Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Se mi je zdelo da bo spet megla,socialno šibkim pomagam ,fizično ali pa z kakšnim evrčkom preko odaj tednik itd.....tako počnem to jaz!

In če svetuješ tako kot tu ni čudno da imate toliko samomorov tam doli,revež pride obupan potem ga pa ti dobesedno pahneš čez rob,bodi solidaren in prosim nehaj  :)

Ko bi privatnik vedel kakšen super duper delavec si bi ti vrjetno za nagrado dodal delo,da bi čas v službi porabil za to za kar si plačan  .) vrjetno je zelo solidarn do tebe ,ker si drugačen  :P

Sonček je grem peljat na sprehod sebe in psičko,rečeva kakšno ko pridem nazaj  :)

 

A zdaj jim pa naj še plačam, ker pridejo do mene po nasvet, ki jim ga ne računam? torej dvojno? ja kje pa ti živiš

 

Tudi tu na forumu je še vsak dobil nasvet, a ne iz moje stroke pač pa iz hobi zanimanja, vse brezplačno, pa vidim da bolj ali manj podpiram lenobo.

 

Občasno pa tudi kaj prispevam za kakšno elementarno nesrečo, nazadnje sem prispeval za fantka, za katerega ni bilo denarja v zdr. blagajni, ker so ga porabili za zdravljenje objestnih motoristov (med drugim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj jim pa naj še plačam, ker pridejo do mene po nasvet, ki jim ga ne računam? torej dvojno? ja kje pa ti živiš

 

Tudi tu na forumu je še vsak dobil nasvet, a ne iz moje stroke pač pa iz hobi zanimanja, vse brezplačno, pa vidim da bolj ali manj podpiram lenobo.

 

Občasno pa tudi kaj prispevam za kakšno elementarno nesrečo, nazadnje sem prispeval za fantka, za katerega ni bilo denarja v zdr. blagajni, ker so ga porabili za zdravljenje objestnih motoristov (med drugim)

Zato pa je država v kurcu. Sami rasipneži. Če še doma ne morete šparat, kaj šele počnete z državnim denarjem. Da se ne menimo o tem, da med službenim časom visite na MS. Pa ne mislim le tebe Snecer.

Še BMWeji so predobri za vas. Vsakemu Akrapoviča pod pazduho, pa laufajte peš naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB - Vurberk - Ptuj

 

 

Dobra relacija ... jaz sem šel zadnjič: Ptuj - Vurberk - Maribor - Ptuj, ampak z beciklom. Res sem bil vesel uspeha!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem.

 

Prideš torej k zobozdravniku, da ti naredi plombo.

Uporabi svoj material, ki ga je sam plačal, nakar ti zaradi šibkega soc. stanja reče, da ne rabiš ničesar plačati.

 

Kmet2@ pa sedaj od zdravnika še pričakuje, da bo pogledal v cenik/tarifo, koliko stane plomba in bo pacientu še izročil denar za opravljeno brezplačno storitev.

 

No, to pa je ultra noro.

----------------------------

 

In zdaj sem razsipnež, če komu kaj v okviru službe brezplačno naredim in mu potem še svoje storitve ne plačam. Dupli minus

----------------------------

 

Med službenim časom lahko delam, kar hočem, ker sem plačan po učinku, tako da je to čisto moj problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra relacija ... jaz sem šel zadnjič: Ptuj - Vurberk - Maribor - Ptuj, ampak z beciklom. Res sem bil vesel uspeha!

Vauuuuu! Pa ne rečt, da si to pot opravil v enem tednu, ker ti ne bom verjel.

 

 

 

...

 

In zdaj sem razsipnež, če komu kaj v okviru službe brezplačno naredim in mu potem še svoje storitve ne plačam. Dupli minus

----------------------------

 

Med službenim časom lahko delam, kar hočem, ker sem plačan po učinku, tako da je to čisto moj problem.

Itak. Pride siromak k tebi, pa mu ne daš vsaj benfe.

Aja, saj je nimaš.

 

To, da privatnik pusti, da njegov delavec dela med delovnim časom kar hoče, je bolj bosa kot otroci v Afriki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mal, čakte, sploh nisem bral do konca današnjih objav, ko se mi je zagravžalo. A sedaj tle qrce merte kdo ima dalšga? :SS

Kdor drugim pomaga zaradi njih je običajno o tem tiho. Kdor pa zato, da se s tem hvali in meri z drugim, ga pa kar spet qrc gleda in to lastni, da mojga ne trošim!

 

Pizde zmešane, še pluvat ne znate več kot se spodob! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2010 sem se vozil po eni drugi progi, kjer so bile v preteklosti tekme na najvišjem nivoju. Ja, bil je poleg še en motorist.

 

p.s.

krog je en sam ovinek...

Krog ni proga :)  sam si dobro napeljal to :D  drugače pa samo dva ovinka.. levi in desni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema lepo napreduje,ko bo imela 1000 strani bi se lahko zbrali in naredili kakšen piknik,obljubim Snecer da te bom branil pred Fritzom :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si jo pa ti nazadnje? :)

Pred leti z avtom, ko še ni bilo avtoceste proti Gruškovju, pa je šlo preko Vurberka hitreje proti Hrvaški na dopust.

 

 

Tema lepo napreduje,ko bo imela 1000 strani bi se lahko zbrali in naredili kakšen piknik,obljubim Snecer da te bom branil pred Fritzom :-)

Nič branil. Ti ga boš držal, jaz ga bom pa z Akrapovičem lamal ko kanto. Fritz pa ga lahko s kardanom po kolenu.

Pol se ga pa vsi štirje vlijemo, da se nam bo še bmw dopadel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš prepoved približevanja? :D

hehehe, ne še, je pa nekaj podobnega, vglavnem pol leta, pol ga bom pa ganjal in s kardanom tepel :kva2: (zafrkavam, da nebo kdo resno vzel, Sneci je biser in naš ma rad bisere :smoke: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, ne še, je pa nekaj podobnega, vglavnem pol leta, pol ga bom pa ganjal in s kardanom tepel :kva2: (zafrkavam, da nebo kdo resno vzel, Sneci je biser in naš ma rad bisere :smoke: )

Jaz osebno ga imam v dobri luči, res mi je veliko pomagal in povedal ko sem kupoval in ko sem karkoli delal ali se vozil okrog itd z Versysom...tko da od mene ima same pluse. Da ostajamo na temi...ce gre vse po sreci...naslednji teden...morem razširit garažo mal... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno ga imam v dobri luči, res mi je veliko pomagal in povedal ko sem kupoval in ko sem karkoli delal ali se vozil okrog itd z Versysom...tko da od mene ima same pluse. Da ostajamo na temi...ce gre vse po sreci...naslednji teden...morem razširit garažo mal... :grim

Pa ja ti ni on svetoval bmfla kupit  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema lepo napreduje,ko bo imela 1000 strani bi se lahko zbrali in naredili kakšen piknik,obljubim Snecer da te bom branil pred Fritzom :-)

 

Pa ne bomo kje v snegu meli? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!