Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Ker sem danes peljal na stranišče vsakega posebej, mi je uspolo narediti fotografijo Tačka lulu ritka dol on line ...  :OK:

IMG_7537.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, UnionJack pravi:

kaj pa tale model? drug teden naj bi ga šou iskat. Sam da austrijanka potrdi pa še kej popusta stisne :) 

Kam ga greš iskat pa kolk te bo koštalo? Lohka mi tudi v PM napišeš, če je stvar bolj diskretne narave...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, UnionJack pravi:

kaj pa tale model? drug teden naj bi ga šou iskat. Sam da austrijanka potrdi pa še kej popusta stisne :) 

image.jpeg

Ha, takole beštijo sem jaz pred kakimi 3 leti "podtaknila" moji dragi frendici. 
Neskončno je zadovoljna s plesnivo pošastko <3
Krasen pes je :)

Zdaj zgleda takole: 

Binya.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma psov res ni treba kupovat, zmiri se kakšen najde in mešančki so zmiri zakon, živijo 2x dlje od fensy rodovniških in včasih še bolj zabavno zgledajo. Jst osebno ne morem it nikoli v zavetišče, ki nebi mogu prit domov brez psa, pa imamo že sedaj pasa, 3 mačke, 6 želv. ( dobiš eno želvo pol težiš okoli da rdečevratk ne smejo puščat v okolje kr ogrožajo skledarico pol jih pa ti dobiš) ampak želve so najbolj izi domače živali, poleti delajo družbo in se jim malo smejiš, čež zimo dajo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, UnionJack said:

kaj pa tale model? drug teden naj bi ga šou iskat. Sam da austrijanka potrdi pa še kej popusta stisne :) 

image.jpeg

Katera pasma pa je to? Zgleda ful hudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!