Skoči na vsebino

Faaker see 2012


hdbeast

Priporočene objave

Lahko bi jih dost več, če nas nebi birokratki jebal v glavo za vsako malenkost...

Faaker sem pa že spet zamudu...se pa mal nagledam že skoz okno; cel teden mam povorke HD-jev po celovški. Sem meu kr dalnogled na oknski polici prpravlen hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo med vami samo drkanje in merjenje qurcev, si ga do konca ožamite, ker dokazano izliv pomaga za sprostitev !

Potem pa si oglejte kakega mojstra premore Slovenija ;

http://www.zurnal24....e-clanek-167539

fotografija ima vse kar se tiče motorizma: žensko in motor.

Drugače pa, dec je car, kaj češ, kdoz zna pač zna. Vsa čast Pureblood-u in njegovemu avtorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Da ne odpiram nove teme...

Še zmeraj velja da je camping free? Pa se še da najt kaj prostora za šotor iz sobote na nedeljo?

 

Hvala.

Ja je še free camping,in plačljivega imaš tudi. In dobiš 100% plac za šotor...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo nedeljo 13ga bo se dogajanje ? Mogoce kdo ve kako je ce prides z avtom? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo nedeljo 13ga bo se dogajanje ? Mogoce kdo ve kako je ce prides z avtom? Lp

Zbor se začne v torek 8.9. in traja do nedelje. Krog okoli jezera je zaprt za avtomobile, vozijo le busi in seveda motorji, pa še to vsi v eno smer (nasprotna smer urinega kazalca). Če prideš z avtom so na južni strani parkirišča kar na poljih in je nekaj malega za plačati. Dobra varijanta je tudi vlak, ker je postaja takoj zraven glavnega dogajanja, vendar ker ni več lokalnih vlakov, nisem prepričan če mednarodni tam ustavijo 100%. Ko sem šel okoli božiča v Beljak je vlak v Faaker see-ju ustavil, pa čeprav na voznem redu to ni pisalo tako, da.....

Mi gremo vsako leto družinsko z avtom in od parkirišča do Harley Village je 5 min peš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ki smo iz Goriške gremo na Italijo po AC in smo takoj gorej. Seveda je boljše it po našem kraju z motorjom Gorica,Tolmin,Bovec mimo Mangarta............ Vsaj mi gremo in smo hodili tam...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo nedeljo 13ga bo se dogajanje ? Mogoce kdo ve kako je ce prides z avtom? Lp

V nedeljo se že pospravlja,tako da ni skoraj nobenega dogajanja se pa splača pridit v soboto,parking za avto ni problem okoli jezera pa vozi tudi bus tako,da komot vidiš vsa prizorišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo v soboto 12.9. ob 7:00 iz Ljubljane, start bo izpred McDonalds - pumpe Agip na Rudniku, če ima kdo željo se nam lahko tu pridruži. Prvi postanek okoli 8:00 v Tržiču poleg Petrola v The Old English house, kjer spijemo kavo in poberemo še zaostale. Start iz Tržiča tam nekje okoli 8:30. Sledi vožnja čez Ljubelj do Baškega jezera. Vožnja okoli jezera do glavnega prizorišča. Po ogledu cca uro in pol do dveh se še pred glavno gužvo odpeljemo do Louisa. Potem pa po dogovoru domov čez Ljubelj. Ali pa kontra od te smeri do Šmohorja, čez Nassfeld prelaz mimo Rabeljskega jezera do Zelencev kjer bo postanek pred avtocesto do Ljubljane.

Na vašo željo se lahko pridružite ali pa zapustite našo skupino kjerkoli, brez obveze, kakor se vam pač lušta. Opozorilo pa, če se vozite z nami se držite skupine, ne prehitevate brezglavo ostalih v skupini, upoštevate cestne predpise, skratka skrbite za lastno in varnost ostalih v prometu !
Ne pozabite - vozite se na lastno odgovornost !

Kdor se nam pridruži, naj me najde v naši skupini na Rudniku in pocuka za rokav, da se spoznamo preden startamo !

