Skoči na vsebino

OTVORITVENO SREČANJE MAXISCOOTER SEZONE " ŠTAJERSKA 2012 "


maxiscooter

Priporočene objave

Midva z boljšo polovico se pripravljava za odhod. Se kmalu vidimo.

Srečno pot vsem v Celje - Teharje.

Maxi :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil Posavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se je dogajalo :grrr , nekaj se še dogaja :OK: , kaj več bo pa jutri organizator napisal.

post-4877-0-97698800-1337453657_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepo je ,v naši domovini biti Maxiscooterist.Lep preživet dan z maxi prijatelji,maaaaaaksi udeležba,......midva sva že doma,kdo bo pa v nogometu zmago,me pa boli k...........c,tako kot družbo,ki še žura v Zrečah. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super družbe, le napaka da prehitro mine dan, kdor se še bo jutri udeležil mu nikakor ne bo žal.

Se vidimo !!!

Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super družba in prekrasen dan. Tudi jutri vam želim , da se imate krasno, kot je bilo danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dan v super druzbi!

Vse pohvale organizatorjem, tako naprej, bom pomagal ce bom le lahko :-)

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkratno vzdušje in odlična družba, z vami čas beži še hitreje kot za šankom, kar tako naprej, mislim da v današnjih časih premankuje takšnih dogodkov da lahko mal pozabimo na vsakdanji tempo življenja. Čestitke organizatorjem, kar tako naprej.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala, ker ste naju z ženo čeprav sva bila z avtom lepo sprejeli medse. Pohvale organizatorjem za lepo organiziran piknik in druženje. Imejte se še danes lepo. Upam, da se prihodnjič srečamo z motorjem se pravi midva na maxi skuterju. Delam na tem. Med vami sem spoznal ljudi, ki se spoznate na motorje, imate izkušnje, tako da bom navezal stik za nabavo novega maxija. Lep pozdrav!

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva bi se zahvalila vsem organizatorjem, maxiskuteristom za prečudovit dan! Repotaža v slikah in filmu še sledi :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav Maxi ekipi, bilo mi je drago sudjelovati i opet vidjeti prijatelje.

Organizatorima i sponzorima svaka čast i hvala na svemu. Ako ne prije, vidimo se na Rabu.

Pozdrav iz Samobora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s sopotnico sva srečno doma. Hvala štajercem, za lepo organizirano srečanje in nepozabna dva dneva z vsemi udeleženci. :OK::OK::OK:

Par utrinkov iz srečanja

Maxi :yea1::yea1::yea1:

post-24352-0-97056000-1337524148_thumb.jpg

post-24352-0-73141800-1337524163_thumb.jpg

post-24352-0-12516800-1337524176_thumb.jpg

post-24352-0-34672800-1337524188_thumb.jpg

post-24352-0-53370300-1337524201_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Posavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz moje strani, hvala organizatorjem za 1Xten MAXI vikend, upam da se vidimo v kratkem.

:OK: :OK: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Bilo je odlično, vse pohvale vsem organizatorjem tega čudovitega in polnega smeha in dobre volje piknika oz. srečanja

Maxi pozdrav in se kmalu vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba!

Tudi midva se vsem zahvaljujeva za lepo druženje in vam sporočava, da sva srečno prispela domov. Tudi prijateleje iz HR sva varno pripeljala do Kočevja in upava, da so že prišli srečno na svoj cilj. Vsi prejmite lepe pozdrave iz kočevskih gozdov,

Miša in Frenk M

post-35618-0-44452800-1337534926_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na Štajerski konec smo prispeli varno vsaj midva z Pelikanom in tudi iz moje strani hvala za prijetno druženje in organizacijo. Upam da se kmalu spet vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba!

Tudi midva se vsem zahvaljujeva za lepo druženje in vam sporočava, da sva srečno prispela domov. Tudi prijateleje iz HR sva varno pripeljala do Kočevja in upava, da so že prišli srečno na svoj cilj. Vsi prejmite lepe pozdrave iz kočevskih gozdov,

Miša in Frenk M

Pismo, je lep ta nexus brez strehce na zadnji gumi.

:-)

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena velika pohvala organizatorjem za pripravo odličnega maxi izleta!!!! Se že veselim ponovnega druženja z vami vsemi septembra na Rabu in kot vse kaže, bova takrat skupaj z boljšo polovico!!! Medtem pa pridno nabiranje varnih kilometrov na dnevnih maxi izletih!

LP, Bojan.

Pismo, je lep ta nexus brez strehce na zadnji gumi.

:-)

G

JUTRI jo zabrišem dol :klicaj: :klicaj: :kva2: :kva2: :klicaj: :klicaj:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujeva vsem, ki ste se imeli lepo :010 , saj ni več kaj dodati!!!!

Samo, da bo Gusar OK :eek:

Hvala, hvala, hvala vsem in za vse!

Lep :yea1: iz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem Maxi prijateljem......

naj se že na samem začetku iz srca zahvalim vsem MAXI priajteljem za res MAXI udeležbo na srečanju in če se ne motim je bilo tudi MAXI prijetno druženje, pri katerem nam je pomagalo MAXI malno lepo vreme. Zaradi neprijetne nezgode našega prijatelja Gusarja seveda nisem MAXI zadovoljen in mu želim hitro okrevanje, sem pa sigurno MAXI zadovoljen, da so bili vsi vaši povratki domov srečni in seveda suhi.

Prav tako se zahvaljujem tudi MAXI prijateljem iz Hrvaške in Italije za udeležbo na našem srečanju.

Prijateljem iz Hrvaške pa še posebej hvala za predstavitev Raba in povabila na srečanje.

Seveda se je nujno zahvaliti tudi vsem dobrim donatorjem in sponzorjem.

Mislim pa , da je prav , da se posebej zahvalim še MAXI prijatelju Zokiju za res nesebično pomoč pri okvari motorja prijatelju iz Hrvaške.

Na koncu se vam zahvaljujem tudi za izrečene pohvale, hkrati pa se opravičujem za napake, ki bodo popravljene naslednjič, če še pridemo na vrsto.

Vsem še enkrat hvala in Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!