Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Se mi zdi da ste malo zabredli, ta tema naj bi bila lahka, tko malo za šalo malo za res. Ko pa berem vse to se mi zdi, da če bi se v živo dobili bi jih nekdo verjetno "fasal". Dejte se ne prepirat. Motoristi smo vsi, ki radi vozimo motorje, znamka nam ni važna, tudi kubatura ne. Druži nas ista ljubezen do vožnje in motorjev-kakršnihkoli. Na cesti se pozdravljamo(no ne vsi), ker s tem zaželimo srečno vožnjo drugim in pozdravimo enakomisleče. Ko nekje-kjerkoli- srečam motorista lahko takoj pade debata, o motorjih ali o čem drugim, ker smo to ljudje odprtega duha. Tudi na cesti sem že imel kakšen prisilen obstanek, mi je 80% motoristov ustavilo in vprašalo ali je kaj za pomagat. In noben avtomobilist. Dajmo taki ostati ne glede na to kaj vozimo- GS 1200A 2014 ali Kawasaki gpz 500 1995 itd.... LP!

Se popolnoma strinjam z napisanim. In ja temo si preberi od začetka boš videl komu je namenjena,je vse lepo obrazloženo,samo omejenci kot Snecer pač ne razumejo in ja kasneje ko sem videl ,da je fant resno frustriran sem pač tudi jaz popustil in se začel hecat,še vedno se dokler se ne začnejo žalitve,takrat vrnem z isto mero ali še več. Sem odraščal tam kjer se je treba za sebe postavit in ni blo mamice in očija že od 14 leta naprej,naučil sem se da se klin izbija z klinom ali pa če želiš oko za oko.

Mi je pa tema še vedno zanimiva prav zaradi Versači ekipe..........se vidimo na cesti,še enkrat na cesti ne na trajektu al pa v garaži kjer se največ zadržujete  :P   :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da v tej temi pišemo o BMWju in ker nervozni imetniki te znamke tega ne dojamejo, se spravljajo na tiste, ki imamo druge znamke in pišejo potem o nekem versysu in osebah.

 

Tema se nanaša na znamko BMW, o kawasakiju imajo drugo, a ker v tej temi ne premorejo drugih argumentov, se obesijo na to kar voziš in polagajo besede v usta, ki jih nikoli nisem izrekel.

 

In BMW ni grd zato, ker kakšen drug motor tudi nima lepe maske, ampak je grd preprosto zato, ker je grd.

Ti si res omejen ,kdo je začel pisati izven konteksta teme in žalit lastnike BMW motorjev,preberi si mal svoje na začetku teme ali imaš slučajno demenco,preberi si tudi čemu je namenjena tema ,je vse večkrat obrazloženo samo zgleda da ne razumeš preveč dobro slovenščine pa še zafrustriran si z modrobelo znamko,škoda ,lahko bi kvalitetno živel!

Lej zasvinjal si skoraj vsako temo z modrobelo značko ,tudi če se je šlo o kruhu,zdaj so ostali krivi ker ne veš kaj vse iin kje vse pišeš in blodiš!

Lepota pa je zelo relativna stvar,škoda da si premalo razgledan da bi to vedel!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zagotovo ja

 

bmw-f800gs-5.jpg

 

prekrasen dizajn s kljunom, lepo masko, lučmi, izjemen zadetek dizajnerj glede dimnika....

 

 

versys650.jpg

če odmislimo sicer simetrično masko z lučmi, lepo speljane krivine in izpuh, lepa zadnja alu nihajka, marjetični zavorni diski, barvna kombinacija, itd.

 

Pa naj vsak sam presodi, kje so se bolj potrudili pri dizajnu.

Tuki spet polagaš besede drugim v usta,to kar si malo prej jamral da počnejo drugi   :slap:   men je neprimerno lepši BMW se pravi če glasujemo je že 1:0 za BMW  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam odličen spanec, obrnem se iz zaspim. Meni osebno je tema zabavna in provokativna, a seveda je na drugi strani precej uporabnikov, ki zadeve vidijo drugače in bi me čakali.

A to je potem krivo ti se obrneš in zaspiš ,poleg tebe pa fantazira o lastniku BMW...........sej bomo počasi prišli do resnice :kva1:  pa to je šala da me ne bo kdo čakal ,še enkrat hecam se Snecer  :D

Uf sm se napisal,grem se mal odpočit da se Versači ekipa zbere in me napade z novo meglo  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- nima isto kot tvoj ima pa "stock" to vedno povdarjaš in so veliko bolj kvalitetni tako po trdnosti kot funkcionalnosti proti italjanskemu šrotu

-tega bmw ne potrebuje saj ga niso naredili med malico temveč je motor dovršeno narejen in ne potrebuje nobenih poceni kitajskih podaljškov

-Zaščita za akso,sem ti že enkrat povedal da se nauči pravilno slovensko govorit,skratka tudi tega ne potrebije ker vozniki bmw-jov znajo vozit ne se pa peljat po trajektih!

