Skoči na vsebino

Planirana potovanja v 2012


nordkap

Priporočene objave

...ja, saj to "arribino foro" sem tudi sam že probal... in SE OBNESE! ...Problem je samo pri takih, 8 - 10000 km destinacijah, ko moraš čez tri tedne obvezno nazaj v službo... tam je fajn splanirat vsaj točke kje naj bi približno bil po 1 in 2 tednu...

...kar se tiče pa planiranj po Balkanu in bivši Jugi, je pa po mojem mnenju, dnevno planiranje in dogovarjanje o trasi 4 mesece prej popolnoma brez veze... s kolegom sma se lani preprosto "odpeljala" in določila okviren čas fure od 7 - 9 dni, ter kaj želima videt... pa bo ali pa ne bo...

...je pa res, da ko se prvič odpravljaš tja doli, pač malo več razmišljaš... sčasoma ugotoviš, da Balkan pomeni v bistvu vožnjo po svojem dvorišču... tudi v primeru okvare... telefonski klic in v 10 urah je "ata" ali kolega s prikolico pri tebi... Tako da zgolj nasvet: želite si,...upajte in če verujete molite k bogu, da boste takrat zdravi in da bo doma vse OK, za brezskrben štart... vse ostale lepote pridejo potem same po sebi...

Malo pridgarsko sicer tole zveni a planiranje mesece prej ponavadi ne obrodi sadov! Bolj se obnese za teden dni okvirno prečekirat napoved, poklicat kaga kolega če gre zram, naslednji dan spakirat in uredit zadeve doma ter v službi... in pojutrišnjem štartat... Slednje velja seveda za Balkan, Dolomite, Evropo po dolgem in počez... Tretji svet pa je res druga pesem!

Tudi sam sem sicer razkril nekaj planov, splaniral pa bom par dni prej...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferek

tko se začne. Pol pa kolkr je komu dano. Eni do sm, drugi do tja, tretji pa v nebesa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, saj to "arribino foro" sem tudi sam že probal... in SE OBNESE! ...Problem je samo pri takih, 8 - 10000 km destinacijah, ko moraš čez tri tedne obvezno nazaj v službo... tam je fajn splanirat vsaj točke kje naj bi približno bil po 1 in 2 tednu...

...kar se tiče pa planiranj po Balkanu in bivši Jugi, je pa po mojem mnenju, dnevno planiranje in dogovarjanje o trasi 4 mesece prej popolnoma brez veze... s kolegom sma se lani preprosto "odpeljala" in določila okviren čas fure od 7 - 9 dni, ter kaj želima videt... pa bo ali pa ne bo...

...je pa res, da ko se prvič odpravljaš tja doli, pač malo več razmišljaš... sčasoma ugotoviš, da Balkan pomeni v bistvu vožnjo po svojem dvorišču... tudi v primeru okvare... telefonski klic in v 10 urah je "ata" ali kolega s prikolico pri tebi... Tako da zgolj nasvet: želite si,...upajte in če verujete molite k bogu, da boste takrat zdravi in da bo doma vse OK, za brezskrben štart... vse ostale lepote pridejo potem same po sebi...

Malo pridgarsko sicer tole zveni a planiranje mesece prej ponavadi ne obrodi sadov! Bolj se obnese za teden dni okvirno prečekirat napoved, poklicat kaga kolega če gre zram, naslednji dan spakirat in uredit zadeve doma ter v službi... in pojutrišnjem štartat... Slednje velja seveda za Balkan, Dolomite, Evropo po dolgem in počez... Tretji svet pa je res druga pesem!

Tudi sam sem sicer razkril nekaj planov, splaniral pa bom par dni prej...

Vse lepo in prav, je pa problem ferek, ko moraš v službi že na začetku leta podati planirane dopuste itd..., da se potem z ostalimi uskladiš, ne morem si kr zmisliti, ejga drugi dan bi šel malo po balkanu, šefe a mi daste teden dni frei, ne gre.

