Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

 

.... pol boste usi u malinah..... :jezik:

 

ab ti rada dubla s plohom čez šimbas ene 13x ... :mad:

pred 3 minutami, thumper pravi:

ok .. ti in dami - welcum... 120 na uro.. z versysom.. bom jaz enga drugega bolj kompetentnega vprašal .. vidva pa tacajt pazita na števc..

ja lej...tko je...še večji expert za to cesto je biu pa WIX ... vpraši njega kok se ga da tam nažgat ....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

ja lej...tko je...še večji expert za to cesto je biu pa WIX ... vpraši njega kok se ga da tam nažgat ....

načeloma wix-a , damija , kmeta ,... in bremzerja nimam namena sprašvat kolk se da kje nažgat ..you got the point?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, thumper said:

 bremzerja nimam namena sprašvat kolk se da kje nažgat ..you got the point?

Od njega ne boš več dobil odgovora, če imava v mislih isto osebo (163 PS).  Padec je bil žal usoden. :(

 

Alo banda.... v peskovnik !!

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, XTR pravi:

Od njega ne boš več dobil odgovora, če imava v mislih isto osebo (163 PS).  Padec je bil žal usoden. :(

you got the point?  ja si ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Miha1985 pravi:

Mene pa krožišča matrajo..vsako sezono najmanj 2x se vležem

Kako to? Dobro, razumem če se to zgodi v BTCju, kjer so krožišča res zlizana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Rey said:

A to so te Maline? ??

Niso, tam ni kakšnih lepih ovinkov za "treniranje", preverjeno....

 

8 hours ago, Arzen said:

Kako to? Dobro, razumem če se to zgodi v BTCju, kjer so krožišča res zlizana.

 Zelo enostavno, začetnik nima zaupanja v motor in svoje znanje pa poširi linijo in naredi sranje. "Izkušenemu" motoristu pa dejansko zdrsnejo gume, ker preveč zaupa... simpl odgovor. Vedno so krive gume, nikoli voznik. :)   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Miha1985 pravi:

Mene pa krožišča matrajo..vsako sezono najmanj 2x se vležem

in še nisi ugotovil, kje ga serješ :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Miha1985 said:

Ne.ziher je motor kriv???

Najprej preveri tlak v gumah. Premalo imaš napumpane. Ali pa preveč. Odvisno, koga vprašaš. :) Pa koliko stare gume imaš? Retorično vprašanje. Stare so že, ne držijo več. Zamenjaj pred vsakim padcem in potem ne boš padel. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, MiNa said:

Kriva je hitrost!

Eh, to je uradna verzija s strani policije. Pa ne kar vsaka hitrost, neprilagojena hitrost! Guma ni zdržala hitrosti - kdo je kriv? Guma :DSmeško na koncu vse pove.  

 

17 hours ago, Miha1985 said:

Mene pa krožišča matrajo..vsako sezono najmanj 2x se vležem

Znajo biti "pasja". V NM je en tak , precej drseč (tabletka pri Krki). Dodatno pa ga "namažejo" še tovornjakarji. V Bršljinu na polno natočijo gorivo, v rondojih pa odlijejo višek. Potem se pa čudimo zakaj drsi. :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, XTR pravi:

 

 

Znajo biti "pasja". V NM je en tak , precej drseč (tabletka pri Krki). Dodatno pa ga "namažejo" še tovornjakarji. V Bršljinu na polno natočijo gorivo, v rondojih pa odlijejo višek. Potem se pa čudimo zakaj drsi. :( 

Saj pravim..mene 2x na sezono zbaše pa sam v krožnih..ponavadi takoj ko vstopim v krožišče ga založim..tu pri nas je to tak v navadi da so spolzka pač tudi jemljem z rezervo vse..mala hitrost je in ni neke škode..sam eden tu pri šparu me še ni vrgel ostali vsi.upam da nebo letos ta na vrsti.(pa še največ občinstva je ponavadi ko se pobiram)..?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Miha1985 pravi:

Saj pravim..mene 2x na sezono zbaše pa sam v krožnih..ponavadi takoj ko vstopim v krožišče ga založim..tu pri nas je to tak v navadi da so spolzka pač tudi jemljem z rezervo vse..mala hitrost je in ni neke škode..sam eden tu pri šparu me še ni vrgel ostali vsi.upam da nebo letos ta na vrsti.(pa še največ občinstva je ponavadi ko se pobiram)..?

V Kopru isto z krožnimi. Sploh pri sodišču. Dost da en špukne pod gumo in letiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Miha1985 pravi:

Saj pravim..mene 2x na sezono zbaše pa sam v krožnih..ponavadi takoj ko vstopim v krožišče ga založim..tu pri nas je to tak v navadi da so spolzka pač tudi jemljem z rezervo vse..mala hitrost je in ni neke škode..sam eden tu pri šparu me še ni vrgel ostali vsi.upam da nebo letos ta na vrsti.(pa še največ občinstva je ponavadi ko se pobiram)..?