-glej tretjo alinejo..........skratka za trajekt tega ne potrbuješ tudi ti!

-tudi to je nepotrebna šara ki jo potrebujejo motorji ki so nekvalitetno pobarvani!

-ima ti lahko prilimam slikico ,pa še dodatno je guma čez ki se jo da odstranit če bi želel enduro čevlje uporabljat,guma je poleg serijsko in ne za doplačilo kot pri Versysu!

-nima kot tvoj in jo tudi ne potrebuje saj nekateri znamo  še vedno uporabljat zemljevid,moraš si ga kupit v svojem jeziku,da ga boš razumel.

-spet nepotrebna šara,motor je skonstruiran tako da tega ne potrebuje.........kitajci in lidl ter hofer dobro služijo na uporabnikih tega skropucala.

-12v vtičnica je serijsko in je poleg merilnikov , je pa daleč od 122€ kolikor si ti dal za njo,spet hud nateg,počasi se že sprašujem ,da nisi ti res v vrtcu ostal!

-prikaz prestav spet serijsko in veliko bolj kvaliteten izdelek kot iz lidla ki kg uporabljaš ti,saj ko stisneš sklopko še vedno kaže prestavo za razliko od lidlovega.

-zakaj bi potreboval dodatek na krmilu,tebe nekako razumem ,saj želiš motor polepšati........ne gre Versys bo grd ostal!

-imam centralno stojalo in ne potrebujem nobenih dodatnih vijakov za dodatna stojala,te pa razumem saj tvoj motor več počiva v garaži kot se vozi.

-vetrobransko steklo(slovenščina) je dodatno ker je višja in ni zatemnjena ,zatemnjeno imajo šminkerji ki se vozijo samo podnevi  in trajektih ,prav tako si jo moral ti dati dodatno in vrjetno so te spet nasankali pri plačilu....si pač naiven!

-tudi sklanjatve vidim da ti ne grejo,imam "stock" tank torbo ki je spet veliko boljša kot neki SW.Motech saj se ji da volumen po potrebi spreminjat in je narejena posebej za ta motor!

-cevna zaščita motorja, imam in je dodatno tako kot pri tebi.....

-nima je pa spet "stock" napram tvojim lidlovim 

-zakaj bi potreboval kitajske ledice za pozicijsko luč tud ne vem že serijsko dobro opravlja nalogo,spet nateg Versys uporabnikov ima pa led zadnjo luč serijsko Snecer,prav tako originalna osvetlitev registrske tablice deluje odlično........

 

99% si spet nabil megle to pa ja bravo :notworthy:  bravo tega si sposoben samo ti!

Lažeš in prirejaš ti,že večkrat dokazano in večkrat smo te z argumenti dobesedno ubili,a si selektiven in neprilagojen ,prav tako žaljiv,vračam ti v enaki meri lažnivec!!!

 

Evo spet buča,F800GS ima od zunanje meritve temperature,do trenutne porabe,oziroma da skrajšam potovalni računalnik SERIJSKO do meritev koliko še lahko prevoziš z ostankom goriva točno v KM  itd itd ......res si lažnivec na kvadrat in ko ti zmanjka blodenj postaneš še žaljiv,odraz inteligence!

 

Spet kar nekaj,prvo si zagovarjal "stock" zadeve in to povdarjal ,zdaj pa je že bolje kupiti opremo drugje ,predvidevam Lidl, Hofer ......dej odloči se že enkrat .

 

Lp  :kmet:  te čakam  :jezik:

 

Haha, komedijant, ker bmw večino zadev nima, je to nepotrebna šara in dodatek za trajekt.

 

Spuščaš se v mojo slovenščino ... no to pa je že malo ogabno sedaj

 

Lepo sem ti dokazal, da serijska GSka nima 99% dodatkov, ki sem jih kupil in so večinoma boljši od oem dodatne opreme.

 

Pa kaj klamfaš s torbo od bmwja, ne se smešit, saj tudi kawasaki jo ima posebej za versysa, a takšne majhne lepe kot jo dela SW motech ni na trgu.

Saj ne rabim velike, da bi imel not orodje in dele za bavarski polizdelek, ampak le za dokumente in kakšno drobnarijo.