Pa tudi druge zadeve je treba urediti, se pa strinjam, da verjetno potem na sami poti se zadeve lahko korenitno spremenijo, pa saj ni nič narobe, če mamo nek zastavljen cilj trase, neke zastavljene točke ogledov, če pa se potem na poti odločimo drugače, pa tud prav se pač.

navsezadnje je pa fajn, da se prej dobimo, če nič drugega, da se spoznamo in vidimo kolk je kdo resen. Mi je pa žal, ker sem to temo sprostil na forumu, ker je tolko negativnih odzivov, zato se mi, ki smo resni za to furo, pogovarjamo od zdaj samo na naši grupi-balkan.

Pa fajn se mejte neplanerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikšna je bila realizacija lanskih planov?

Toscana (1. maj); Sexten, Krk: http://www.mkkamnik.net/forum/index.php?showtopic=1941

Innsbruck (Seefeld): http://www.mkkamnik.net/forum/index.php?showtopic=1945

Enodnevne: http://www.mkkamnik.net/forum/index.php?showtopic=1937

To je bilo preteklo sezono - skupaj cca 8500km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri v Celju vsi dobrodošli,ki bodo prišli.Če katerega ne bo ,bo mankaov.

Nevem pa kaj je narobe z dogovarjanjem?Čas tu ni pomemben,kakor tudi ni problem,če se ljudje premislijo pa tudi ,če vse skupaj v vodo pade se gre pač drugam ali pa z drugimi Zato se svet ne bo podru.

Sem se z kolegom ob 8 zjutri zmenila za furo vse fiksen fertik.Ko sem se prpelu do njega pa je reku sem se premislu ne grem.In? sem šu sam ampak zaradi tega sva še vedno prjatla in še vedno se skupaj voziva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferek

tko se začne. Pol pa kolkr je komu dano. Eni do sm, drugi do tja, tretji pa v nebesa ...

...ja seveda... "se posipam s pepelom" ...tudi sam sem prvo podobno (a veliko krajšo furo) splaniral na enak način...

Negativnih odzivov pa jaz nisem zasledil... mogoče ste jih nekateri samo narobe začutili... jaz bi prej rekel, da je šlo za odzive "čisto malo bolj prekaljenih mačkov", ki včasih sami zase mislijo(mo), da se po parih malo daljših furah že "vse ve" in samo "tak način" razmišljanja in vožnje nekaj velja... Daleč od tega! Drug od drugega se vedno lahko precej naučimo... in vsak potopis (četudi sem ga že sam večkrat prevozil) zelo rad preberem... če ne drugega se mal "posekiram" kaj sem spustil... Res se je v mislih treba vrnit nazaj v te prve fure...

Tudi kar se planiranja dopustov tiče popolnoma drži... je pa v motociklizmu žal tako, da smiselnost dopusta največkrat kroji vreme... Sam sem na vodstvenem položaju, brez namestnika, kar v praksi pomeni, da me delo seveda počaka, oziroma si ga moram res pametno razporedit, če za teden zginem... Bi pa vsem svetoval, da poskusite šefom svoj način preživljanja dopusta s tega vidika obrazložit in ga tako planirat bolj okvirno... morda v stilu "nekje v teh 14 dneh bi imel teden dni fraj"... Marsikdo bo razumel, večina verjetno ne! In drug nasvet, da se o tem dogovorite še s sodelavcem, "ki vam bo šel na roko" in zamaknil po potrebi svoj dopust ter vas nadomeščal... "šefi" imamo najraje da delavec, ko predstavi svojo željo, prošnjo... zraven "prinese" tudi že dogovorjeno rešitev, s katero se nam potem ni treba ubadat... Verjemite, tako se da urediti masikaj...

...smer razmišljanja, katero ste pa s slednjim "balkan tourom" odprli in predstavili, pa sigurno ni napačna! Je samo ena izmed DOBRIH opcij... in vsakaj je po svoje zanimiva... Nekdo se rad malo več pelje, drug kafetka, tretji čofota...

Forum je pa zato da brez zadrege človek karkoli vpraša...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi kar se planiranja dopustov tiče popolnoma drži... je pa v motociklizmu žal tako, da smiselnost dopusta največkrat kroji vreme... ...

