Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Snecer ,nisi mi še odgovoril koliko imaš delovne dobe,da se oglašaš o prispevkih in solidarnosti ? Ti je mogoče nerodno ?

Redno sem zaposlen od zaključka faksa (končan v rednih rokih), naslednje leto pa bom samozaposlen, če te točno zanima zs.

Zdr. zavarovanja aktivno ne koristim od sr.šole, ko sem bil nazadnje pri zdravnici.

Tako da sem zelo solidaren

Zdaj pa še ti odgovori na vprašanja o opremi, saj tebi ni nerodno

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno sem zaposlen od zaključka faksa (končan v rednih rokih), naslednje leto pa bom samozaposlen, če te točno zanima zs.

Zdr. zavarovanja aktivno ne koristim od sr.šole, ko sem bil nazadnje pri zdravnici.

Tako da sem zelo solidaren

Zdaj pa še ti odgovori na vprašanja o opremi, saj tebi ni nerodno

To je samo država solidarna do tebe,kaj si ti točno naredil za solidarnost do drugih.........????

Če ne koristiš si zelo zdrav in nepoškodovan vsaj fizično ,kar je pohvalno,želim ti,da ti gre tudi tako naprej!

Pa ti vseved bi to moral vedeti,nič ni skrito vse je napisano in dokumentirano,če si pa len ti pa jaz ne morem pomagat,potrolaj malo......ampak spet samo za tebe drobtinica...........paket1 in paket 2  "stock" oprema (RDC,ASC,ASA,alarm itd...) nekje okrog 2-2500€ ne vem točno ker si ne spravljam računov in beležim pri tem dviga temperature,bitja srca in ostalih nepotrebnih neumnosti s katerimi se ti filaš med vožnjo ki ti jo nudijo Hoferjevi tehnični bonbončki....

 

Si naredu domačo nalogo drugače pride bmflar al si spet direkt sproti mal potrolal  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na omenjeni trasi tudi okolica ni omembe vredna

Ko vozim motor gledam okolico samo koliko je nujno potrebno za varnost drugih in mene. Če jo hočem videt, se vsedem k moji v avto in me pelje na ogled okolice.

Tako ne ogrožam nikogar s prodajanjem zijal kakšne zavese ali rožce ima kakšna bajta.

 

 

Nazo13 te spoštujem da neboš narobe razumel....

Ampak ne spodbujaj tekmovalnosti na cesti. V eni temi pod splošno je lepo opisana...

Gremo nazaj na temo ?

Tema govori o bmwju Kmetu in Snecerju

:P

Zato je ne zamaži :D

Maš prav. Bom nehal.

Grem na ribolov. Čeprav se bojim, da mi bo takoj Sneci zagrabil kakor hitro bom vrgel trnek v vodo.

 

 

 

Pod naslovom moraš prebrati še kaj drugega ne samo naslov..............mogoče bi moral vse napisati z velikimi črkami  ;)

Eni prehitro vozimo, pol pa ne vidimo drobnega tiska.

 

 

 

Akrapović verjetno dela kvalitetne izdelke, vendar ima katastrofalen dizjan, na katerem najbrž nič ne dela.

 

Očitno kupci še vednoo zaradi ulice radi mastno odštejejo za grd dimnik z vzmetmi, samo da gori piše Akrapović.

 

Prva stvar, ki bi jo naredil pri akrapotu je, da bi takoj vrgel dol njegov napis. Ker kazi.

Očitno je zate ena in edina prava stvar na svetu Verysis. Verjetno imaš še nogavice njihove.

 

 

 

Sebe kot poškodovanca nekako razumem ,da visim za kompom in kucam a kaj delata ta trolla cele dneve za compom to pa ne štekam,sej se ne čudim da je snecer zafustriran z BMW ,saj se več ukvarja s to znamko kot s pomembnimi življenskimi zadevami !

Eni lahko pišejo tudi med vožnjo z mopijem in opazujejo še okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je samo država solidarna do tebe,kaj si ti točno naredil za solidarnost do drugih.........????