Tebi je to že prišlo v navado............

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Tebi je to že prišlo v navado............

Ja saj..veš mogoče za kakšnega kje ko še ni bil testiran?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Miha1985 pravi:

Ja saj..veš mogoče za kakšnega kje ko še ni bil testiran?

Si ga ze sam omenil...tega bos napadu letos?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Miha1985 pravi:

Ja saj..veš mogoče za kakšnega kje ko še ni bil testiran?

Povej ker krožni, ga grem jaz stestirat, ti pa daj moj desni ovinek. Če oba spet padeva, potem je cesta kriva ?????

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Arzen pravi:

Povej ker krožni, ga grem jaz stestirat, ti pa daj moj desni ovinek. Če oba spet padeva, potem je cesta kriva ?????

ti tarzan...dej ti raj prvo testiraj une 3 rondoje pri mengšu....so vsi trije super ... pol pa šele bod hrabri miško .... :mad:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Grut pravi:

ti tarzan...dej ti raj prvo testiraj une 3 rondoje pri mengšu....so vsi trije super ... pol pa šele bod hrabri miško .... :mad:

A una hitra cesta? Un rondo iz Rodice v Menges sem ze sprobal. Nic posebnega. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme je:

zakaj ste padli

ne pa

zakaj bom padel :P

 

Ajd malo prenehajmo nabijat, naj so tule raje izpovedi, pa čeprav s šaljivimi padci v garaži.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prvič padel na ridah pri vožnji navzdol, tik nad "the ovinkom", po dežju, leta 2007, ko je bil še stari asfalt na ravnini. Bilo je tako spolzko, da nam je med pobiranjem motorja drselo. V tem času, ko sem pobiral, sta padla še dva motorista, avtomobili pa so zdrsovali.

Drugič sem v križišču pri Setem Juraju pri Senju prišel s ceste iz Krasnega polja, in preden sem zavil v levo proti Karlobagu, sem zavrl in nisem več obdržal motorja. Motor se je naslonil na stopalko in ugasnil, jaz sem telebnil po asfaltu, med dvigovanjem pa sta na Jadranki trčila dva avtomobila, ki sta gledala mene, ne pa ceste.

Tretjič pa nisem padel ampak trčil v ograjo in imel nogo (meča) v dvojnem obsegu, dva tedna pa sem hodil le po peti. Malce nepazljivosti pri vožnji navzdol, na srečo pa ni nič trpel gleženj, čeprav mi je odtrgalo stopalko za zavoro in zvilo cevni okvir.

Pa še nekaj situacij s črtico na gatah (tudi, ko mi je ponoči divja svinja prečkala cesto in na srečo odpujsala mimo preden sem reagiral.

Prvi padec obdržim zase, druga dva lahko poklonim kakšnemu novincu, da ne rabi še on pasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Darko3g pravi:

Jaz sem prvič padel na ridah pri vožnji navzdol, tik nad "the ovinkom", po dežju, leta 2007, ko je bil še stari asfalt na ravnini. Bilo je tako spolzko, da nam je med pobiranjem motorja drselo. V tem času, ko sem pobiral, sta padla še dva motorista, avtomobili pa so zdrsovali.

Drugič sem v križišču pri Setem Juraju pri Senju prišel s ceste iz Krasnega polja, in preden sem zavil v levo proti Karlobagu, sem zavrl in nisem več obdržal motorja. Motor se je naslonil na stopalko in ugasnil, jaz sem telebnil po asfaltu, med dvigovanjem pa sta na Jadranki trčila dva avtomobila, ki sta gledala mene, ne pa ceste.

Tretjič pa nisem padel ampak trčil v ograjo in imel nogo (meča) v dvojnem obsegu, dva tedna pa sem hodil le po peti. Malce nepazljivosti pri vožnji navzdol, na srečo pa ni nič trpel gleženj, čeprav mi je odtrgalo stopalko za zavoro in zvilo cevni okvir.

Pa še nekaj situacij s črtico na gatah (tudi, ko mi je ponoči divja svinja prečkala cesto in na srečo odpujsala mimo preden sem reagiral.

Prvi padec obdržim zase, druga dva lahko poklonim kakšnemu novincu, da ne rabi še on pasti.

Si v drugem primeru zavijal in zaviral s prednjo zavoro? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Arzen pravi:

A una hitra cesta? Un rondo iz Rodice v Menges sem ze sprobal. Nic posebnega. :) 

rondo iz Rodice v Mengeš??   :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!