Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Pol se ti sploh ne bi smel oglašat,ker ga nimaš ,nikoli ga nisi imel in nikoli ga ne misliš imeti,slednjim omenjenim je bila tema namenjena dokler jo nisi zasvinjal z svojo Versači ekipo  :)

Ne bo držalo. Ti moraš bit tiho. Tema je Zakaj ne bi imel bemfle. Torej ali pluvaš po Švabu ali si tiho ali pa vun iz teme. Boš nas nazadnje še prepričal, da menjamo gare za tole tvoje, tvoje, tvoje ... z mnogo domišljije imenovano kao motorno kolo. Snecer se vsaj drži naslova in konkretno udriha po modrobeli kugi.

 

Lahko pa enkrat Snecerja vzamemo sabo na kakšno furo po svetu, da se ne bo samo po Jadranki in tistih petih km asfalta na hrvaških otokih vozil. Bo ja kmalu jarke po cesti skopal. Vedno po isti špuri ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj ga Kmet ne se pustit, pa čeprav te pobirajo s ceste in je zarad tebe zdravstvo v qurtzu. :D

Pravzaprav je zdravstvo u qurtzu zarad vse bmflarju...pljuv :P

 

A ne ne, ne trosi neumnosti...on je grohnil s KTM-om, ne z bemflom :kva1:

Če bi se vsi vozili samo z bemfli, bi se v ambulantah nabirala prah in pajčovina, da ne omenjam, kako zadovoljni bi bili šele zavarovalničarji  :OK:   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne ne, ne trosi neumnosti...on je grohnil s KTM-om, ne z bemflom :kva1:

Če bi se vsi vozili samo z bemfli, bi se v ambulantah nabirala prah in pajčovina, da ne omenjam, kako zadovoljni bi bili šele zavarovalničarji  :OK:   

Še slabše. KTM je šele kanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo. Ti moraš bit tiho. Tema je Zakaj ne bi imel bemfle. Torej ali pluvaš po Švabu ali si tiho ali pa vun iz teme. Boš nas nazadnje še prepričal, da menjamo gare za tole tvoje, tvoje, tvoje ... z mnogo domišljije imenovano kao motorno kolo. Snecer se vsaj drži naslova in konkretno udriha po modrobeli kugi.

 

Lahko pa enkrat Snecerja vzamemo sabo na kakšno furo po svetu, da se ne bo samo po Jadranki in tistih petih km asfalta na hrvaških otokih vozil. Bo ja kmalu jarke po cesti skopal. Vedno po isti špuri ...

 

In kaj imaš v mislih? 

A ne ne, ne trosi neumnosti...on je grohnil s KTM-om, ne z bemflom :kva1:

Če bi se vsi vozili samo z bemfli, bi se v ambulantah nabirala prah in pajčovina, da ne omenjam, kako zadovoljni bi bili šele zavarovalničarji  :OK:   

 

Enega bolj zagretih bmwjašev na tem forumu je pred kratkim tudi presenetilo na jadranki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj imaš v mislih? 

 

Enega bolj zagretih bmwjašev na tem forumu je pred kratkim tudi presenetilo na jadranki...

MB - Vurberk - Ptuj

 

Upam, da dedu in mopiju ni bilo nič. Preseneti lahko vsakogar, razen tistih, ki furajo mopije za kompom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj imaš v mislih? 

 

Enega bolj zagretih bmwjašev na tem forumu je pred kratkim tudi presenetilo na jadranki...

Kot sem že zdavnaj napisal, vedno obstaja možnost da te kaj preseneti, tudi take kot ti lahko. Če ne drucga ti lahko klavir na glavo pade...na Jadranki al pa Jovanki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne posploševati.

 

Mb-Vurberk-Ptuj sem že odpeljal s kolesom, motorjem, avtom, ni omembe vredna cesta, zato sem se enkrat zapeljal še vzporedno z glavno cesto po okoliških naseljih.


Kot sem že zdavnaj napisal, vedno obstaja možnost da te kaj preseneti, tudi take kot ti lahko. Če ne drucga ti lahko klavir na glavo pade...na Jadranki al pa Jovanki.

 

S stilom vožnjem pa verjetnost, da te kaj "preseneti" znatno povečaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da dedu in mopiju ni bilo nič. Preseneti lahko vsakogar, razen tistih, ki furajo mopije za kompom.

nazadnje, ko sm se pogovarjal z njegovimi znanci, ni blo vredu :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutki so vedno primarno subjektivni. 

 

Sicer pa kot sem že napisal, edini logični nadomestek versysa stopnjo višje je MT-09x Yamaha

 

Sicer pa ne vem, kaj se ti "oglašaš", saj nimaš več GSA...

 

Sneckica...kako si lope to povedala: "Občutki so vedno primarno subjektivni".

___________________________________________________________________

Tvoje patolosko natolcevanje tudi subjektivno ne more biti, ker zadeve sploh nisi peljal.

 

Kot sem ze nekoc rekel.

 

Lazje ti gre v rit, kakor v glavo.   :smoke: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Mb-Vurberk-Ptuj sem že odpeljal s kolesom, motorjem, avtom, ni omembe vredna cesta, zato sem se enkrat zapeljal še vzporedno z glavno cesto po okoliških naseljih.

 

S stilom vožnjem pa verjetnost, da te kaj "preseneti" znatno povečaš.

Vse ceste niso nič posebnega, če ne znaš z njimi. Enako kot ženske. Ali motor.

