Skoči na vsebino

Priporočene objave

Opasan je kot 270°  :grim

tist te pa čisto okoli obrne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se s prejšnjim pripeljal na dvorišče, se zaklepetal, pozabil podstavit taco preden sem zlezel z motorja in se zvrnil. 

 

klasika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še jaz ne morem verjet, pa se mi je to zgodilo... najbolj bedasto se počutim, ko komu ki pride na obisk razlagam, da sem v bistvu padel z motorjem, in seveda ga vsak pogleda, ki pa spucan in brez praske stoji na hodniku...  bi se najraje zlagal, da sem z lojtre padel... bi blo bolj verjetno...

ali pa s češne padu. Saj bo boljše, živ si, tipkovnico obvladaš, korajža velja. Ko in če bom v tvojih krajih, te pridem bodrit.

Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avantur s Tomosi raje ne bi omenjal. Pestro in brez posledic. Enkrat z MZ-jem v dvoje po mokri cesti. Stisnem prvo zavoro in že smo vsi trije ljubili domači asfalt. Spet brez posledic. Kar se tiče endura; tu je vsako vožnjo kakšen premik iz vertikale v horizontalo. Zaenkrat še brez posledic. Drugače pa nič, razen občasnega pretiravanja na poligonu in posledično kakšnega zdrsa. Redko in brez posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferek, storasta varianta padca. in boleca. skoraj BTDT.

 

mogoce res bolje, da reces, da si "padel z´lojtre". (sem se skor uscal od smeha. sorry, sam je tko).

 

vse najboljse in hitro okrevanje zelim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta z lojtro je huda res :grim  sam važ da se pocajtaš...

 

sam sem imel dosti padcev in na cesti kot na pisti  ,po cesti vedno nekaj sreče ,pa zato na pisti v zagrebškem šla ključnica pa se je zašaravfala ,pa funkcija spet ok ,je pa res da je vedno vse odvisno od okoliščin .

za primer teta prinese smuči na Roglo na smučišče predno da nogo v avatomat pade in dobi gips za leto dni :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem padel...čisto preprosto: ker sem ohrn Savinjčan. ŽID!

Že nekaj časa sem imel razpokano zadnjo gumo pri vsakem čepu. Neč, za drkat sem pa tja bo ok, si pravim.!

En mesec nič, grem veselo na panoramsko iz Solčave do Črne in me na taprven ovinku sredi hoste zradira s ceste. Par čepov je v ovinku popustilo, zračnica je pogledala ven in sredi ovinka sem se znašel z prazno gumo.

 

In mati mi je vedno govorila: kdor odlaga, v drek polaga!

 

In še nekaj sem se naučil tisto soboto: motoristi z cestaki so egoisti z velikimi jajci, prazno glavo in brez srca. Sem stal z mopedom prislonjenim na ograjo, brez zadnje gume, ogromen, svež flek olja in bencina na cesti, pa ni en ni ustavil ali vsaj zmanjšal hitrost ali bil vsaj pripravljen pomagati! Hvala bogu za mobi signal tudi v največji vukojebini !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem padel...čisto preprosto: ker sem ohrn Savinjčan. ŽID!

Že nekaj časa sem imel razpokano zadnjo gumo pri vsakem čepu. Neč, za drkat sem pa tja bo ok, si pravim.!

En mesec nič, grem veselo na panoramsko iz Solčave do Črne in me na taprven ovinku sredi hoste zradira s ceste. Par čepov je v ovinku popustilo, zračnica je pogledala ven in sredi ovinka sem se znašel z prazno gumo.

 

In mati mi je vedno govorila: kdor odlaga, v drek polaga!

 

In še nekaj sem se naučil tisto soboto: motoristi z cestaki so egoisti z velikimi jajci, prazno glavo in brez srca. Sem stal z mopedom prislonjenim na ograjo, brez zadnje gume, ogromen, svež flek olja in bencina na cesti, pa ni en ni ustavil ali vsaj zmanjšal hitrost ali bil vsaj pripravljen pomagati! Hvala bogu za mobi signal tudi v največji vukojebini !

 

mal bom offtopic zdej, sam govoriš neumnosti... ne moreš vseh v isti koš metat... če bi se mimo pripeljal Trebor (vozi R1), dam roko stran da bi se ustavil in pomagal.... pa ne samo on, še marsikdo drugi s cestakom...

