Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Kljub temu, da je naš Bil imel v nedeljo zelo omejen radij gibanja, je v bližjem grmovju veeno našel in pojedel nekaj, zaradi česar je v poneeljek dopoldne imel drisko in bruhal, vendar je danes "že zopet kot nov" ...  :worship:

Čeprav sodi v drugo temo, bom še to napisal kar tukaj. Tudi nama z Bilom je nekoč "lokalni lovec zagrozil", da če se bova po gozdnih poteh še naprej sprehaja tako, da Bil ne bo "priklenjen", se mu lahko "kaj zgodi" ...  :blush:

Kljub temu, da je naš Bil imel v nedeljo zelo omejen radij gibanja, je v bližjem grmovju veeno našel in pojedel nekaj, zaradi česar je v poneeljek dopoldne imel drisko in bruhal, vendar je danes "že zopet kot nov" ...  :worship:

Čeprav sodi v drugo temo, bom še to napisal kar tukaj. Tudi nama z Bilom je nekoč "lokalni lovec zagrozil", da če se bova po gozdnih poteh še naprej sprehaja tako, da Bil ne bo "priklenjen", se mu lahko "kaj zgodi" ...  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, RobiRoberto pravi:

Čeprav sodi v drugo temo, bom še to napisal kar tukaj. Tudi nama z Bilom je nekoč "lokalni lovec zagrozil", da če se bova po gozdnih poteh še naprej sprehaja tako, da Bil ne bo "priklenjen", se mu lahko "kaj zgodi" ...  :blush:

pa saj sta mu z Bilom zagrozila nazaj, kajne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisva, ker je Bil povsem miroljuben kuža, razen če kje ne zagleda ali zavoha kakšne živali, ker potem sem ga kar nekajkrat moral čakati doma, da se je spomnil, kje tudi on stanuje ... :blush:

Ker mi  "dolgoročni spomin" še vedno deluje in ker sem se takrat tako prestrašil, tudi tega še nisem pozabil. Z "odvezanim" Bilom sva se sprehajala tam kjer sva se do tedaj že veeeelikokrat, okrog "zapuščenega rudniškega dimnika" nad rudnikom živega srebra v Idriji in kar naenkat naju je, zaradi močnega poka kmalu "oba posedlo", in čez sekundo ali dve se je približno 10 do 20 metrov od naju po hribu navzdol "prisankala" ustreljena srna, katere čiščenju sva nato prisostvovala tudi midva z Bilom, ker je mene zanimalo, kako se to počne, ker jaz razen domačih kokoši, puranov in zajcev, tega še nisem počel.

Še ena bilova zanimljivost. Boji se:   :blush:

krava.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, RobiRoberto pravi:

Naša Tačka, ki ni naša Tačka ... :OK:

tačka.png

A mate že maškare :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata Pik je šel ..:)...njegova mačka je takoj začela sesat drugje :P

13975522_1727126867546847_49311526080617

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!