Moje delavno mesto je zasedeno 24 ur vse dni v letu, kar pomeni da moramo zakoličiti dopuste do konca aprila. In če je dež na dan odhoda, kaj čmo, oblečem dežen kombinezon in gremo. Tud dež enkrat poneha. Za letos že vem kdaj odrinem na pot za 16 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toscana (1. maj); Sexten, Krk: http://www.mkkamnik....?showtopic=1941

Innsbruck (Seefeld): http://www.mkkamnik....?showtopic=1945

Enodnevne: http://www.mkkamnik....?showtopic=1937

To je bilo preteklo sezono - skupaj cca 8500km.

Lani, daljše od 1.000km: Herceg Novi (sredina februarja), Sicilija (maj), Hvar (junij), Albanija (junij), Maroko-ZahodnaSahara-Mavretanija (november).

Plan 2013/2014: Tierra del Fuego-Ecuador :kva2:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če daš za pivo pridem ob 9.00h :lol1:

Smo te čakal do pol ene :beer2: :beer1: Sam si si kriv,če si biv žajen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo te čakal do pol ene :beer2: :beer1: Sam si si kriv,če si biv žajen

sem zbolel, mi je zelo žal, da vas nisem spoznal, če boste imeli še kdaj kakšno seanso me obvesti in bom prišel :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zbolel, mi je zelo žal, da vas nisem spoznal, če boste imeli še kdaj kakšno seanso me obvesti in bom prišel :beer2:

seanso ne , saj nismo "hot boys-i", seveda pa se bomo še kdaj dobili, sicer verjetno ne prej kot začetku aprila, seveda z motorjem nekje pač.

Vabljen seveda, še posebej, če boš šel zraven. Če maš željo ti lahko pošljem načrtovano pot na map-u in mal pogledaš pa vidiš kaj smo dorekli.

pošlji mi e-naslov na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potovalni načrt nordkapa se mi prav tako zdi kar naporen... no ja če se gre samo za užitek v vožnji potem je ok. Ampak od tega nimaš nič razen celodnevne fure s postanki. Pa v 6 dnevih bo težka ;).. prej kake 3dni več.

Bi pa šel na kako krajšo turo za 1.maj, recimo:

SLO-Karlovac-Bihač-Sarajevo-Mostar-Dubrovnik cca 2dni

in nazaj

Dubrovnik-Split-... oz. nazaj po jadranski magistrali do SLO cca 2-3dni

Skupaj bi tole trajalo cca 5-6dni, ampak res na easy, pa da še kaj vidiš vmes... bi šel še kdo?

Jaz imam podoben namen in taso ki jo še trenutno sestavljam za 1 maja 4-5 dni in bi se lahko kaj dogovorili ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem, ki prebirate tovrstni forum. Tudi jaz imam namen letos maja ( 7.5.2012 in naprej ) obiskati Bolgarijo ( preko Srbije ), do Burgasa ob Črnem morju in vse ob njem naprej do Romunije, točneje do delte reke Donave. Od tu nazaj preko Bukarešte, preko Karpatov do Madžarske ( mimo blatnega jezera ) in domov. Po mojih izračunih bi prevozil cca.3.300 do 3.600 km ( odvisno od ogledov ), samo potovanje pa bi trajalo nekje 8 do 9 dni. Sam načeloma ne spim po avtokampih ( izjemoma ), ampak koristim hotelske oziroma apartmajske usluge. V vednost v letu 2011 sem ozioroma sva naredila tudi daljši izlet po Balkanu in sicer SLO - HR - BIH - ČRNA GORA - ALBANIJA - vstop v MAKEODNIJO ( in bivanje v njejm) in nazaj preko SRBIJE in HR domov.

Ker nihče od mojih kolegov motoristov ni pripravljen za "tako dolgo pot" pozivam vas uporabnike foruma Moto sveta če mogoče koga zanima tovrstni izlet.

