Skoči na vsebino

Priporočene objave

Se pravi da "sem jači" glede dodatne opreme, glede moje "poškodovane notranjosti glave (RAM & HD)", pa sem jaz šibkejši ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami padalci. :blush:

Enmu mojmu kolegu je pes skočil pred motor, posledica: kolenske vezi šle papa in bolniški stalež 8 mesecev. Tako da kokoš, pes ali bilokera žival, so jeba, ker prileti iznenada pred motor.  Za robija sem vedel, nisem pa vedel da si ti bil v takem stanju @DAMI34. A to je blo takrat pri xsari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Sami padalci. :blush:

Enmu mojmu kolegu je pes skočil pred motor, posledica: kolenske vezi šle papa in bolniški stalež 8 mesecev. Tako da kokoš, pes ali bilokera žival, so jeba, ker prileti iznenada pred motor.  Za robija sem vedel, nisem pa vedel da si ti bil v takem stanju @DAMI34. A to je blo takrat pri xsari?

Versys je smrtno nevarenn motor . Full suneee :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Versys je smrtno nevarenn motor . Full suneee :lol1:

Nisem vedel, da si ga imel. Pa še tazga kot snecer. Zato se imata tok rada :ras:  O ja, sune sune :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Nisem vedel, da si ga imel. Pa še tazga kot snecer. Zato se imata tok rada :ras:  O ja, sune sune :lol1:

ni bil takšen kot moj :) on je mel prvi model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

v bistvu ima pogovor v tem primeru največ smisla.. pa ne samo za njega in je lepo da se pogovarjamo o njemu IN Z NJIM temveč tudi za nas ostale.

baje je preventiva boljša kot kurativa ..

Se strinjam s tabo... bolj je blo misloneo zoet vedno eno in isto nabijeanje o gumah.... je fajno mal postudirat kaj si narobe naredil, potem pa dalje in s prakso se potem najvec naucimo.... pa se vedno sem in tja naredimo vsi kako bedarijo.... 

Srecno naprej pa po pamet kilometrino nabirat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arzen said:

Tako da kokoš, pes ali bilokera žival, so jeba, ker prileti iznenada pred motor.

Kokos ni vedno jeba.

Tista "moja" je bla potem v obliki zemljice. :P

Tisti dvoboj sem zmagal brez posledic. :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, RobiRoberto pravi:

Se pravi da "sem jači" glede dodatne opreme, glede moje "poškodovane notranjosti glave (RAM & HD)", pa sem jaz šibkejši ... :blush:

prej bi rekel močnejši, če si vse to preživel. Jaz mam srečo trde glave, pa je CPU in RAM ostal nedoteknjen, SSD je pa že prej mal štekal :P

pred 2 urami, Arzen pravi:

Sami padalci. :blush:

Enmu mojmu kolegu je pes skočil pred motor, posledica: kolenske vezi šle papa in bolniški stalež 8 mesecev. Tako da kokoš, pes ali bilokera žival, so jeba, ker prileti iznenada pred motor.  Za robija sem vedel, nisem pa vedel da si ti bil v takem stanju @DAMI34. A to je blo takrat pri xsari?

aha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na fotki asfalt.. iz normalnega gre v gladkega.. točno na tem ovinku - eno so idealne razmere , drugo pa hladnejše , nepoznavanje trase in motorja.. 

midva z mojo sva imela vaje na trasi domžale - luna vransko - domžale .. gor grede se jaz odpeljem..nazaj grede pa težko sledim tist projektil s svojim mopedom..

pred 9 urami, Buschi pravi:

Si me spomnu na mojga soseda, skuterista, ki je v papučah parkiral motor v garaži. Kolikor sem ga zastopil, se mu je japonka sezula, ko je hotel ofnat tačko, in je padel motor po njem, med padanjem pa je pokosil še tri kolesa, ki so mu še dodatno počohala motor. Najslabše pa je, da je bil en od koles ženin, katera se je ravno tisti dan želela rekreirat po enoletni pauzi.

to pove samo eno - kolesa ne spadajo v motoristično garažo..

pred 4 urami, Arzen pravi:

Nisem vedel, da si ga imel. Pa še tazga kot snecer. Zato se imata tok rada :ras:  O ja, sune sune :lol1:

to ni sunek..to je ritanje..

