Skoči na vsebino

OTVORITVENO SREČANJE MAXISCOOTER SEZONE " ŠTAJERSKA 2012 "


maxiscooter

Priporočene objave

ČAS ZBIRANJA IN ODHOD

Vse udeležence tega maxi izleta prosimo, da se (v kolikor je to mogoče) držite časovnega plana::

-čas zbiranja v Teharjih je med 10. - 10:45 uro,

-odhod pa bo točno ob 11.uri.

:surrender: Vožnje res ne bo veliko, vendar bomo velika kolona in vsak premik bo zahteval dodaten čas... Po poti se bomo ustavili ob Žički kartuziji, kjer si bomo ogledali najstarejšo gostilno... V Slovenskih Konjicah, točneje v vinski kleti Zlati Grič pa imamo dogovorjen ogled kleti in degustacijo vin. Do tja moramo prispeti najkasneje nekaj malega čez 13.uro in ne smemo zamuditi... :surrender:

Po ogledu Zlatega Griča nadaljujemo proti Zrečam, kjer se bomo nastanili v hotelu Zvon in kjer se bo odvil tudi krajši MAXI program (začetek predvidoma okoli 16.ure), sledila bo večerja in druženje pozno v noč... :yes:

Lep maxi pozdrav

p.s.

Odhod na Roglo morebiti odpade. V kolikor pa bi se kdo vseeno želel zapeljati gor, pa se bomo zmenil v Zrečah... :yes: ...bo @petek123 povedal, do kod gor je cesta še suha... :blush:

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedzad + sopotnica nedelja se odjavljam za sopotnico 100% jaz pa mogoče pridem v nedeljo

žal tako je naneslo :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pri meni ob 9h, lahko greva skupaj ali pa morda še kdo. Lp.

Jaz bom prišel do tebe. Potem pa gremo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pri meni ob 9h, lahko greva skupaj ali pa morda še kdo. Lp.

ja, prideva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro smo se dogovorili z Lovrom za eno kratko uro smučanja..... :drunk:

Bez te ure smučanja se ne vraćam u Osijek......a jel se to ide nizbrdo ili samo po ravnom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo jutri oz v petek vam točno še sporočim kdaj štartam iz Ljubljane in kako in kaj...

Smo na vezi (obvestim na forumu...), če bo kdo želel z mano iti...??

Maxi pozdrav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse udeležence Maxiscooter.si srečanja ŠTAJERSKA 2012

V Teharjih na zbirnem mestu med 10.00 in 11.00 bo možno kupiti po SINDIKALNI CENI 20,00 EUR Maxiscooter.si komplet.

Komplet vsebuje majico, zastavico in nosilec za zastavico.

576330_385324321520558_154362904616702_1174643_740714927_n.jpg

Fino bo videti vse udeležence v Maxiscooter.si majicah in vse maxiscooterje okrašene z zastavicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro pa ob 10:00, bolj me zanima ali bo kdo sploh naredil pavzo na Trojanah. Drugače nima smisla da se vozim s @Talibanom "tja" in vaju peljeva do zbirne točke, zjasnite se :grrr . Preverim v petek kako in kaj.

Pozdravljen,

jest se okoli 8:15 - 8:30 ustavim na Trojanah na kavi, če bo še kdo iz LJ bomo šli skupaj. Drugče grem jest do Teharij po strai cesti zaradi testa skuterja.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjo rundo smo rabili od Slo. Konjic (OMV pri AC) do Trojan po stari cesti - 45min . Tako da po moji oceni 9:00 Trojane (kavica) , pa do Teharja 10:00 - 10:15 ! Z nekaj rezerve , in turisticno voznjo , voznja je predvidena po stari cesti do cilja .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Jaz šibam iz Ljubljane ob 9.00 h - 9.15 h...

Če bo še kdo šel naj me obvesti, sporoči...

Se vidimo jutri, maxi pozdrav in srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAXI ŠTAJERSKA 2012 - DOGAJALO SE BO...

Vse udeležence prosimo, da si (vse podrobnosti) o dogajanju na maxi srečanju.... ob otvoritvi maxi skuter sezone

preberete TUKAJ.

Vreme bo (zagotovo) lepo,... tako ta pravo... za maxi skuter srečanje.... kljub temu da (zagotovo) pride tudi "rain-men".... :winkiss:

Lep maxi pozdrav do jutri :OK:

post-22093-0-90579700-1337330402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 2 uri..... pa štart . :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni nikakršnega interesa :blush: me na Trojane pač ne bo :ninja: .

Za vse ki ste iz CE, zjutraj okoli 9:45-10:00 bom pri Inposu popil kavo :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... šele zdej opazla, da se nisem uradno prijavila :oops: tko da... evo mene na koncu seznama - da ne boste premal čevapov kupil B)...