 

tko da ne klobasej, pa raj kup ghume, takrat ko se to mora narditi, če ne pa čakaj ob ograji....

 

lp,mz

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba temo o medsebojni pomoči odpreti.

Ma, kakšna medsebojna pomoč??!  Še ritnici se ne moreta med sebij zmeniti, pa gresta zaradi vsakega sranja narazen.  Točno tako pa je pri slovencih!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let nazaj povozil lonček skute (WTF?!?) sredi ceste ob šoli nakar me zgrabi panika in blokiram prednjo žljafo...  in 7 dni stara honda nsr 125 gre po tleh tik pred začetkom vožnje za izpit pri 25 km/h. Par prask jaz, kakšno več moja hondica ranjen pa ponos plus solzica za prvo prasko na motorju.

 

Nato padel še vsega 2-3x vedno na mestu. Najbolj bedno je bilo v portorožu ob 4-h zjutraj ko se ne meni ne sopotniku nekako ni dalo dat noge dol. Ležala sva na tleh še ene 10 minut (motor pod/med nama, praktično se nisva premaknila) in modrovala le kaj je šlo narobe... nič prask ne mi ne motorji, morda čelade.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še js.. prvi in edini resnejši padec- ko sem se učil vozit apn4 (star okol 10 let) :D

prvič se usel na motor, da bom speljal iz garaže, preveč gasa, prehitro spuščena sklopka in na koncu sem mal polupljen končal v kar zajetnem kupu gnoja... dan prej pa smo greznico čistili na gomilo.. smrdel ko prasec še skoraj cel teden :SS

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker sem gonil preko svojih zmožnosti, pa je zmanjkalo ceste. Sedaj pa že dober mesec na bolniški. Pa še nekaj časa bom. Zlomi in zvini pač terjajo svoj čas.

 

Jebiga, sem pa živ, glede na to kako hudo je zgledalo, je že to čudež. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ti si na istem motorju k jst :P

Raceland, Krško, akcija Motorist. ;)

Kako se ti je zdel? Se mi zdi da majo namenoma zanic gume gor, men moj ER 5 nikol ni tok hitr zdrsnu k tale Vetr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Padel enkrat in sicer leta 2011.

 

Izpit sem naredil pred zimo, motor sem kupil takoj naslednje leto in sem seveda izgubil občutek za vožnjo. Minil je že 1 mesec, jaz pa sem se zelooo počasi privajal na motor. ob zmerni vožnji 3km pred domom me na ozki cesti v ovinku preseneti avtomobil, nakar začetniško (panično) odreagiram, do konca pritisnem prednjo zavoro zato seveda zablokira kolo.... :cry:

 

in je šlo na bližnjo njivo...plastike uničene bolj, kot če bi padel pri 100km/h (vsaj tako je izgledalo), ostalo v redu pa tudi jaz brez posledic (razen 1 mesec trajajoče fobije pred motorjem- če me ne bi pregovoril oče, se verjetno od strahu v življenju več ne bi usedel na motor, res hvala mu za to )... :notworthy:

 

seveda je padla tudi kaka solza, za prvo lastno motorizirano prevozno sredstvo ti pač ni vseeno... :(  :cry:

 

razen kriznih situacij, do sedaj ni bilo še nobene druge nesreče, pa imava z drago že kar nekaj km skoz...  :lol:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, dan pred prvomajskimi počitnicami se jaz lepo peljem z skuterom do evroparka v mariboru. In glih tisti čas so nekaj delali tako da je bil v tistem ovinku šoder in to konkretno šodra. Jaz pa se tak al tak stalno peljem v ovinek počasi(vsi so živčni ampak kaj naj) pa malo cviknem pa se bremze samo dotaknem, pa sem že se peljav po tleh. Na srečo sem ''potisno'' not desni smerokaz in zlomil kurbl(nožni zaganjalnik). 

 

Kriv sem bil seveda jaz da sem bremzal + gume so bile skoraj prazne. Še vedno pa imam občutek da bom v ovinko ''zdrsnil'' pa tudi na ''ravnem'' če je kje kakšen del asfalta popravljen, takrat me samo nosi, za kar so verjetno krive gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek 12.7.2013 križišče pred kempom v Baški. Prenizka hitrost, preveč sm šou zalagat ovink  :grim simple as that. Aja škode pa nobene ker sm s kolenom ujeu motor  :OK:

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!