 

 

nazadnje, ko sm se pogovarjal z njegovimi znanci, ni blo vredu :smoke:

Želim mu čimprejšnje okrevanje.

Eno je zajebancija in podjebavanje na forumu, drugo pa real life.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti, ker sm te užalu :004

 

Nisi nisi, nič bat.... Sam povem kar vidim, pa nič slabega ni bilo mišljenega v mojem stavku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazo13 te spoštujem da neboš narobe razumel....

Ampak ne spodbujaj tekmovalnosti na cesti. V eni temi pod splošno je lepo opisana...

Gremo nazaj na temo ?

Tema govori o bmwju Kmetu in Snecerju

:P

Zato je ne zamaži :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj imaš v mislih? 

 

Enega bolj zagretih bmwjašev na tem forumu je pred kratkim tudi presenetilo na jadranki...

sam ni bil z najboljšim benflom na svetu ....   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravi slovnico v tvojem odgovoru (pravilna raba s,z) :)

 

dejstvo je, da mora probat še versys 1000 in bmw 1000X al kaj je že pa morda še Hondo, da bo slika popolna

 

Povej mi za dodatno opremo, obljubim, da ne bom nabavljal, me pa res zanima, kaj pride 8 jurjev...

 

p.s.

Ni pošteno od objestnih voznikov motorja, da potem vsi plačujemo, saj sistem temelji na solidarnosti, sicer bi ti imel hudo visoko premijo. Zaradi objestnosti trpi zdravstvena blagajna, zavarovalnica itd... imej to v mislih, da te servisirajo pretežno na tuj račun. Dokler ne gre za objestnost, s tem ni nič narobe. Enako je, ko je treba za objestne planince angažirati helikopter

Bom se potrudil :)

Ah ne komentiram več,spet si vsiljiv !

Veliko karbona in "stock opreme" mal počekiraj za tvojo radovednost pa ti povem le  Akrapovič z kolektorji vred (1720€) itd.....

Eh kaj čem teb govorit,delam že 20 let in plačujem za razne pijančke ki potrebujejo presaditev jeter in razne kadilce ki fašejo raka in kaj čem še naštevat.......ker si takšen kot si vidiš samo napake drugih ,za svoje si slep...............koliko let imaš delovne dobe?

Si pa glasen z temi zdravstvenimi dodatki za tujca  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je pisal v Avstrijo oz. proizvajalcu gum, sicer pa sam vem, kaj je bilo :)

 

Pač dajte bit korektni, ko se odločite za divjanje, nikomur ne privoščim potem bolečin in rehabilitacije, če ima sploh srečo, da pride do tega, a nek odnos do širše družbe pa je tudi potrebno imeti.

 

Morda pa vozi še trajekt Reka-Dubrovnik :) pa tudi vidiš jadranko...

Ti itak vse veš.......... :notworthy:   tudi za tebe palica raste ,zelo rad povdarjaš mojo nesrečo,a te osrečuje  :mellow:  pazi se nesreča nikoli ne počiva,policaji pa kljub tvoji defenzivni vožnji radi napišejo "neprilagojena hitrost" :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo. Ti moraš bit tiho. Tema je Zakaj ne bi imel bemfle. Torej ali pluvaš po Švabu ali si tiho ali pa vun iz teme. Boš nas nazadnje še prepričal, da menjamo gare za tole tvoje, tvoje, tvoje ... z mnogo domišljije imenovano kao motorno kolo. Snecer se vsaj drži naslova in konkretno udriha po modrobeli kugi.

 

Lahko pa enkrat Snecerja vzamemo sabo na kakšno furo po svetu, da se ne bo samo po Jadranki in tistih petih km asfalta na hrvaških otokih vozil. Bo ja kmalu jarke po cesti skopal. Vedno po isti špuri ...

Pod naslovom moraš prebrati še kaj drugega ne samo naslov..............mogoče bi moral vse napisati z velikimi črkami  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica...kako si lope to povedala: "Občutki so vedno primarno subjektivni".

___________________________________________________________________

Tvoje patolosko natolcevanje tudi subjektivno ne more biti, ker zadeve sploh nisi peljal.

 

Kot sem ze nekoc rekel.

 

Lazje ti gre v rit, kakor v glavo.   :smoke: 

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazo13 te spoštujem da neboš narobe razumel....

Ampak ne spodbujaj tekmovalnosti na cesti. V eni temi pod splošno je lepo opisana...

Gremo nazaj na temo ?

Tema govori o bmwju Kmetu in Snecerju

:P

Zato je ne zamaži :D

:lol1: kateri zaključki ,vsa čast  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 4 letih si naredil 22k km?

 

Kolegi bmwjaši te bodo "ubili" :)

 

Je pa sedaj naj super športni motor en drug model pri drugi znamki...

Drug športni motor sem nabavil to sezono, zdaj z njim delam vožnje po cesti, do zdaj jih je bilo 8.000km.

Tako izgleda ta star to sezono, ko je naredil 1.500km na Grobniku in nič na cesti.

DSCN4587_zps68dc64ab.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tvojo radovednost pa ti povem le  Akrapovič z kolektorji vred (1720€)

Italijanska zadeva 1/2 cene enak performans....sploh pa za tebe in tvoj motor :D

me pa veseli, da podpiraš Slovensko gospodarstvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanska zadeva 1/2 cene enak performans....sploh pa za tebe in tvoj motor :D

me pa veseli, da podpiraš Slovensko gospodarstvo :)

Če bi bila italijanska zadeva kej vredna ne bi Ducati podpisal pogodbe z Akrapovičem  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!