Skoči na vsebino

Priporočene objave

Stereotipno mnenje da bmw-je vozijo penzionisti, ki pa v mojem primeru drzi, ampak poznam mnogo delovno aktivnega prebivalstva, ki se prevazajo z njimi. 

To so sinovi teh v plenicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stereotipno mnenje da bmw-je vozijo penzionisti, ki pa v mojem primeru drzi, ampak poznam mnogo delovno aktivnega prebivalstva, ki se prevazajo z njimi. 

 

Ker si ne morejo privoščiti motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si ne morejo privoščiti motorja?

:kva1: NE. Zato, ker so motorje ŽE imeli, sedaj pa imajo BMW-je.

 

:smoke: Zaznaš razliko? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste tolko anti BMW? Meni so sicer grdi kot da bi se jih kdo dotaknil s palčko grdote, verjamem pa, da marsikdo ni kupil BMW-ja iz estetkish razlogov. Nekaj mi jih je sicer včeč a so vsi zreli za certifikat starodobnika...

0a8ccaf36a746891a66963831a6e12fd.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je sicer čist :topic: , ampak BMW fura svoj koncept ( seveda z dodelavami in izboljšavami ) lepo počasi, vsi ostali pa sedaj furajo neke "retro stile" iz 80-ih let. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja .. glih spomnu ... enkrat sem se skoraj ujel, ko sem parkiral in spodaj je bilo mokro listje ... ornk mi je spodrsnl, čeprav sem iel škorn ... komi ujel motor ... kakico pa tut komi ujeu, da ni vn pogledala .. črtica je bila narejena :P

 

 

to sem napisal, ker je aktualno ... pogledam kam dam nogo ... še poebi zdj k je polno spolzkega listja.

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja .. glih spomnu ... enkrat sem se skoraj ujel, ko sem parkiral in spodaj je bilo mokro listje ... ornk mi je spodrsnl, čeprav sem iel škorn ... komi ujel motor ... kakico pa tut komi ujeu, da ni vn pogledala .. črtica je bila narejena :P

 

 

to sem napisal, ker je aktualno ... pogledam kam dam nogo ... še poebi zdj k je polno spolzkega listja.

 

:krneki:

Si razmišljal,da bi bilo bolje imeti kolo brez motorja,bi manj ogrožal sebe in druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakico pa tut komi ujeu, da ni vn pogledala .. črtica je bila narejena

 

Mal hiter si prišel v fazo, kjer potrebuješ plenice za odrasle :ninja:

Krizo srednjih let si preskoču-priden :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si razmišljal,da bi bilo bolje imeti kolo brez motorja,bi manj ogrožal sebe in druge.

 

nism o tem razmišlju .. bom tebe prosu, da me naučiš vozit, prav ?

 

Mal hiter si prišel v fazo, kjer potrebuješ plenice za odrasle :ninja:

Krizo srednjih let si preskoču-priden :OK:

 

nism preskoču .. sm še u fazi dojenčka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ke gate menjaš ... če jih ne bi, bi loh črtice preštel in napisal točno številko :D

 

Pol bi bla pa to že cela črtna koda ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem padu...

 

.... k sem preveč tišu... :blush:

Edini pravilni odgovor v tej temi :kva1: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je bil v prilogi Dela Na Kolesih članek z naslovom: "Obstajata samo dva tipa motoristov: tisti, ki so že padli in tisti, ki še bodo.

 

Pa srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim je bil v prilogi Dela Na Kolesih članek z naslovom: "Obstajata samo dva tipa motoristov: tisti, ki so že padli in tisti, ki še bodo.

 

Pa srečno vožnjo!

 

 

... ne, tud tretja vrsta motoristov je ....  :O

 

... tisti, k so skor skoz na tleh ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je sicer čist :topic: , ampak BMW fura svoj koncept ( seveda z dodelavami in izboljšavami ) lepo počasi,   :?

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38369-bmw-r-ninet/

:stupid:  ....or what...

aja .. glih spomnu ... enkrat sem se skoraj ujel, ko sem parkiral in spodaj je bilo mokro listje ... ornk mi je spodrsnl, čeprav sem iel škorn ... komi ujel motor ... kakico pa tut komi ujeu, da ni vn pogledala .. črtica je bila narejena :P

 

 

to sem napisal, ker je aktualno ... pogledam kam dam nogo ... še poebi zdj k je polno spolzkega listja.

 

:krneki:

 

zadnjič v trbovljah je blo suho listje .... še manj gripa kot nič...

Pred kratkim je bil v prilogi Dela Na Kolesih članek z naslovom: "Obstajata samo dva tipa motoristov: tisti, ki so že padli in tisti, ki še bodo.

 

Pa srečno vožnjo!

ko si ravno eno zgodovinsko omeni bom pa še jaz eno ....

a veš zakaj je kajn abla ubil?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš zakaj je kajn abla ubil?

 

Ker je mel bmflo :P

 

pa stare vice je pravil...

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

abel ni meu bmfla :?

 

za kawo sta se udarla in je abel takrajšo potegnu :?

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

abel ni meu bmfla :?

 

za kawo sta se udarla in je abel takrajšo potegnu :?

In s kavo je ninjo ubiu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potvarjaš zgodovino :glare:

 

sm učer en padec na ridah vidu :lol1: ..  pri klopcah :lol1: ne morm se nehat smejat :lol1: ... crkavam :lol1: ... zataknu škorn za škorn in padu na hrbet :lol1: ... ualam se :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potvarjaš zgodovino :glare:

 

sm učer en padec na ridah vidu :lol1: ..  pri klopcah :lol1: ne morm se nehat smejat :lol1: ... crkavam :lol1: ... zataknu škorn za škorn in padu na hrbet :lol1: ... ualam se :lol1:

 

Naslednjič ko boš rabu avtovleko za Ninjo, se bom spomnu komu si se smejal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor išče, ta najde. Iskanje meje obrodi sadove. Prej ko slej. Matr, sm pamtn.

 

Prvo srečanje s tomosakijem je bilo po hitrem postopku iz vertikale v horizontalo :BUA: . Sm biu mlt junc in sem obrnil ročico za gas do konca na điru po travi okoli cerkve :klicaj: . Ma na kolesu sem samo nehal pedalirati, pa je že žlajfalo. Tukaj pa se ni hotelo ustaviti do driftanja in še čez. Mogoče zato ne maram Cerkve :grrr . Ker motorje maram, maram :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!