Skoči na vsebino

Priporočene objave

s prstom po zemljevidu.. sej vidš, da prav, da mormo sam s prstom.. pa offtopic sva.. zakaj si padla? Jst zato, k sm bla štorasta pa neizkušena ;)

a to je blo k si nedolžnost zgubila? :kva1:

 

p.s. za offtopic skrbijo moderatorji :P

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da ti malo pomagam(ce bos probaval daj na ravni cesti prvo :OK: TO DELUJE NAD 20 KM/H nekje priblizno )

Naj se povem ,da ko potisnes krmilo motor pade oz.ga podiras telo pa itak gre seboj(sen videl eno zensko po moje tam 65kg tezko ,ki je goldwinga pelljala,da ji niso mogli sledit odzadaj neki tipi)  ;)

Tista punca je pravi fenomen...če misliš eno tako suhico na belem goldwingu novejše generacije, ki dela v hotelu Betnava v Mariboru. Pa še prava paša za oči je, četudi v čeladi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tko nardim zato, da pogledam če olje vn teče :krneki: ...

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je blo k si nedolžnost zgubila? :kva1:

 

 

aja, a o izgubi nedolžnosti je tale tema??  :kva2: 

Pol sm pa čist na napačnem forumu SPLjOH.  :pos:  :surrender:  :wallbash:  :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš Krucy, da nismo vsi vseznalci kot ti :P

Sam se na tecaj varne voznje grem,zvijm tablco pa na polno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ego ja :SS

 

Sicer ne vem kaj si mislil z EGO ...

Krivdo za moj padec nisem hotel prenesti na tiste tri motoriste, ki so se nam "pridružili" pred semaforjem v Godoviču in se zavedam, da sem zanjo kriv popolnoma SAM, ker nisem z vožnjo nadaljeval tako, kakor sem vozil ves tisti dan, do semaforja v Godoviču ...

 

Knjigo sem našel takoj, ker drugje kakor v predalu moje nočne omarice niti ne bi mogla biti, ...

 

img7980.jpg

 

..., malo več časa sem pa porabil za to da sem v njej našel, to kar sem iskal ...

 

img7979.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, vse to je res ampak EGO ti ne da, da ne bi :wallbash:

eh ... meni motor spajtla ko sem sam ... ko me pa drugi dohitevajo in prehitevajo sem pa umirjen... no ko tistega , ki me je s 70 prehitel v naselju ko vozim 55 po števcu ene 3x skoraj nabašem v rit na koncu ovinka izven naselja ga pač prehitim ...  in še noben , ki me je potem še enkrat prehitel mi ni več sral ... jaz pa se v miru peljem svoj tempo naprej ... in upam da tako tudi ostane..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, vse to je res ampak EGO ti ne da, da ne bi :wallbash:

 

Takšnim, ki imajo za svoje divjanje izgovor EGO, sploh ne bi smeli dovoliti na motor! To je smrtno nevarno. Isto kot ruska ruleta .... prvič imaš srečo, naslednjič ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ego ali kakšen drugi jogurt je res velikokrat kriv za "pucanje" notranjosti. Velikokrat pa je ta samovšečnost in javna junaška podoba kriva za padec, katerega vzrok je ponavadi "neprilagojena hitrost". Potem so pa tukaj še razno razni izleti v maline z nizko hitrostjo. Pri teh "izletih", pa tudi pri tistih z večjo hitrostjo, se opaža, da voznik enostavno gleda oviro, recimo drevo, ograjo, drugo vozilo, ..., zaradi česar celotno telo in s tem motor sledi pogledu. Pa je voznik v malinah. Pri pretiravanju je pa itak jasno; ekstremisti bodo slej ko prej gledali iz žabje perspektive. 

 

Moja prva vožnja s Tomosom se je končala horizontalno. Desno ročico sem navil in se vozil v krogu po travi okoli stavbe. Kombinacija preveč navite desne ročice, trave in nagibanja je nadebudnega motorista polegla. Kaj pa naj takšen mali mulo ve o vožnji motorja. Sem se še nekaj časa držal kolesa, potem pa hop na motor. 

Sem pa tudi pretiraval med vožnjo in se ulegel na asfalt. Ampak to je bilo na poligonu, kjer sva s sodelavcem naredila "premajhen" prostor za izvajanje osmice. Teoretično in praktično je bilo izvedljivo, vendar je tukaj kombinacija povezanih zavor, kjer na pritisk zadnje zavira tudi sprednja, na milimetre točno velik prostor in nagib motorja povzročil zdrs prednje gume. Hitro se poberem in navzočim hitim kazati "pravilno" dvigovanje treh kvintalov nemškega jekla. "Snađi se", je rekel Mujo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebte se prou. Vsi hodite u maline, sam jst sm šu u koprive. To ni fer :-S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebte se prou. Vsi hodite u maline, sam jst sm šu u koprive. To ni fer :-S

Dami, ti si en pussy. Taprau desc ne prizna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebte se prou. Vsi hodite u maline, sam jst sm šu u koprive. To ni fer :-S

 

Ne brini sine, i ti češ .... :lol1::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ne pustim sprovocirat nobenemu,jaz sprovociram sam sebe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne brini sine, i ti češ .... :lol1::beer2:

več sam brate, ne treba mi više...bom kr vaše maline jedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista punca je pravi fenomen...če misliš eno tako suhico na belem goldwingu novejše generacije, ki dela v hotelu Betnava v Mariboru. Pa še prava paša za oči je, četudi v čeladi. :)

mislim da  ta ja :OK: no ona vozi po tej metodi(countersteering) in ji uspeva v nulo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom po slovensko napisal..nikad pao majkemi:) kao...:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom po slovensko napisal..nikad pao majkemi:) kao... :)

Znači, u stvari si samo malo lego i odmorio? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!