Če ne koristiš si zelo zdrav in nepoškodovan vsaj fizično ,kar je pohvalno,želim ti,da ti gre tudi tako naprej!

Pa ti vseved bi to moral vedeti,nič ni skrito vse je napisano in dokumentirano,če si pa len ti pa jaz ne morem pomagat,potrolaj malo......ampak spet samo za tebe drobtinica...........paket1 in paket 2  "stock" oprema (RDC,ASC,ASA,alarm itd.. .) nekje okrog 2-2500€ ne vem točno ker si ne spravljam računov in beležim pri tem dviga temperature,bitja srca in ostalih nepotrebnih neumnosti s katerimi se ti filaš med vožnjo ki ti jo nudijo Hoferjevi tehnični bonbončki....

 

Si naredu domačo nalogo drugače pride bmflar al si spet direkt sproti mal potrolal  :)

 

Da poskušam zdravo živeti in ne delam vrste pri zdravniku, da dobijo takojšnjo in kvalitetno pomoč, tisto, ki jo res rabijo. To ne leti sedaj nate, a pri nas je obisk zdravnika nacionalni šport, za vsak prdec hodi folk obremenjevat sistem, potem zmanjka denarja za resne zadeve, pa še gužvo delajo.

 

----------

 

Seznam sem delal izključno zaradi "skupnosti", saj so zraven linki, kjer lahko kupijo dodatke, ki sem jih nabavil, če se kdo zanje odloči.

 

Fajn bi bilo, da nehaš trolat o Hoferju in Lidlu, ker resnično ne vem, na katere produkte bi se naj to nanašalo. Mislim, da imam doma še nekje ene rokavice iz Lidla, to je pa tudi vse.

 

No zdaj si povedal za dodatke za 2500 eur in izpuh, a to je še vedno le polovica :)

 

Ok, ni problema, ne bom vlekel iz tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdr. zavarovanja aktivno ne koristim od sr.šole, ko sem bil nazadnje pri zdravnici.

 

 

to so ti "tisti strici" tko rekli aneeee :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Očitno je zate ena in edina prava stvar na svetu Verysis. Verjetno imaš še nogavice njihove.

 

 

 

Tega pa nisem nikjer napisal, a dejstvo Akrapoviću ostaja = izdeluje izjemno neestetske izpuhe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase govor testeninar !   :ras:

 

en velik pljuv na vse bmfle!!!! ma ne premal ..evo  :SS

 

kolkr vem ga ma še zmer moj mehanik... kolk pa tvoj pele ?

 

Z mojim mehanikom se redko vidiva, tako da debata o tem niti ne nanese. Kolikor pa vidim, vozi potovalni motor najvišjega standarda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Name ste pa čist pozabil, pa čeprav ne maram BMW-ja. In imam motor, ki je veliko lepši in boljši od BMW-Versys!

Pljuv na BMW

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

latinski rek pravi:o okusih se ne razpravlja

no, razen ko se vozim po Štajerski in gledam ali pistacija ali lila ali mexicooranž fasade;)

hočeš nočeš trg je najboljši pokazatelj (za auspuhe, ne fasade mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

latinski rek pravi:o okusih se ne razpravlja

no, razen ko se vozim po Štajerski in gledam ali pistacija ali lila ali mexicooranž fasade;)

hočeš nočeš trg je najboljši pokazatelj (za auspuhe, ne fasade mislim)

 

Ti imaš tudi Akrapota montiranega? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno maš rekord proge, poleg tudi prenosno vremensko postajo in celo ekipo, da ti vedno optimalno nastavi stroj za tisto dričanje po uničenem Grobniku.

 

 

verjetno Grobnika od blizu še nisi videl in nimaš pojma kakšna je proga. In tam je vedno vsaj še en motorist, ti pa nisi za te skupinske fore. Pa tolk za info (lahko bi spet uporabil tvoj pripomoček za potovanja - google maps) in si ogledal progo ... ni okrogla, ima ovinke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  izdeluje izjemno neestetske izpuhe.

ok ok sej si že povedal ...me pa neki zanima, a si ti na izgled akrapoviči všeč! Ker tvoje mnenje res šteje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google 

 

verjetno Grobnika od blizu še nisi videl in nimaš pojma kakšna je proga. In tam je vedno vsaj še en motorist, ti pa nisi za te skupinske fore. Pa tolk za info (lahko bi spet uporabil tvoj pripomoček za potovanja - google maps) in si ogledal progo ... ni okrogla, ima ovinke.