Sam vozim novo Hondo Varadero in imam že kar nekaj motorističnih izkušenj. Ker je pa to moja PRVA objava na kakršnem koli forumu upam, da je zadeva v redu. Lp iz Gorenjske.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem, ki prebirate tovrstni forum. Tudi jaz imam namen letos maja ( 7.5.2012 in naprej ) obiskati Bolgarijo ( preko Srbije ), do Burgasa ob Črnem morju in vse ob njem naprej do Romunije, točneje do delte reke Donave. Od tu nazaj preko Bukarešte, preko Karpatov do Madžarske ( mimo blatnega jezera ) in domov. Po mojih izračunih bi prevozil cca.3.300 do 3.600 km ( odvisno od ogledov ), samo potovanje pa bi trajalo nekje 8 do 9 dni. Sam načeloma ne spim po avtokampih ( izjemoma ), ampak koristim hotelske oziroma apartmajske usluge. V vednost v letu 2011 sem ozioroma sva naredila tudi daljši izlet po Balkanu in sicer SLO - HR - BIH - ČRNA GORA - ALBANIJA - vstop v MAKEODNIJO ( in bivanje v njejm) in nazaj preko SRBIJE in HR domov.

Ker nihče od mojih kolegov motoristov ni pripravljen za "tako dolgo pot" pozivam vas uporabnike foruma Moto sveta če mogoče koga zanima tovrstni izlet.

Sam vozim novo Hondo Varadero in imam že kar nekaj motorističnih izkušenj. Ker je pa to moja PRVA objava na kakršnem koli forumu upam, da je zadeva v redu. Lp iz Gorenjske.

ok tema si zadel, sam drugič ne piši z debelo, ker za enkrat še vidimo.

Si si pa zadal dobro furo, nekako tako kot mi.

Te pa prosim, ko vidim, da si balkan furo že obdelal, ali mi lahko na pm padaš kaj več o tem potovanju, vsaka zadeva dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pri meni se je letos res hitro začelo (s spremembami in odpovedmi :jezen ), tako da je že v januarju planirana junijska pot pod velikim vprašajem :( . Pa tko rada bi šla na Portugalsko :cry: . No, sej je še nekaj časa, pa se mogoče še vse v redu izteče :hmm: .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Lahko ti odgovorim, seveda. Šla sva iz SLO, preko HR in Tuzle, Romanije, Jahorine do Sarajeva, kjer sva spala prvo noč. Sledil je nočni ogled Sarajeva, ki je vsekakor zanimiv. Naslednji dan sva krenila preko Foče, Čajnice do mejnega prehoda Metjana s Črno Goro. Moram povedati, da cesta poteka po hribovitem svetu in na mejnem prehodu sem pogledal na Garmina in videl, da sva bila 1.405 mnv. Sledil je ogled kanjona reke Tare ( en del vožnje čez pobočje Durmitorja, ki je čudovit ), znamenitega mostu in potem vožnja naprej do samostana Ostrog, ki se nahaja na 950 mnv ( v skali ).

Po ogledu samostana sva prenočila v penzionu Koliba ( na cesti pod samostanom, poglej na net, novi penzion, dobra hrana in pa mir ). Nalsdnje jutro je sledila vožnja čez Črno Goro - en del ceste od Žabljaka proti Podgorici je NOV in je super za vozit. In končno prihod na mejni prehod BOŽAJ - meja z t.i. Albanijo. Po formalnostih na meji ( na vseh mejnih prehodih na Balkanu vse osebe in vozila vnesejo v njihov sistem ) je sledila VOŽNJA PO MAKADAMSKI CESTI - GROZA LUKNJA ZA LUKNJO,TAKO VSE DO SKADRA ( cca.50 km ). Ta del ceste nikakor ne priporočam, ( živali, razni tricikli, stari kamioni, traktorji, peŠci... ), vsekakor je potrebno biti previden, ker ob cesti živijo ljudje in zaradi tega, da se jim ne praŠi voziŠče posipajo z vodo kar je Še hujŠe, ker luknjo ki jo voda prekrije ne vidiŠ... ) V glavnem obstaja tudi druga opcija iz ČG, zato jo vsekakor priporočam. Za Skadrom do Tirane in naprej proti Elbasanu so bile ceste kar v redu. Zanimivo je, da toliko bencinskih pump kot v Albaniji Še nikjer nisem videl. Sedaj mi je žal, ker v Tirani nisem poiskal prenočiŠča in si jo v enem dnevu saj malo ogledal, ker Tirana je vsekakor zanimivo mesto z nekaj kulturnimi in drugimi zanimovosti. Dodajam Še to, da sem bil v Albaniji prvič in MORAM povedati, da sem imel zelo dober občutek varnosti.

