Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


naka

Priporočene objave

Yst pa ne bom popal naših živalic, ker ne znam :( .

Bom pa vprašal, če je možn, da obstajajo taki bolni psiho-kriminalci, kokr je ta, ki je "zdemoliral" še živega skobca? Žal, obstajajo. :ph34r:

Upam, da ga dobijo, prasca bolanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst pa ne bom popal naših živalic, ker ne znam :( .

Bom pa vprašal, če je možn, da obstajajo taki bolni psiho-kriminalci, kokr je ta, ki je "zdemoliral" še živega skobca? Žal, obstajajo. :ph34r:

Upam, da ga dobijo, prasca bolanega.

In upam da mu naredijo isto, kot je on naredil skobcu!

Sem pa med gledanjem prispevka pomislil na to, da bo takih primerov po maju drugo leto, ko z makaronijo ne bo več meje, še mnogo več.

Ma da dobim kakšnega v našem rajonu, ga bojo prašič pojedli! :angry: :angry: :angry: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet maš prav......druga "pošast" je definitivno bolj nevarna in žleht od i. setra...... :devil:

Alla B)

V mislih sem mela videz in ne karakterja. :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tut hec ni več kar je bil ???

Ja, ja pametnejši odneha, zato pa svetu vladajo budale.

hi,hi,he, he (da ne bo pomote: zadnji, zgornji, moji posti v tej temi so šale) :) :D :lol1: :kva1:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domačih živali nimamo.

Smo imeli zlate ribice in ko so šle rakom žvižgat, je bilo preveč žalosti v hiši.

Pa poleg tega vemo, da bi, če bi imeli psa ali mačko, da ju ne bi znali dovolj striktno vzgajati in nazaj držati in da bi nam prej ali slej zaradi naših vzgojnih napak pričela po glavi hoditi. Za po roki pomečkati imamo kar plišaste živali.

Zato pa za domače živali štejemo pajke, ki se radi podijo po naši hiši.

Pišeš takole na računalnik, pa se ti po nitki dol spusti mlad črni pajkec, ali pa sprehodi čez list papirja.

In za domače živali štejemo vse važne, predrzne in prepirljive dvoriščne vrabce, ki ga lomijo okoli hiše in plahe siničke in srake, ki skačejo po okolišnjih strehah.

Zato me je danes pri malici prav presunila slika nesrečnega izolskega skobca.

Prav imenitno je gledati njih in njihove ujedne sorodnike, ko sedijo na drogovih ograje ob avtocesti. V sredo, ko sva šla na Ptuj, sve jih ob cesti Sl.Bistrica-Kidričevo videla 5. Ker ni ograje, so se morali zadovoljiti s poziranjem na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sma z best frendom posnela en video clip z nasim mackonarjem v glavni vlogi... :D ...evo screenshot! :wub:

post-11-1069534113.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!