 

Google maps ne uporabljam, gre za eno slabših orodij po mojih izkušnjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno Grobnika od blizu še nisi videl in nimaš pojma kakšna je proga. In tam je vedno vsaj še en motorist, ti pa nisi za te skupinske fore. Pa tolk za info (lahko bi spet uporabil tvoj pripomoček za potovanja - google maps) in si ogledal progo ... ni okrogla, ima ovinke.

 

2010 sem se vozil po eni drugi progi, kjer so bile v preteklosti tekme na najvišjem nivoju. Ja, bil je poleg še en motorist.

 

p.s.

krog je en sam ovinek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da poskušam zdravo živeti in ne delam vrste pri zdravniku, da dobijo takojšnjo in kvalitetno pomoč, tisto, ki jo res rabijo. To ne leti sedaj nate, a pri nas je obisk zdravnika nacionalni šport, za vsak prdec hodi folk obremenjevat sistem, potem zmanjka denarja za resne zadeve, pa še gužvo delajo.

 

----------

 

Seznam sem delal izključno zaradi "skupnosti", saj so zraven linki, kjer lahko kupijo dodatke, ki sem jih nabavil, če se kdo zanje odloči.

 

Fajn bi bilo, da nehaš trolat o Hoferju in Lidlu, ker resnično ne vem, na katere produkte bi se naj to nanašalo. Mislim, da imam doma še nekje ene rokavice iz Lidla, to je pa tudi vse.

 

No zdaj si povedal za dodatke za 2500 eur in izpuh, a to je še vedno le polovica :)

 

Ok, ni problema, ne bom vlekel iz tebe.

Dodaj varijabilne kovčke "stock" ,bmw motorrad navigacijo ,drug sedež,ker mi serijski ni bil všeč  a še vedno "stock",karbonski dodatki ,prvi blatnik,zadnji,pokrov alternatorja,deflektorji in sstali dodatki kot zatemneja šipca itd......to je to...evo jaz ti odgovarjam korektno napram tebi. Ker samo zahtevaš in v diskusiji ne znaš vračati korektno  odgovorov bom na tej točki zaključil s tabo..........baje da je sončen vikend pred nami in res ga ne bi rad preživel kot ti ,da trollaš..............

 

P.S. vseno bi pa rad izvedel kaj si ti solidarnega naredil za družbo ,do zdaj si povedal samo kako je država solidarna do tebe,no pa tud moderatorji  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-bmw motorrad navigacija = Garmin z napisom bmw... :) zumo 660, montana..., znači nateg

-a mi nisi gori pisal nekih "žaljivk" o zatemnjeni šipi?

-kufri ok, verjetno si itak alu nabavil kot majo vse gs(a)

-sedež...

-prvi blatnik? gori si mi pisal, ko sem montiral podaljšek tudi neke norije...

-pokrov alternatorja? ok

 

Tudi jaz sem ti vse korektno odgovoril, celo s ceno in www stranjo, samo poglej si raje kaj si mi odgovoril na moje dodatke oz. menjave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-bmw motorrad navigacija = Garmin z napisom bmw... :) zumo 660, montana..., znači nateg

-a mi nisi gori pisal nekih "žaljivk" o zatemnjeni šipi?

-kufri ok, verjetno si itak alu nabavil kot majo vse gs(a)

-sedež...

-prvi blatnik? gori si mi pisal, ko sem montiral podaljšek tudi neke norije...

-pokrov alternatorja? ok

 

Tudi jaz sem ti vse korektno odgovoril, celo s ceno in www stranjo, samo poglej si raje kaj si mi odgovoril na moje dodatke oz. menjave :)

Še enkrat kaj si naredil  solidarnost drugih,ker po napisanem je država zelo solidarna do tebe,predvidevam da si v službi,plačan kot se zagre ,ker pri tebi itak ne more biti drugače in so spet zelo solidarni do tebe mi davkoplačevalci pa plačujemo trollanje po motosvetu med službenim časom!