Lp. Dadi

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo v soboto 12.9. ob 7:00 iz Ljubljane, start bo izpred McDonalds - pumpe Agip na Rudniku, če ima kdo željo se nam lahko tu pridruži. Prvi postanek okoli 8:00 v Tržiču poleg Petrola v The Old English house, kjer spijemo kavo in poberemo še zaostale. Start iz Tržiča tam nekje okoli 8:30. Sledi vožnja čez Ljubelj do Baškega jezera. Vožnja okoli jezera do glavnega prizorišča. Po ogledu cca uro in pol do dveh se še pred glavno gužvo odpeljemo do Louisa. Potem pa po dogovoru domov čez Ljubelj. Ali pa kontra od te smeri do Šmohorja, čez Nassfeld prelaz mimo Rabeljskega jezera do Zelencev kjer bo postanek pred avtocesto do Ljubljane.

Na vašo željo se lahko pridružite ali pa zapustite našo skupino kjerkoli, brez obveze, kakor se vam pač lušta. Opozorilo pa, če se vozite z nami se držite skupine, ne prehitevate brezglavo ostalih v skupini, upoštevate cestne predpise, skratka skrbite za lastno in varnost ostalih v prometu !

Ne pozabite - vozite se na lastno odgovornost !

Kdor se nam pridruži, naj me najde v naši skupini na Rudniku in pocuka za rokav, da se spoznamo preden startamo !

Lp. Dadi

lep pozdrav vsem skupaj. Jaz in žena bi bila kanditata za odhod  do baškega jezera. Ker  greva prvič, bi bil zelo vesel, da se pridružim skupini, ki je " domača" do jezera. Drugače imam V stroma 650  in zeleno florestenčno čelado.  Hvala na povabilu in se vidimo. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... on line ... :)

post-38837-0-91919400-1441911743_thumb.jpg

post-38837-0-16819700-1441911815_thumb.jpg

post-38837-0-39927600-1441911879_thumb.jpg

... tolk cirkusantov pa že dolg nism vidu na enem kupu ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gužva je bila, za po3.14zditi... Od pumpe do Arneitza smo se pomikali s polovično hitrostjo pešca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi in ostali hvala za družbo.

 

Ko sem odhajal domov sem se usmeril proti Beljaku in to je bila največja napaka.Kmalu po odcepu se je vse skupaj ustavilo,kolona dolga več kilometrov,še dobro da imam tak motor,da sem šel kar čez travnike in skozi vasi,da sem prišel do Beljaka in potem proti domu.

 

Damjan GS

post-33899-0-43671700-1442129380_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... fajn ... vse to, napisano v zadnjih nekaj postih ...

... čakanje, gužva, kolone ... :) :) :)

... res čudn ... da se to dogaja v soboto in nedeljo ...

.. za mene je vedno idealen četrtek ...

... tud takrat je čist zadost gužve ... da "občutiš" sladko nervozo srečanja ...

... vseeno pa vsaj približno normalno pripelješ tja ... parkiraš ... uspeš pričakat tud kakšno pivo ... in potem domov ... :)

... tko da ... če niste glih neki "orto HD-jevci" ... priporočam četrtek ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem v četrtek - prišel malo po tretji uri, preizkusil dva motorja (nightrod in switchback), se plazil proti Arnitzu v glasni ropotajoči koloni, spregledal Victory (zanima me njihov Hammer 8 ball), se malce potikal po sejmišču, se čudil Boss Hossu in šel počasi domov. Verjetno me nekaj časa ne bo tam (glasno, pisano, cirkusantsko). Tudi motorja še ne bom menjal tako kmalu in ob preizkušanih motorjih sem sedel še na drugih, pa me ni noben pretirano navdušil (edino kar bi imel, je nigthrodov agregat v mojem motorju - se vidi, da so ga razvijali s Porschem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sva gor v petek, od 10h do 16h, nazaj pa lepo čez Ljubelj. Zna bit, da je ta HD scena za nekatere že kar moto Obsesija...

post-40830-0-07872600-1442178016_thumb.jpgpost-40830-0-82747500-1442178035_thumb.jpg

post-40830-0-01599900-1442178052_thumb.jpgpost-40830-0-52237400-1442178067_thumb.jpg

post-40830-0-60195900-1442178086_thumb.jpgpost-40830-0-07041400-1442178104_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi in ostali hvala za družbo.