Po zanimivi vožnji čez Albanijo je sledil vstop v Makedonijo, preko Struge in do Ohrida, kjer sva takoj dobila apartma kakŠnega sva si želela ( vila Dislievski - priporočam vsakomur, več na netu ). Kot zanimivost lahko povem, da sva takoj ob vstopu v Ohrid - pri glavni fontani so naju takoj obkolili domači najemodajalci in ponujali svoje storitve, tako da tukaj ne obstaja bojazen, da se ne bilo dobilo odlično prenočiŠče ( dobra postelja, pogled na jezero, shramba motorja, hrana... ). Na Ohridu oziroma v Makedoniji sva ostala 3 dni in si ogledala Sv.Naum, Galičico, Prespansko jezero, Prilep, Bitola...., no in na žalost je priŠel tudi dan ko se je bilo potrebno vrniti. Moram dodati je Makedonija KULINARIČNO in KULTURNO zelo zanimiva država in pa Še nekaj, kar je seveda tudi pomembno, cene za nas so SPREJEMLJIVE (ne pa tako kot nekje na zahodu, da za mrzlo pivo odŠtejeŠ 12 ali celo Še nekaj več evrov ). Bila je nedelja julija 2011 ko sva ob 04.45 uri " zajahala " motor in preko Skopja, Srbije, HrvaŠke in SLO odpravila in ob 18.30 uri priŠla na Gorenjsko ( točno 1.220 km - tisto nedeljo je bilo v Beogradu 46 stopinj celzija ).

Hotel sem poslati nekaj slik iz potovanja, vendar mi jih KLJUB prizadevanju mi uspelo prenesti v omenjeno okno. Lp in upam, da nisem bil preveč dolgočasen.

Popravljeno . Popravil Varaho
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Lahko ti odgovorim, seveda. Šla sva iz SLO, preko HR in Tuzle, Romanije, Jahorine do Sarajeva, kjer sva spala prvo noč. Sledil je nočni ogled Sarajeva, ki je vsekakor zanimiv. Naslednji dan sva krenila preko Foče, Čajnice do mejnega prehoda Metjana s Črno Goro. Moram povedati, da cesta poteka po hribovitem svetu in na mejnem prehodu sem pogledal na Garmina in videl, da sva bila 1.405 mnv. Sledil je ogled kanjona reke Tare ( en del vožnje čez pobočje Durmitorja, ki je čudovit ), znamenitega mostu in potem vožnja naprej do samostana Ostrog, ki se nahaja na 950 mnv ( v skali ).

Po ogledu samostana sva prenočila v penzionu Koliba ( na cesti pod samostanom, poglej na net, novi penzion, dobra hrana in pa mir ). Nalsdnje jutro je sledila vožnja čez Črno Goro - en del ceste od Žabljaka proti Podgorici je NOV in je super za vozit. In končno prihod na mejni prehod BOŽAJ - meja z t.i. Albanijo. Po formalnostih na meji ( na vseh mejnih prehodih na Balkanu vse osebe in vozila vnesejo v njihov sistem ) je sledila VOŽNJA PO MAKADAMSKI CESTI - GROZA LUKNJA ZA LUKNJO,TAKO VSE DO SKADRA ( cca.50 km ). Ta del ceste nikakor ne priporočam, ( živali, razni tricikli, stari kamioni, traktorji, peŠci... ), vsekakor je potrebno biti previden, ker ob cesti živijo ljudje in zaradi tega, da se jim ne praŠi voziŠče posipajo z vodo kar je Še hujŠe, ker luknjo ki jo voda prekrije ne vidiŠ... ) V glavnem obstaja tudi druga opcija iz ČG, zato jo vsekakor priporočam. Za Skadrom do Tirane in naprej proti Elbasanu so bile ceste kar v redu. Zanimivo je, da toliko bencinskih pump kot v Albaniji Še nikjer nisem videl. Sedaj mi je žal, ker v Tirani nisem poiskal prenočiŠča in si jo v enem dnevu saj malo ogledal, ker Tirana je vsekakor zanimivo mesto z nekaj kulturnimi in drugimi zanimovosti. Dodajam Še to, da sem bil v Albaniji prvič in MORAM povedati, da sem imel zelo dober občutek varnosti.

