Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Za Mamutovanje, je primeren samo mamutski model BMW-ja

 

tot_vore_500.jpg

 

:D

Kokr sem bral teste, je hudo previsok. Drugače bi bil pa en bolj Mamutastičnih motorjev kar dobri stari R80GS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Ata Papi prid nam pomagat razlagat nevednežem..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob... saj je bil en star dobri R80GS... a ni bil Slavko na sliki pred Celjskim Tušem..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Ata Papi prid nam pomagat razlagat nevednežem..... :kva1:

 

Sem obupal. :smoke:

 

Ob takih referencah, kot sta dr. Snecer in mg. Gift, je praktično in teoretično nemogoče še kaj povedat. :smoke:

 

Kaj šele razlagat.

 

Meni je jasna razlika med "ROLEX" in "LOLEX". :yea1:

 

Komur ni, bo že še spoznal. Nekateri rabijo več časa, nekateri NIKOLI ne pridejo do bistva.

 

Sneci in Giftek natančno vesta zakaj NIMATA ali zakaj NE BI IMELA.  To me zelo veseli in mi zadošča.

 

Torej - živi in pusti živeti, ali "vsako tele ima svoje vesele / vsak bk pa svoj štrk. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papež pa ja te nista ta dva loleka ob živce spravila :kva1:pogovarjaj se z njima,saj tam kjer sta zaprta jima manjka pogovora.Ko se želita pogovarjat dobita tabletke pa je spet mir......pomagaj jima,ne bit navaden bmflar :P ki gleda sam na sebe in parkira na prostoru za invalide...............no to slednje nam je malo upravičeno :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimske radosti v garaži...

 

 

 

Hi All, I have a 2004 1200GS, which has been parked for the winter, now i have 2 problems.

1. The battery was fully drained, and would not take charge, so i bought a new battery, and it started ok, but 3 days later the battery was flat again. does anyone have any suggestions.

2. The Red Warning triangle is on, and my rear brake is very very week, and the noise from the servo is not there, and suggestions.

any and all help is appreciated.

 

Drugje pač napišejo in ne skrivajo, Slovenija pa je pač posebna tudi glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ga nimaš v garaži?

 

Nimam GSke, sicer pa je v garaži.

 

No kot zanimivost. Accu sem odklopil konec septembra (povsem napolnjen), decembra in januarja pa sem malo preveril s polnilcem, ki je po par sekundah preklopil na vzdrževanje. Skratka, nič se ni spraznil.

5 mesecev je stal accu in je bil še vedno povsem poln (AGM seveda).

 

V soboto sem pa zaverglal, že na prvo iskro je delalo...

 

Pri bmwjaših pa so zgleda drugačni postopki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugačni ja,jaz ga mam priklopljenega celo takrat ko se vozim :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimske radosti v garaži...

 

 

Drugje pač napišejo in ne skrivajo, Slovenija pa je pač posebna tudi glede tega.

Uuuu pi... zdaj mi je pa ratal jasn!! Torej letos na koncu sezone kupim enga Kawasakija (al pa Yamaho, Hondo, Suzukija, ... da ne bo kdo surle vleku), vzamem akku iz BMW-a ven in ga prestavim v dotični motor in spomladi nazaj v Bmfo in bo kresnu iz prve ...., ne pa neki ohranjevalnik akumulatorjev pa taki gadgeti, rešitev prezimovanja akku je končno rešena !!!!  :headbang:  :headbang:  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je lepo, da se prideš potolažit na forumu in vidiš, da nisi edini z zgrešenim nakupom.  :grim

:smoke: No, upanje res umira zadnje, ampak upal sem zastonj. :smoke:

 

Lej Snecko, če si zgoraj prebral, pa ne razumeš, prav. OK.

 

Če si ti opravil zgrešen nakup - je to tvoja stvar.

 

Kot ti je bilo že enkrat napisano, eni nismo takooooooo bogati, da bi poceni kupovali. :smoke:

 

Nakup, ki sem ga opravil jaz, je bil tehten, premišljen in opravljen z točno določenim NAMENOM.

 

Glede na mopede, ki sem jih imel pred tem, sem tudi danes po več kot 4 letih še vedno povsem miren in zadovoljen z nakupom, ki sem ga opravil.

 

Še enkrat, če se te ni prijelo dsedaj ti napišem; Nije žvaka za seljaka. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

V soboto sem pa zaverglal .......

 

Pri bmwjaših pa so zgleda drugačni postopki.

 

 

... tud jest sem v soboto mal zaverglau ...   :OK: 

 

... ji je ful pasal .... :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam GSke, sicer pa je v garaži.

