Skoči na vsebino

Faaker see 2012


hdbeast

Priporočene objave

Kampiraš praktično povsot in to zaston! Imaš pa tudi campe z redarji,ki so plačljivi :yes: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Greh bi bilo to izpustiti. Saj predelave so več ali manj vsako leto ene in iste -tudi nekaj novih. Bolj dogajanje, dogajanje je zakon. Letos pa nesem trojno zalogo baterij, jebelacestanazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo...? Zjutraj še mogoče lahko kaj kupiš na stojnicah po nizkih cenah, večina pa itak ponoči spakira in gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo jutri zgodaj popoldan iz Lj. na Faaker, enkrat ponoči pa nazaj

. drugače je pa najbolj noro iz petka na sobotoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tiste, ki redno to obiskujete... kam spravite opremo, kombinezon, škornje... a se to po šotorih poskuša izigravat srečo... se čez mejo ne ukrade nič? :D kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šotor za 20 € mi še niso ukradli... kombinezona nimam... sicer pa jakno in čelado zaklenem v kufer... so pa lani sosedom iz šotora spizdili denarnico, tako da JA, TUDI na JODLARSKEM kradejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist ti ne bo ukradel kaj, drek so razni pešaki... Kot je Ferek napisal -vredne stvari v kufer, ostalo v nahrbtnik ali torbo čez rame.

Aja, sem se spomnil -pred vhodom, tam ko se prijavljaš za testne vožnje Harleyev, so omarice, kjer lahko zakleneš čelado, jakno in nekaj opreme. Ne me pa držati za besedo. Za ziher poglej malo povezavo, ki jo je malo zgoraj nekdo pripopal. Verjetno piše tudi kaj o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!