 

Ko sem odhajal domov sem se usmeril proti Beljaku in to je bila največja napaka.Kmalu po odcepu se je vse skupaj ustavilo,kolona dolga več kilometrov,še dobro da imam tak motor,da sem šel kar čez travnike in skozi vasi,da sem prišel do Beljaka in potem proti domu.

 

Damjan GS

 Tudi jaz bi se zahvalil Dadiju in skupini za potrpežljivost in solidarnost, za ekipno vožnjo. Bilo je čudovito, predvsem pa zato, ker sva z ženo 3 letna motorista( po staležu) in sva doživela nekaj novega.   Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damjandugi & bankir, hvala vam za družbo. Žal mi je, da nista mogla z nami naprej. Mislim, da smo v soboto prevozili še cca. 400 km prelepih ovinkov. Vsako leto izberem popoldan malo daljši ovinek domov. Moram priznat, da mi je všeč taka družba, kot smo bili. Nikogar ne predalčkamo po tem koliko let ima ali po tem kakšen motor vozi, še najmanj po tem kakšen tempo zdrži. Znamo se prilagodit vsakemu, če mu le paše taka družba kot smo. Vsako leto skušam brzdat svoj in ego ostalih in do sedaj smo še vsi varno prišli domov. Pri nas ste dobrodošli vsi. Zato welcome še kdaj, če zasledita kako moje vabilo tule na forumu.

 

Sama prireditev okoli jezera je leto za letom podobna, najdeš pa vedno kako zanimivo reč. Vsaj jaz vidim tako. Lepše kot je vreme več motorjev se da videt. Me pa kar stisne, ko pomislim, da bi se lahko ta zbor dogajal pri nas. Le kje so imeli jajca in pamet gorenjski veljaki, ki so zavrnili organizatorje. Tipično za Slovenistan!

 

SMD Bojler imenujemo to pot po našem pokojnem članu Olijev memorijal, ki me je desetletje nazaj spomladi do sem spremljal malo po narejenem vozniškem izpitu. Bil je presrečen, da sem mu pokazal drobec ovinkov tam okoli. Tisto leto me je ob vsakem druženju opozarjal naj ne pozabim nanj, ko bo European bike week. Žal mu ni uspelo nikoli več priti tja. In njemu v spomin se vsako leto zapeljemo v družbi, ki se nam pridruži.

 

Lep pozdrav, Dadi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tudi jaz bi se zahvalil Dadiju in skupini za potrpežljivost in solidarnost, za ekipno vožnjo. Bilo je čudovito, predvsem pa zato, ker sva z ženo 3 letna motorista( po staležu) in sva doživela nekaj novega.   Lp

Zamenjaj motor v avatarju  (kle za vstrom).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Me pa kar stisne, ko pomislim, da bi se lahko ta zbor dogajal pri nas. Le kje so imeli jajca in pamet gorenjski veljaki, ki so zavrnili organizatorje. Tipično za Slovenistan!

 

 

Hmm  :hmm:  :hmm:  :hmm:   Zanimivo....poznam kar nekaj turističnih delavcev  na Gorenjskem, pa prvič slišim, da bi jim kdajkoli bila ponujena možnost organiziranja take prireditve.  Pa tudi če bi bila...sem skeptičen, kje bi to lahko izpeljali.

 - Bled -ni šans, premalo prostora, ceste totalno v kurcu (državne in lokalne). Ko je bilo pred leti mednarodno srečanje gasilcev, je bil zaradi  cca 100 gasilskih vozil totalen kaos.

 - Bohinj...premalo cest...ena ven in notri v dolino, zakon o TNP.....

 - Kr. gora...podobno Bohinju...

 - letališče Lesce...daleč od nastanitvenih kapacitet...nobene dodane vrednosti  (npr. jezero...) 

 - Preddvor?

 - Poljanska ali Selška dolina?.

 

Tvoje mnenje???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci nismo zmožni kaj takega speljat.

Prvo kar bi bilo se bi že sami med seboj skregali.

Drugo kar bi bilo bi jih motil hrup, pa travniki bi bili uničeni, pa ptice, itd.

 

Ja samo evre bi pa meli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!