 

Pa pokaži svojo lepo torbo od bmwja za na tank...

 

- nima isto kot tvoj ima pa "stock" to vedno povdarjaš in so veliko bolj kvalitetni tako po trdnosti kot funkcionalnosti proti italjanskemu šrotu

torej nima! tiste bedne zlitine pa kar sam mej za dele in orodje

-tega bmw ne potrebuje saj ga niso naredili med malico temveč je motor dovršeno narejen in ne potrebuje nobenih poceni kitajskih podaljškov

torej BMW spet nima

-Zaščita za akso,sem ti že enkrat povedal da se nauči pravilno slovensko govorit,skratka tudi tega ne potrebije ker vozniki bmw-jov znajo vozit ne se pa peljat po trajektih!

torej BMW spet nima

-glej tretjo alinejo..........skratka za trajekt tega ne potrbuješ tudi ti!

torej BMW spet nima

-tudi to je nepotrebna šara ki jo potrebujejo motorji ki so nekvalitetno pobarvani!

torej BMW tudi tega nima, zadeva nima nobene veze z barvo, 

-ima ti lahko prilimam slikico ,pa še dodatno je guma čez ki se jo da odstranit če bi želel enduro čevlje uporabljat,guma je poleg serijsko in ne za doplačilo kot pri Versysu!

dobro, ima serijske stopalke z odstranljivo gumo, vendar SWjeve so nivo višje, versys tega nima v dodatni opremi, saj ni za teren

-nima kot tvoj in jo tudi ne potrebuje saj nekateri znamo  še vedno uporabljat zemljevid,moraš si ga kupit v svojem jeziku,da ga boš razumel.

torej spet nima

-spet nepotrebna šara,motor je skonstruiran tako da tega ne potrebuje.........kitajci in lidl ter hofer dobro služijo na uporabnikih tega skropucala.

torej spet nima

-12v vtičnica je serijsko in je poleg merilnikov , je pa daleč od 122€ kolikor si ti dal za njo,spet hud nateg,počasi se že sprašujem ,da nisi ti res v vrtcu ostal!

aha vtičnico ima, da lahko priklopiš orodja gor, če dela aku, 122 eur ni stala vtičnica, ampak celoten set z nosilcem, stikalom itd. pač ne razumeš, logično, za klovna ki vrže 8 jurjev dodatno opremo in potem motor meče po tleh

-prikaz prestav spet serijsko in veliko bolj kvaliteten izdelek kot iz lidla ki kg uporabljaš ti,saj ko stisneš sklopko še vedno kaže prestavo za razliko od lidlovega.

ok prikaz prestav ima, giprojev ki ga imam lepo dela, ko stisneš sklopko pokaže pravo prestavo, ker je vezan profesionalno na računalnik

-zakaj bi potreboval dodatek na krmilu,tebe nekako razumem ,saj želiš motor polepšati........ne gre Versys bo grd ostal!

dodatek na krmilu je podobno kot nalepke na platiščih, ki jih vesiš gor na svoje izdelke, meni je všeč, tako kot tebi nalepke

-imam centralno stojalo in ne potrebujem nobenih dodatnih vijakov za dodatna stojala,te pa razumem saj tvoj motor več počiva v garaži kot se vozi.

centralno stojalo ima ok, to je verjetno zaradi okvar, ko moraš nonstop na terenu popravljati, ja moj motor se sam ne vozi

-vetrobransko steklo(slovenščina) je dodatno ker je višja in ni zatemnjena ,zatemnjeno imajo šminkerji ki se vozijo samo podnevi  in trajektih ,prav tako si jo moral ti dati dodatno in vrjetno so te spet nasankali pri plačilu....si pač naiven!

no tudi šipo si moral dodatno nabaviti, verjetno ni zatemnjena, kar je druga zgodba, tudi sončnih očal ne nosiš in se ne mažeš po glavi s kremo proti soncu

-tudi sklanjatve vidim da ti ne grejo,imam "stock" tank torbo ki je spet veliko boljša kot neki SW.Motech saj se ji da volumen po potrebi spreminjat in je narejena posebej za ta motor!

tudi versys ima oem torbo posebej za na tank, a takšne majhne lične kot jo dela sw motech nima noben drug, da bi bila bmwjeva boljša od sw motecha? je zlata?

-cevna zaščita motorja, imam in je dodatno tako kot pri tebi.....

vidiš, dodatno si jo nabavil

-nima je pa spet "stock" napram tvojim lidlovim 

tudi ščitnikov za roke nima...