• Maxiscooter.................................................. 3 dni ..(2 nočitvi + piknik )

• Blond + sopotnik/ca....................................... 2 dni ..(brez nočitve)

• hoyla.............................................................2 dni.....(1nočitev + piknik),

• Maxi gašper...................................................2 dni (1 nočitev + piknik... )

• Gusar ............................................................2 dni (1nočitev + piknik )

• lamy + sopotnica........................................... 2 dni..(ena nočitev+piknik)

• Srečko+sopotnica..........................................2 dni..(ena nočitev+piknik)

• Osnexus + sopotnica......................................2 dni (1 nočitev + piknik )

• Remo............................................................1dan ( nedjelja )

• BM0021....................................................... 1dan ( subota )

• dore61+sopotnica...........................................2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• Flukturr............................................................2 dni, (piknik)

• Mataur...........................................................2 dni (1nočitev + piknik)

• Posavc + sopotnica ........................................2 dni (nočitev + piknik)

• FrenkM + sopotnica........................................2 dni (nočitev + piknik)

• sat500 + sopotnica..........................................1 dan (sobota + piknik)

• zvone500+sopotnica........................................2 dni brez nočitve -piknik

• maximilan.......................................................2 dni all inkluziv...za sopotnico še ne vem...???

• pelikan ..........................................................2 dni (nočitev + piknik) +spremljevalka (samo piknik) + 4x SPONZORJI (samo piknik)

• burgman650e ................................................2 dni ( nočitev + piknik )

• androy............................................................2 dni( nočitev + piknik)

• Oljka + (sopotnica)................... ............... 2 dni ( nočitev + piknik )

• koma1..............................................................2 dni ( nočitev + piknik )

• Ante46+sopotnica...........................................2 dni (nočitev+piknik)

• Enco................................................................2 dni (nočitev+piknik)

• vili + sopotnica................................................2 dni(nočitev +piknik)

• Maxislavc........................................................2 dni(nočitev+piknik)

• Nenad + sopotnica........................................3 dni ( 2 nočitvi + piknik )

• Dorjan + sopotnica .......................................3 dni ( 2 nočitvi + piknik )

• 605 + sopotnica ...........................................2 dni (brez nočitve + piknik )

• Igriv+sopotnica .............................................1 dan - nedelja

• Bojan K. ....................................................... 2 dni (nočitev + piknik )

• Alda+sopotnica................................................2dni(nočitev+piknik)

• severni medved + sopotnica ...........................2 dni (1 nočitev+ piknik )

• Motocentar Rab..............................................2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• GTo...............................................................2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• ZokiD+boljša polovica....................................1dan(sobota + piknik )

• Boštjan + Lorena............................................ 2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• xmen+ sopotnica ??........................................1 dan(sobota+piknik)

• x raider+sopotnica............................................1 dan sobota (piknik), nedelja

• Fleihtinger Miran ............................................2 dni (1 nočitev+piknik)

• sandi 63............................................................1dan sobota,(nedelja?)

• Pjer01 + sopotnica...........................................1 dan sobota (piknik )

• 1965 + sopotnica..............................................1 dan sobota+piknik

• prisley + sopotnica ..........................................3 dni ( 2 nočitvi + piknik )

• matjaz c + sopotnica..........................................2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• Eki + boljša polovica.........................................2dni (1x nočitev + piknik )

• Ssabic + sopotnica............................................1 dan (nedelja)

• nedzad+ sopotnica.............................................1dan (nedelja)

• Pavel + sopotnica.............................................3 dni ( 2 nočitvi + piknik )

• Dami .................................................................. 1 dan sobota+piknik

• Zlatko ( Porto) + sopotnica...............................2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• Marino .............................................................2 dni ( 1nočtev + piknik )

• Djuka007..........................................................2 dni ( 1 nočitev + piknik )

• gigo980..............................................................2 dni ( 1 nočtev + piknik )

• Božidar..............................................................1 dan (sobota+piknik)

• Taliban ..............................................................2 dni ( piknik )

• Bosko57+sopotnica...........................................2 dni (1 nočitev+piknik)

• Pasutto + sopotnica..........................................2dni (1 nočitev+piknik)

• Catman7...........................................................2 dni (1 nočitev + piknik)

• V-strom650.......................................................1 dan (sobota + piknik)

• boki2 + sopotnica..............................................1 dan (sobota + piknik)

milan 2011 + sopotnica....................................1 dan ( sobota + piknik ) samo sem ga dopisal na ta seznam ..

