(dokler je veselje vrteti gas in brusi gume, gre tudi v enem dnevu)

Si kej ketno mazal vmes? :D

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, k je bil glih ok vreme :grim

(dokler je veselje vrteti gas in brusi gume, gre tudi v enem dnevu)

:notworthy: :notworthy: enkrat bi se povabu zraven,ko boš kako noro spet ušpiču,če ti bo pasal seveda :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo lahi so parkirali na prostor za invalide, verjetno so nepismeni al nerismeni? Kukrkol, nihče od Slovenaca ni parkirao na prostor za invalide, niti kwakarji!!!!

Dami34, jst pa mislim :hmm: , da so kr na ta pravi prostor parkirali.... :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši vtis sobotne furce je bilo čeulanje bmfla :010

užitek :010

nejc :notworthy: ... lepa turca :notworthy:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes skok na kavo v Troubadour Jazz Cafe (tega predlagal Dami):

najprej po AC do Postojne, kjer sem videl Nanos pokrit s "klobukom"

post-22468-0-39387000-1351994450_thumb.jpg

potem po jadranski magistrali mimo Baćinskih jezer (so mi bila zelo všeč)

post-22468-0-15975500-1351994555_thumb.jpg

nato sem se peljal ob vasici ob vodi, kjer na daleč sporočajo da so navijači hajduka:

post-22468-0-63426500-1351994651_thumb.jpg

spotoma sem še nafehtal za kilo domačih mandarin (ravnokar obrane):

post-22468-0-25292700-1351994728_thumb.jpg

nasad mandarin (ob izlivu Neretve):

post-22468-0-26335500-1351994746_thumb.jpg

in končno cilj - Dubrovnik:

post-22468-0-05448100-1351994925_thumb.jpg

kjer sem končno prišel do kave:

post-22468-0-95748300-1351994960_thumb.jpg

po kavi, ko zapaše nekaj pojest, pa v Sarajevo na pleskavico:

post-22468-0-50378100-1351995035_thumb.jpg

pa je bil dan naokoli :grim

Kje si spal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc, pa kje si lulu pa kaku ne pozabit napisat :smoke: firbčnababapres

Kje si spal?

#spal doma,

#kaku na wc-ju,

#lulu za grmovjem (kazal srncam /košutam/ tiča brez perja)

#kofetkal ob jazz glasbi in počival oči na ljubkih francozinjah, ki so hodile mimo,

#pleskavico jedel ob poslušanju para, ki se je razhajal (k da tega ne morta narest doma, ne pa da men kvarita tek - sem

prosil kelnarja za gasilni aparat, da bi ju mal skuliral, pa ni bi za)

#bosanskim policajem daroval 20€ v dobrodelne namene

#na carinah brez problema, razen če sem nalete na carinico - te se pa rade pogovarjajo in jih firbec matra

#sendviče pripravla in ob prihodu pričakala s toplo juhco .... eh, to je pa že izzven moto scene :P

#pa celo pot klel ker ima motor tako pici-mini kestel (za cca 3 uri vožnje, pol pa že treba iskar pumpo)

dragi dami... vaju še kaj zanima iz rumenega tiska ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: enkrat bi se povabu zraven,ko boš kako noro spet ušpiču,če ti bo pasal seveda :yes:

ni problem, sporočim.

pa še basbas bo šel verjetno rad zraven

Pa če gremo opremljeni s kufri, lahko še kaj dobrega nazaj pripeljemo :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

#bosanskim policajem daroval 20€ v dobrodelne namene

:kva2: a veš kok je to? 40 mark... to je 10 porcij čevapov...ma si mona ... ponavad se da za dve porciji :blush:

no ja, zdej vem zakaj si doma spau :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

#pa celo pot klel ker ima motor tako pici-mini kestel (za cca 3 uri vožnje, pol pa že treba iskar pumpo).........

Neki po advenčerju diši... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je v nabiralniku pričakalo pismo s "pozdravi" naših severnih sosedov :grrr

Paše k vtisom dnevne vožnje z dne 27.4.2012 -_-

http://shrani.najdi....cXTY/1/avst.jpg

Močno upam, da je to le muha enodnevnica - da se niso zdaj na zimo zbudili in upam, da ne bodo te mesece samo kasirali vse za nazaj... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je v nabiralniku pričakalo pismo s "pozdravi" naših severnih sosedov :grrr

Paše k vtisom dnevne vožnje z dne 27.4.2012...................

radar ? ja njemu pa ne ubežiš :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je v nabiralniku pričakalo pismo s "pozdravi" naših severnih sosedov :grrr

