Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ne vrjamem to so dezinformacije in zavajanja :glare:drugače pa prilepi sliko in dokaži :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še nismo

 

Vsi bmflarji in ostali evropejčki so gor prišli brez problemov ,le japončki so tok žalost gledali svoje plastične sintisajzerje,ja blo je na koncu solz :cry:

Sam mora to biti kar strošek,ko kam greste pa morate imeti toliko logistike in podpore zraven.....prikolica,avto...itd...Ja Snecer je že prov pol da malo cenejši motor kupiš da ti ostane za podporo in ostale stroške s tem povezano :P

 

https://lh6.googleusercontent.com/-nG8yCI-VFnY/UwBg1Grme3I/AAAAAAAAF0U/gDWXMh_0KPk/w737-h553-no/DSC05299.JPG

 

Lahko bi slikal kakšno gsko, samo enga Urala sem tam videl, če se ne motim.

 

Sicer pa poglej kakšna znamka je vlekla gor yamaho :) Honda

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vrjamem to so dezinformacije in zavajanja :glare:drugače pa prilepi sliko in dokaži :P:D

 

Žal ti ne morem prilepiti slike, ker smo takoj skočili iz avta da vzdignemo motor :)

 

Lahko vprašaš Pika, Damy, Sašota in Marcela :P  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah katere paciente si naštel,te še za sebe niso vedl tolk so pokunzomiral Mamutovih solz.......ne vela zmagu sm :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gostilniška natolcevanja,ni slik ni dokazov ...se pravi bmflar se je gladko pripeljal gor. :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar je še kufre dol vlaču, k je le upu da ga bo lahko vzdignil :)

 

Obvezna oprema za bmwjaše na mamutih bo očitno še vitel in dvigalka in zaradi tega večji kufri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezna oprema za bmwjaše na mamutih bo očitno še vitel in dvigalka in zaradi tega večji kufri.

Pa 4je na Yamahah, da ga reveža lahko dvignejo. Najprej seveda šoferja, šele potem oklepno vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je celo z GS -om šlepal tisto hondo s prikolico,da so lohk zvlekli gor tist sintisajzer na prikolici :grim

 

No sej sem lahko tako pogovarjamo ,brez argumentov in dokazov.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damy, Marcel, Sašo in Pik lahko potrdijo mojo navedbo.... Nisem si kar nekaj izmislil :) 

 

ps. sej jaz sem tut v 4to komaj pobral, sem mogu prej enga pokadit  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damy, Marcel, Sašo in Pik lahko potrdijo mojo navedbo.... Nisem si kar nekaj izmislil :)

 

ps. sej jaz sem tut v 4to komaj pobral, sem mogu prej enga pokadit  :lol1:

zdj veš zakaj se zborovanje imenuje:

 

MAMU  - TI  :l_01: (kolk si težka prasica)

 

 

to namreč večkrat slišiš, ko tip pobira BMFla po tleh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bmflarji in ostali evropejčki so gor prišli brez problemov ,le japončki so tok žalost gledali svoje plastične sintisajzerje,ja blo je na koncu solz :cry:

Sam mora to biti kar strošek,ko kam greste pa morate imeti toliko logistike in podpore zraven.....prikolica,avto...itd...Ja Snecer je že prov pol da malo cenejši motor kupiš da ti ostane za podporo in ostale stroške s tem povezano :P

 

 

.... ah to je še poceni. Bemflarji, ko se gredo strosit, naredijo to v stilu. Tujina, lep morski okoliš, s sabo vzamejo 5 prijatlov, nočitev, družba medicinskih sester skratka ni da ni :D:P

 

Japončki se pa zložijo lepo doma, bogu zad za hrbtom, in še potem, ko 4 krat pade motorju ni neč :D

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ah to je še poceni. Bemflarji, ko se gredo strosit, naredijo to v stilu. Tujina, lep morski okoliš, s sabo vzamejo 5 prijatlov, nočitev, družba medicinskih sester skratka ni da ni :D:P

 

Japončki se pa zložijo lepo doma, bogu zad za hrbtom, in še potem, ko 4 krat pade motorju ni neč :D

 

točn tok! 

 

bmflar bi po četrtemu padcu, samo še kardan v roki nosil! Pa še ta bi bil polomljen  :lol1:  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok se mi utrne asociacija na Japonske lastnike motosiklov,eden proti drugemu,ko se uglasi pa kakšen tretji so pa prec skup ko cigani :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezna oprema za bmwjaše na mamutih bo očitno še vitel in dvigalka in zaradi tega večji kufri.

 

se strinjam....

 

127783957572862915495811.jpg

 

airshow085.jpg

 

dsc00773.jpg

 

dscn1132.jpg

 

kitimat-stikineb-2011040.jpg

 

p1000495-002.jpg

 

photo1zpsef46e30f.jpg

 

stuck1zpsd619a669.jpg

 

p.s. mogoče še plavutke in maska :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok se mi utrne asociacija na Japonske lastnike motosiklov,eden proti drugemu,ko se uglasi pa kakšen tretji so pa prec skup ko cigani  :lol1:

 

 

 

Res je prjatu. Za vami rezerve kose in železo pobiramo res kot cigani :D:P. Včasih še kakega ob cesti parkiranega  :lol1:.

 

 

Bom pisal na BMW, če bi lahko kardane iz bakra delali. Če že odpadajo, da vsaj kej zaslužim :D

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr limej stroje ki se jih na mehkem terenu pač tako parkira,da ga ne rabiš dat na stransko stojalo,sam na mamute so pa japončke na prikolicah vozil :lol:

 

mogoče sam še smučke in palice,drugič v obvezno opremo Jappončkov :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vseeno, kateri motor je, čeprav se to dejansko dogaja več ali manj voznikom BMWjev ....

Mene bolj zanima psihološko zdravje .... kaj ljudi sploh vodi v to, da se zapeljejo in vozijo po takšnih terenih recimo (slike, ki jih je Gift prilimal)?

 

Tako da roko na srce, ni težava v motorju, temveč v glavah teh šoferjev.

 

Dobro bi bilo, da bi podjetje BMW pred predajo svojega vozila bodočemu lastniku z njim opravla kakšen psihološki test, pregled psihologa, reševanje v extremnih primerih na brezpotjih, tukaj bi se lahko povezali z Bear Gyrlls-om iz Discovery-a, ne pa, da jim uporabniki z takšnimi slikami in video posnetki dejansko blatijo znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr limej stroje ki se jih na mehkem terenu pač tako parkira,da ga ne rabiš dat na stransko stojalo,sam na mamute so pa japončke na prikolicah vozil :lol:

 

 

 

Da ni bilo to parkiranje zaradi sile razmer, ker so jim že prej odpadla stojala  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni bilo to parkiranje zaradi sile razmer, ker so jim že prej odpadla stojala  :hmm:

po moje so to bivši lastniki japončkov, pa ne vejo, da Bmw motor ma že v osnovi štender, pol pa iz navade tak parkirajo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

A ni dovolj, da že poleg motorja, vzdržuješ še eno, ki pozna bežno samo znamke? :)

 

 

.... stari, če vrjameš al pa ne, moja še znamk ne pozna ....   :eek: :eek: :eek:

 

... mopede in avtomobile ločuje sam po barvi .... :(

 

 

 

.

ps.

... npr., mi imamo zdej doma siv avto pa bel in plav moped ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!