uccello + sopotnica ..............................................2 dni ( 1 nočitev + piknik ) - uredil je že sam z Zvonom za spanje

Belly_SMB............................................................1 dan sobota + piknik

Črnomerec............................................................1 dan sobota + piknik

• Gorazd................................................................. 1 dan sobota + piknik (SPONZOR)

• Skuterist................................................................1 dan sobota + malo na pikniku :)

• Ivan Skrbinšek -Ptuj...............................................1dan sobota + piknik in nedelja

• Janez Skrbinšek -Ptuj............................................1 dan sobota + piknik nedelja

petek123 + sopotnica.........................................1dan sobota + piknik brez nočitve in nedelja

• Hales ...................................................................1 dan (nedelja)

• Mojca ...................................................................sobota + nočitev + nedelja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci in Prekmurci ali velja da se dobimo 8.45 v Mb na Petrolu Tržaška cesta, nato pa nekje klavica in pot proti Tehajam ??? Ima kdo iz tega konca drugačen plan ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsem udeležencem , kateri so predhodno že prišli na mesto srečanja želim lep počitek ..

primorski del z dodatkom istrijanov in otoških fiumanov se pospešeno pripravlja na pot in že grejemo motorje in se pripravljajo na odhod .. ..

spremstva ( hvala ponudbi talibana in skuterista ) ne bomo potrebovali , saj se ustavimo na Trojanah in počakamo na Roberta .. c

elotni skupini katera štarta iz Teharij želimo lepo vožnjo, užitek v Kartuziji Žiče in do snidenja v Slovenskih konjicah..

tam vas pričaka 20-ina maxijev

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :grim :grim :grim :grim :grim :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

.. da se vam pridružimo v vožnji ter našem srečanju .. vsem obilo užitkov

:yea1: :yea1: :010 :010 :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni nikakršnega interesa :blush: me na Trojane pač ne bo :ninja: .

Za vse ki ste iz CE, zjutraj okoli 9:45-10:00 bom pri Inposu popil kavo :grim .

Tudi mene ne bo na Trojane.!!!!!!!!!!!!!!!!!Zato štartam z Raven zjutraj ob 9h,kljub težavam,ki sem jih imel danes.Zjutraj mi sesalec ni vžgal.V začetku aprila komplet servis,danes pa zataji nova svečka.Še dobro,da sem imel rezervno.Lep Maxi pozdrav do jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni nikakršnega interesa :blush: me na Trojane pač ne bo :ninja: .

Za vse ki ste iz CE, zjutraj okoli 9:45-10:00 bom pri Inposu popil kavo :grim .

a ni zmenjen ob pol devetih na Trojanah? Jaz pridem in hojla mislm,da TUDI.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsem udeležencem , kateri so predhodno že prišli na mesto srečanja želim lep počitek ..

primorski del z dodatkom istrijanov in otoških fiumanov se pospešeno pripravlja na pot in že grejemo motorje in se pripravljajo na odhod .. ..

spremstva ( hvala ponudbi talibana in skuterista ) ne bomo potrebovali , saj se ustavimo na Trojanah in počakamo na Roberta .. c

elotni skupini katera štarta iz Teharij želimo lepo vožnjo, užitek v Kartuziji Žiče in do snidenja v Slovenskih konjicah..

tam vas pričaka 20-ina maxijev

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :grim :grim :grim :grim :grim :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

.. da se vam pridružimo v vožnji ter našem srečanju .. vsem obilo užitkov

:yea1: :yea1: :010 :010 :lol1: :lol1:

A ni možno,da pridete vsaj do cca 11.00 ure do zbirnega mesta ( brez Trojan), kavica bo tudi na štartu :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno 16. May 2012 - 21:54

snapback.pngx raider, je 16. May 2012 - 00:51, rekel:

Če boš pri meni ob 9h, lahko greva skupaj ali pa morda še kdo. Lp.

ja, prideva

sprememba - midva greva malo prej, se moram še pri Kompiju v Velenju oglasiti, tako da se vidimo v Teharjih

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci in prekmurci, ker je BAR na PETROLu zaprt bo kafe ob 9.00 v LABEL BAR

ULICA PARIŠKE KOMUNE 33, 2000 MARIBOR

Po kavici krenemo proti CELJU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerci in prekmurci, ker je BAR na PETROLu zaprt bo kafe ob 9.00 v LABEL BAR

ULICA PARIŠKE KOMUNE 33, 2000 MARIBOR

Po kavici krenemo proti CELJU.

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem udeležencem Maxi srečanja.

Prebudili smo se v prelepo sončno jutro....po jutranji telovadbi, smo pripravljeni na Maxi snidenje z mojimi maxi prijatelji.

Gremoooooo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!