Paše k vtisom dnevne vožnje z dne 27.4.2012 -_-

http://shrani.najdi....cXTY/1/avst.jpg

Močno upam, da je to le muha enodnevnica - da se niso zdaj na zimo zbudili in upam, da ne bodo te mesece samo kasirali vse za nazaj... :surrender:

Vem, da ne paše v temo ampak točno takšno kuverto z vsebino sem dobil lani ko smo šli v Garmischa. Dodil sem ga točno po treh mesecih od storjenega prekrška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je v nabiralniku pričakalo pismo s "pozdravi" naših severnih sosedov :grrr

Paše k vtisom dnevne vožnje z dne 27.4.2012 -_-

http://shrani.najdi....cXTY/1/avst.jpg

Močno upam, da je to le muha enodnevnica - da se niso zdaj na zimo zbudili in upam, da ne bodo te mesece samo kasirali vse za nazaj... :surrender:

Ma ne me jeb .... :eek:

glih dons me je poklical po telefonu moj svak, k ponavadi skupi hodva gor čez hribe na uno stran, pa se pol paseva mal pr "Krautih"

Tud on je dobu glih dons pošto od gor .....

in to kar tri kazni hkrati .... hahahahaha, fuck, vse tri od enga vikenda ....

na omejitvi 70, se je pelu ene dvejset več ..... pohvala v išini 30 ojrotov .... :jezen

in to krat tri .... jasno .... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je v nabiralniku pričakalo pismo s "pozdravi" naših severnih sosedov :grrr

Paše k vtisom dnevne vožnje z dne 27.4.2012 -_-

http://shrani.najdi....cXTY/1/avst.jpg

Močno upam, da je to le muha enodnevnica - da se niso zdaj na zimo zbudili in upam, da ne bodo te mesece samo kasirali vse za nazaj... :surrender:

Dobil isto pismo kot ti na istem mestu enaka višina kazni datum pa 15.06. zgleda da majo kar skoz postavljen radar tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pa slišala, da pošiljajo k nam samo prekoračitve, višje od 20... pa vidim, da sem se zaj****! Moj sovoznik je že dobil od sredine maja prejšnji mesec, js še čakam :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je v nabiralniku pričakalo pismo s "pozdravi" naših severnih sosedov :grrr

Paše k vtisom dnevne vožnje z dne 27.4.2012 -_-

http://shrani.najdi....cXTY/1/avst.jpg

Močno upam, da je to le muha enodnevnica - da se niso zdaj na zimo zbudili in upam, da ne bodo te mesece samo kasirali vse za nazaj... :surrender:

Res da ne paše v to temo, a pr nam je kazen za enako prekoračitev 250, na pol če takoj plačaš....viva la Austria.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale škatla je pa tam že kr nekaj časa, še v času, ko nismo mel podpisanega sporazuma, slika pa v smeri iz Hermagorja prot Villachu, lepo na levi strani.

Vse, kar je treba plačat je preveč, samo je pa razlika al 250 al pa 35 teurov. Tud jaz viva la Austria.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uro vožnje, 5 min drkarjenja po redkem drsečem blatu in 10 min reanimacije...I iz ded. Sredi hoste tabla "vrhnika", a cesta na koncu luč sveta ugleda v Logatcu. Ni panike, samo da je ista regija.

post-26323-0-84006500-1352371641_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil isto pismo kot ti na istem mestu enaka višina kazni datum pa 15.06. zgleda da majo kar skoz postavljen radar tam.

Aha - kot sem letos poleti zvedla je kar stacionarni.

Res da ne paše v to temo, a pr nam je kazen za enako prekoračitev 250, na pol če takoj plačaš....viva la Austria.

Seveda - sem vesela da je samo tolko, bolj me skrbi da se ne bi to zdaj ponavljalo celo zimo ... Sicer pa je res, da se vozim bolj po Italiji kot Avstriji.

Sam tale škatla je pa tam že kr nekaj časa, še v času, ko nismo mel podpisanega sporazuma, slika pa v smeri iz Hermagorja prot Villachu, lepo na levi strani.

Vse, kar je treba plačat je preveč, samo je pa razlika al 250 al pa 35 teurov. Tud jaz viva la Austria.

Vem - ma ko smo se mi letos peljali skupaj in si jo pokazal je bilo že nekaj fur po tistih koncih za mano. Zdaj mam v memoriji - upam.

Je pa vsekakor boljše to kot kakšen pozdrav iz Slovenije! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!