Po zanimivi vožnji čez Albanijo je sledil vstop v Makedonijo, preko Struge in do Ohrida, kjer sva takoj dobila apartma kakŠnega sva si želela ( vila Dislievski - priporočam vsakomur, več na netu ). Kot zanimivost lahko povem, da sva takoj ob vstopu v Ohrid - pri glavni fontani so naju takoj obkolili domači najemodajalci in ponujali svoje storitve, tako da tukaj ne obstaja bojazen, da se ne bilo dobilo odlično prenočiŠče ( dobra postelja, pogled na jezero, shramba motorja, hrana... ). Na Ohridu oziroma v Makedoniji sva ostala 3 dni in si ogledala Sv.Naum, Galičico, Prespansko jezero, Prilep, Bitola...., no in na žalost je priŠel tudi dan ko se je bilo potrebno vrniti. Moram dodati je Makedonija KULINARIČNO in KULTURNO zelo zanimiva država in pa Še nekaj, kar je seveda tudi pomembno, cene za nas so SPREJEMLJIVE (ne pa tako kot nekje na zahodu, da za mrzlo pivo odŠtejeŠ 12 ali celo Še nekaj več evrov ). Bila je nedelja julija 2011 ko sva ob 04.45 uri " zajahala " motor in preko Skopja, Srbije, HrvaŠke in SLO odpravila in ob 18.30 uri priŠla na Gorenjsko ( točno 1.220 km - tisto nedeljo je bilo v Beogradu 46 stopinj celzija ).

Hotel sem poslati nekaj slik iz potovanja, vendar mi jih KLJUB prizadevanju mi uspelo prenesti v omenjeno okno. Lp in upam, da nisem bil preveč dolgočasen.

Dobro si tole napisal, sam sem mislil, da mi boŠ na pm poslal, pa ni kaj če drugi tud preberejo.

Na pm(to je tisto v desnem kotu foruma v obliki pisma) bom ti poslal e-naslov , da mi poŠljeŠ kako sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam ti, da sem se potrudil in ti na PM kot si navedel poslal moj emil in tel.številko v koliko te bo kakrkoli zanimalo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pri meni se je letos res hitro začelo (s spremembami in odpovedmi :jezen ), tako da je že v januarju planirana junijska pot pod velikim vprašajem :( . Pa tko rada bi šla na Portugalsko :cry: . No, sej je še nekaj časa, pa se mogoče še vse v redu izteče :hmm: .

M.

Đe ba zapelo?...a nisi bila že lani na Portugalskem????? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đe ba zapelo?...a nisi bila že lani na Portugalskem????? :devil:

Jst sm pač vstrajna in nikoli se ne ve :whistle:

M.

P.s.

Na koncu bom še res šla tja z avijonom :hmm:

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đe ba zapelo?...a nisi bila že lani na Portugalskem????? :devil:

BMW a veš kako bi smešn zgledal k bi šle samo Honde na Portugalsk :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW a veš kako bi smešn zgledal k bi šle samo Honde na Portugalsk :devil: :devil:

Ja, pa ja, bi vsaj edine vsaj šle, kaj pa maš proti Hondam :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW a veš kako bi smešn zgledal k bi šle samo Honde na Portugalsk :devil: :devil:

Vem Marjan, vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!