 

No kot zanimivost. Accu sem odklopil konec septembra (povsem napolnjen), decembra in januarja pa sem malo preveril s polnilcem, ki je po par sekundah preklopil na vzdrževanje. Skratka, nič se ni spraznil.

5 mesecev je stal accu in je bil še vedno povsem poln (AGM seveda).

 

V soboto sem pa zaverglal, že na prvo iskro je delalo...

 

Pri bmwjaših pa so zgleda drugačni postopki.

 

No, poleg najvišje možne stopnje MOTOROZNANSTVA", je tukaj možna edino še ena razlaga;

 

PAMETAN

PAMETNIJI

PAMETAN U PM

SNECER

:lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob... saj je bil en star dobri R80GS... a ni bil Slavko na sliki pred Celjskim Tušem..?

Seveda,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu pi... zdaj mi je pa ratal jasn!! Torej letos na koncu sezone kupim enga Kawasakija (al pa Yamaho, Hondo, Suzukija, ... da ne bo kdo surle vleku), vzamem akku iz BMW-a ven in ga prestavim v dotični motor in spomladi nazaj v Bmfo in bo kresnu iz prve ...., ne pa neki ohranjevalnik akumulatorjev pa taki gadgeti, rešitev prezimovanja akku je končno rešena !!!!  :headbang:  :headbang:  :headbang:

 

Ne bo šlo, ko vzameš akku ven iz bmwja, je samo še za smeti :)

 

 

 

BMW R 1200 GS Electric Start Problems

Some of the owners of BMW R 1200 GS have reported BMW R 1200 GS electric starter problems like serial noise problem, delayed startup and overloading. These problems may arise after one year.

BMW R 1200 GS Electric Start Solutions

The first step that needs to be taken is to check that BMW R 1200 GS battery is in a right shape. A poor BMW R 1200 GS battery is bound to make BMW R 1200 GS electric start problems. Also, ensure that BMW R 1200 GS wiring faults are not there. Some times during servicing of BMW R 1200 GS, the BMW R 1200 GS wiring gets damaged.

 

Tak je, ko s kladivom popravljajo (pnevmatskim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tud jest sem v soboto mal zaverglau ...   :OK:

 

... ji je ful pasal .... :kva2:  

a si najprej dal accu v jamaho in pol nazaj v BMW? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si najprej dal accu v jamaho in pol nazaj v BMW? :P

 

.... ne, men napetost čist nč ne pade, tud če ga ne verglam ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: No, upanje res umira zadnje, ampak upal sem zastonj. :smoke:

 

Lej Snecko, če si zgoraj prebral, pa ne razumeš, prav. OK.

 

Če si ti opravil zgrešen nakup - je to tvoja stvar.

 

Kot ti je bilo že enkrat napisano, eni nismo takooooooo bogati, da bi poceni kupovali. :smoke:

 

Nakup, ki sem ga opravil jaz, je bil tehten, premišljen in opravljen z točno določenim NAMENOM.

 

Glede na mopede, ki sem jih imel pred tem, sem tudi danes po več kot 4 letih še vedno povsem miren in zadovoljen z nakupom, ki sem ga opravil.

 

Še enkrat, če se te ni prijelo dsedaj ti napišem; Nije žvaka za seljaka. :smoke:

 

Evo papež, biblija zate.

 

bmwmotorcyclebatterycare.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

Nakup, ki sem ga opravil jaz, je bil tehten, premišljen in opravljen z točno določenim NAMENOM.

 

 še vedno sem povsem miren in zadovoljen z nakupom, ki sem ga opravil.

 

 

 

 

Nakup, ki sem ga opravil jaz, je bil tehten, premišljen in opravljen z točno določenim NAMENOM.    ljubezen na prvi pogled. 

 

še vedno sem povsem miren in zadovoljen z nakupom, ki sem ga opravil. :D

.... ne, men napetost čist nč ne pade, tud če ga ne verglam ....  :kva2:

pr tvojih leti, ti težko kej pade :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji so se odločili, da bodo naredili konec z objestnimi bmwjaši.

 

http://www.carrozzeriabertazzoni.it/locale/versys/versys.htm

zdj ti bodo pa prec odgovorili, da recesija touče tut po italiji in da je že čas, da nabavijo nekaj pametnega in nekaj kar se ne kvari......upsss  :blush:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup, ki sem ga opravil jaz, je bil tehten, premišljen in opravljen z točno določenim NAMENOM.    ljubezen na prvi pogled. 

 

še vedno sem povsem miren in zadovoljen z nakupom, ki sem ga opravil. :D

pr tvojih letih, ti težko kej pade :P

 

 

... ja, največkrat kšn kozarc iz rok ...  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!