Kar se tiče žaljivosti dobiš samo kar seješ pa čisto nič več!

O noriji  :kva1:  je pa že Corser lepo povedu,mislim isto  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet me je razočaral  :grim , od kdar nima več BMW.ja, mu tudi enega karbonskega kosa še nisem naredil... kr neki.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet me je razočaral  :grim , od kdar nima več BMW.ja, mu tudi enega karbonskega kosa še nisem naredil... kr neki.. :P

Ma KTM je že tok naprednejši da ma v bistvu že serijsko vse  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat kaj si naredil  solidarnost drugih,ker po napisanem je država zelo solidarna do tebe,predvidevam da si v službi,plačan kot se zagre ,ker pri tebi itak ne more biti drugače in so spet zelo solidarni do tebe mi davkoplačevalci pa plačujemo trollanje po motosvetu med službenim časom!

Kar se tiče žaljivosti dobiš samo kar seješ pa čisto nič več!

O noriji  :kva1:  je pa že Corser lepo povedu,mislim isto  :grim

 

Veliko sem svetoval in še svetujem brezplačno socialno šibkim, sem prepričan, da v teh mnogih letih najmanj za eno novo gsko.

Če to ni solidarno, potem pa res ne vem, drugje pokažejo samo vrata.

 

Ne plačuje me država, ker sem zaposlen privat, če te že zanima, tako da mi davkoplačevalci ne plačujejo ničesar. Med službenim časom pa zmorem s funkcijo alt+tab marsikaj delati vzporedno :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

latinski rek pravi:o okusih se ne razpravlja

no, razen ko se vozim po Štajerski in gledam ali pistacija ali lila ali mexicooranž fasade;)

hočeš nočeš trg je najboljši pokazatelj (za auspuhe, ne fasade mislim)

 

Dragi corser... 

Ko se boš nasljednič vozil po štajerski in zagledal pistacija ali lila ali mexicooranž fasado, se prosim ustavi, stopi dol z motorja se zamisli in poglej da voziš "grd" motor za veliko denarja,(vsaj fasado od spredaj ima zelo mexicoo kaktusno) :P 

ljudje pa si pač izberejo grdo barvo kar se jim zdi bolje od tvojega bmwja :P

ti imaš raje popačene luči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko sem svetoval in še svetujem brezplačno socialno šibkim, sem prepričan, da v teh mnogih letih najmanj za eno novo gsko.

Če to ni solidarno, potem pa res ne vem, drugje pokažejo samo vrata.

 

Ne plačuje me država, ker sem zaposlen privat, če te že zanima, tako da mi davkoplačevalci ne plačujejo ničesar. Med službenim časom pa zmorem s funkcijo alt+tab marsikaj delati vzporedno :)

Se mi je zdelo da bo spet megla,socialno šibkim pomagam ,fizično ali pa z kakšnim evrčkom preko odaj tednik itd.....tako počnem to jaz!

In če svetuješ tako kot tu ni čudno da imate toliko samomorov tam doli,revež pride obupan potem ga pa ti dobesedno pahneš čez rob,bodi solidaren in prosim nehaj  :)

Ko bi privatnik vedel kakšen super duper delavec si bi ti vrjetno za nagrado dodal delo,da bi čas v službi porabil za to za kar si plačan  .) vrjetno je zelo solidarn do tebe ,ker si drugačen  :P

Sonček je grem peljat na sprehod sebe in psičko,rečeva kakšno ko pridem nazaj  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, zakaj si  montiral Italijanske rorčke, na edinega pravega KTM-a, ki si ga imel v svoji lasti in ne Akrapota, če je IT kao jajca ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud ti ne znaš brat al kaj,preberi si začetke teme pa boš videl da ni ustvarjena za provokacijo,temveč za pomoč lastnikom Versysa ki so se izgubili v vesolju  :P

Da te ne bom u kolen brcnu, če boš provoceru :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!