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

prej bi rekel močnejši, če si vse to preživel. Jaz mam srečo trde glave, pa je CPU in RAM ostal nedoteknjen, SSD je pa že prej mal štekal :P

aha

ker SSD ??? česar ni ne more štekat.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gladek in hladen asfalt, ki gre v ovinek,  v kombinaciji z neizkušenim voznikom, s slabimi gumami, ni najbolj posrečena zadeva.

Lansko jesen sem v enem krožišču nabasala na oljni madež. Direkt preko njega sem odplavala, kot riba.

Če ne bi imela za sabo skoraj 100000 km v nekaj letih, in to celo leto, sem prepričana, da bi tam obležala. Tako pa sem se rešila. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, thumper pravi:

pa med drugim in tretjim stebričkom na levo ven

nič se ne zapre..ta se odpre..

izjava ne pije vode - razen v primeru , da je z motorjem nekaj zelo hudo narobe.

80-100 po mokrem? aha.. jp.. ne seri k predobro poznam ta kos ceste.. mogoče bi bil @Grut primeren za arbitra..

prjatu moj...v ta uvink se da brez problema kresnt 100-120 ... ,tudi v mokrem....mastna je pa malokrat...in tisti mastni flek na sliki se mi ne zdi kritičen.....

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Arzen pravi:

Kolega ma leto dni stare a ne vem kere, mislim da contintentalke, suzuki gsr, jaz pa 6 let stare, sam ne vem firme na pamet.

Cesta men nič posebnega, le ovinek v desno je bil in ga ne poznam pa sem šel počasneje. Jap končal v travniku med drevesom in prvim stebrickom, je pa slo za las mimo stebricka.

Odgovor visje vidis kje sem sel ven.

 

Pa prosim vas vse skupaj, ne bit zacudeni, valda da greste lah eni 80 na uro skoz taksne ovinke, jaz sem zacetnik + da nisem vec 100% zaupal motorju in sem bil bolj previden. A vi ste ze na prvih izletih divjal 80  na uro v ovinke? Grutovega mnenja bi bil pa vesel, ker vem da pozna to cesto u nulo.

glej,ne sekiri se preveč...plastika se zamenja,važno daj stjeb vse ok....kar se pa tiče dotičnega ovinka in te ceste je pa tako...v obe smeri tega ovinka se ga da ornk kresnt.... tudi krepko čez 100 ... tudi v mokrem....in kakor vidim na tej sliki ta masten madež sploh ni kritičen....moje mišlenje je,da si biu preveč trd,čeprav si imel samo 30-40 km/h ....ko boš redi me pokliči in greva to prevozit ... in ja...jest ti nom nič računou tako kot MAUS (kufe) da boš videl pravo linijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Grut pravi:

 ... in ja...jest ti nom nič računou tako kot MAUS (kufe) da boš videl pravo linijo....

ne skać mi u maline :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Grut pravi:

nop...kr ti ga mej .... :mad:

ne ti ga mej, pa ga pel čez ovinke krepko preko 100 :dry:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Petrolu...po tankanju premalo z nogo odprl “tacko” in se na mestu prevrnil na levi bok. 

Skoda: obdrgnjena utez na koncu krmila (ze zamenjana)

Upam, da je to to in da sem v celoti izpolnil normo......

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

ne ti ga mej, pa ga pel čez ovinke krepko preko 100 :dry:

ja pa kr ne .... mej ga ti,pa ti nej kufe plača pa bruhnta prot vikiju .... :mad:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Grut pravi:

prjatu moj...v ta uvink se da brez problema kresnt 100-120 ... ,tudi v mokrem....mastna je pa malokrat...in tisti mastni flek na sliki se mi ne zdi kritičen.....

ok .. ti in dami - welcum... 120 na uro.. z versysom.. bom jaz enga drugega bolj kompetentnega vprašal .. vidva pa tacajt pazita na števc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!