-zakaj bi potreboval kitajske ledice za pozicijsko luč tud ne vem že serijsko dobro opravlja nalogo,spet nateg Versys uporabnikov ima pa led zadnjo luč serijsko Snecer,prav tako originalna osvetlitev registrske tablice deluje odlično........

itd.

 

99% si spet nabil megle to pa ja bravo :notworthy:  bravo tega si sposoben samo ti!

Prepričan sem, da je tebe dodatna oprema stala več, kakor mene, pa tudi sam je najbrž nisi znal zmontirati in si fehtal ter se poniževal pri garažnih mehanikih

 

Lažeš in prirejaš ti,že večkrat dokazano in večkrat smo te z argumenti dobesedno ubili,a si selektiven in neprilagojen ,prav tako žaljiv,vračam ti v enaki meri lažnivec!!!

 

Prav ta post je primer kako nemarno lažeš o mojih dodatkih ter podtikaš o Lidlu in Hoferju

 

Evo spet buča,F800GS ima od zunanje meritve temperature,do trenutne porabe,oziroma da skrajšam potovalni računalnik SERIJSKO do meritev koliko še lahko prevoziš z ostankom goriva točno v KM  itd itd ......res si lažnivec na kvadrat in ko ti zmanjka blodenj postaneš še žaljiv,odraz inteligence!

 

Garmin tempe meri najnižjo, najvišjo, povprečje, vstavi jo v sled in na zemljevid, skratka ni da ni, podatki ki so primerni za kasnejšo obdelavo. Bmw seveda tega nima, samo vidiš in gledaš in to je to. 

 

Spet kar nekaj,prvo si zagovarjal "stock" zadeve in to povdarjal ,zdaj pa je že bolje kupiti opremo drugje ,predvidevam Lidl, Hofer ......dej odloči se že enkrat .

 

Zdaj pa povej, kaj od dodatne opreme imam iz Hoferja in  Lida, al boš ponavljal laž še naprej

 

Lp  :kmet:  te čakam  :jezik:

 

nikogar ne čakam, a odgovarjam z istimi ali boljšimi argumenti na kmetavzarijo

 

Zgleda, da bom moral spustiti nivo pisanja, ker zadeva postaja ogabna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo tam. Kdo ima lepšega, daljšeg, debelejšega in tršega tiča. Mogoče bi kakšna madam dodala še kakšno zahtevo.

 

Ne bi imel ne BMWeja in ne Verysisa! Bognedaj, da me kdo na cesti ima za ...

 

Puch-Tomos avtomatik je zakon.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, komedijant, ker bmw večino zadev nima, je to nepotrebna šara in dodatek za trajekt.

 

Spuščaš se v mojo slovenščino ... no to pa je že malo ogabno sedaj

 

Lepo sem ti dokazal, da serijska GSka nima 99% dodatkov, ki sem jih kupil in so večinoma boljši od oem dodatne opreme.

 

Pa kaj klamfaš s torbo od bmwja, ne se smešit, saj tudi kawasaki jo ima posebej za versysa, a takšne majhne lepe kot jo dela SW motech ni na trgu.

Saj ne rabim velike, da bi imel not orodje in dele za bavarski polizdelek, ampak le za dokumente in kakšno drobnarijo.

 

Pa pokaži svojo lepo torbo od bmwja za na tank...

 

 

Zgleda, da bom moral spustiti nivo pisanja, ker zadeva postaja ogabna.

Ogaben si ti že dosti prej bil!

Spet laž ali pa ne znaš računat  :grrr

Torbo imam lahko po potrebi majhno lahko je pa volumensko povečam to je enostavno prednost,ti pa blodi o orodju in megli naprej......

Ne da se mi v garažo ker si se ti zdaj spomnil,jo prilepim ob priliki!

Ja le spusti si dosti ljudem ogaben,pa da ne bo zmote,meni ne si prov simpatičen na svoj način :OK:

 

V tadrugi del posta pa se ne bom več spuščal ker se ne morem več spustiti nižje da te dosežem,če ne razumeš pač ne razumeš,sploh tista o garminu je cvetka,jaz imam serijsko vse podatke ti pa si moral kupiti garmin da dobiš kakšen podatek in takih je še več toda z otrokom se pač ne da pogovarjat konstruktivno  :grrr

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje, Sneci je zakon, biser, ko prebiram kaj piše, se tolažim, pa že jest nism nek presežek :kva2:

 

Ti si predvsem mehanik...na to tematiko pa obstajajo teme drugod v tem forumu :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki spet polagaš besede drugim v usta,to kar si malo prej jamral da počnejo drugi   :slap:   men je neprimerno lepši BMW se pravi če glasujemo je že 1:0 za BMW  :whistle:

 

+1 = 2:0 za BMW :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za versysa, letnik 2012 z 6k prevoženih kilometrov, ter veliko dodatne opreme( v vrednosti 1800 eur) sem odštel 5000 eur. Za tak denar bi težko dobil kakšen "pameten" BMW motocikel ki ni starejši od 5 let ter nima več kot 30k prevoženih kilometrov. BMW- jev in Versysov ne moremo primerjat, ker je BMW sigurno na višjem nivoju zato je cena tudi temu primerna. Sam imam 2(oba krepko predšolska) otroka, s.p., Neumno se  mi zdi, da bi imel motor v garaži za 10+k EUR za tistih 4-5k kilometrov po sloveniji. Itaq nobena fura ni daljša kot 300km. Ko bodo ptiči odleteli iz gnezda, takrat pa...(če bo BMW še obstajal  :grim  ga verjetno kupim) Za sedanje potrebe je še versys predober zame. To se pravi zakaj nebi imel BMW-ja?: ker ponuja preveč, kar jaz ne rabim in za te stvari hočejo tudi(pošteno) plačilo-visoko ceno, ki je jaz ne mislim plačati, da se bo nabiral prah v garaži na njej.

 

Dajmo nadaljevati od tukaj...

Evo primer ,bravo Skalar,podal si tehtne razloge zakaj ga ne bi imel  :OK:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z Versys-em je miss sveta.

ja sj, prva spremljevalka :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da ste malo zabredli, ta tema naj bi bila lahka, tko malo za šalo malo za res. Ko pa berem vse to se mi zdi, da če bi se v živo dobili bi jih nekdo verjetno "fasal". Dejte se ne prepirat. Motoristi smo vsi, ki radi vozimo motorje, znamka nam ni važna, tudi kubatura ne. Druži nas ista ljubezen do vožnje in motorjev-kakršnihkoli. Na cesti se pozdravljamo(no ne vsi), ker s tem zaželimo srečno vožnjo drugim in pozdravimo enakomisleče. Ko nekje-kjerkoli- srečam motorista lahko takoj pade debata, o motorjih ali o čem drugim, ker smo to ljudje odprtega duha. Tudi na cesti sem že imel kakšen prisilen obstanek, mi je 80% motoristov ustavilo in vprašalo ali je kaj za pomagat. In noben avtomobilist. Dajmo taki ostati ne glede na to kaj vozimo- GS 1200A 2014 ali Kawasaki gpz 500 1995 itd.... LP!

Se cist strimjam,jaz bi dal tudi Secerju za kufe pa sendvic, ceprav cel cas bedarije klati. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da v tej temi pišemo o BMWju in ker nervozni imetniki te znamke tega ne dojamejo, se spravljajo na tiste, ki imamo druge znamke in pišejo potem o nekem versysu in osebah.

 

Tema se nanaša na znamko BMW, o kawasakiju imajo drugo, a ker v tej temi ne premorejo drugih argumentov, se obesijo na to kar voziš in polagajo besede v usta, ki jih nikoli nisem izrekel.

 

In BMW ni grd zato, ker kakšen drug motor tudi nima lepe maske, ampak je grd preprosto zato, ker je grd.

Ravno tako kot je Versys ena navadna ,grda prdula,pa kaj, se pac z grdobo po svetu vozis. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1 = 2:0 za BMW :kva2:

/2 =

2:2 izenačeno, sicer sem pa oblikovalec po poklicu in profesionalno in strokovno ugotavljam, da je versys res lepši :D

Tako, zmaga, zmaga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj, prva spremljevalka :P

Klevete  ;)

/2 =

2:2 izenačeno, sicer sem pa oblikovalec po poklicu in profesionalno in strokovno ugotavljam, da je versys res lepši :D

Tako, zmaga, zmaga :P

Ja se vidi da si oblikovalec ker matematik zagotovo nisi  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klevete  ;)

zase se brigi, ti si en Kmet!!  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigi, ti si en Kmet!!  :glare:

Bolje kot Ajdovc  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo se držat rdeče niti ... PLJUV na grde motorje (bmfle)

Argumenti prosim,lepota je relativna  :P  pljuv nazaj  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Argumenti prosim,lepota je relativna  :P  pljuv nazaj  :lol:

ne morš nazaj pLJuvnt k je bil tak de se je razpacal po propelerju. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/2 =

2:2 izenačeno, sicer sem pa oblikovalec po poklicu in profesionalno in strokovno ugotavljam, da je versys res lepši :D

Tako, zmaga, zmaga :P

Ne ga srat. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!