Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred 7 minutami, VS800 pravi:

Usak po svoje..............

559123274411427499770633.jpg

.... sam zajc je pa že pravih mer ..... za ....  u piskr..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, VS800 pravi:

Usak po svoje..............

559123274411427499770633.jpg

To je to...zjutraj v takem obkrozju spiti kavico...men vec ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, MARE 65 pravi:

Žal nimam fotk, ampak naš, še posebej ženin domači ljubljenček, je čakal pred vrati terase.

"Oooo Rooney a si pršu, ja pridi notri božek."

Rooney ves happy vstopi v dnevno sobo.

"Draga tvoj prijatelj ti je prinesel miš."

Od tukaj naprej pa se začne kaos in totalen cirkus...mislim, da ne rabim razlagat...:lol1:

Dokler nosi sam miši ni hudga. ?   Mi smo imeli v bajt vse kar je lezlo in hodilo okrog bajte.....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali psom kaj škodi slana voda, sploh pri zelo gostih kožuhih.

Ali pa jih operete po kopanju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

V kolikor se je pes kopal v morju, je primerno, da se ga po kopanju splakne s sladko vodo.

Morska sol sicer sama po sebi ni škodljiva, vendar brez odstranitve soli ni možno preprečiti potencialne iritacijo ali morebitnega vnetja pasje kože.

Kot človeške lase, tudi pasjo dlako morska sol suši in v kolikor se ne neguje primerno, lahko postane štrenasta in težko česljiva.

@Darko3g Vsi pravijo to kar je v zgornjem citatu, ti pa lahko povem, da poznam dva psa, ki se redno kopata v morju (tudi pozimi :) ) in nimata nobene težave zaradi neizpiranja kožuha s sladko vodo. Tudi blazinic nimata razjetih, kar je meni precej zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem našega pokojnega Bila po kopanju v morju v kampu Čikat, vedno opral z vodo.

PICT2944.JPG.86090b839a97d4472a58cc4ae942602d.JPG.d165d320dc4c3348dc15886d70f8b0de.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Darko3g pravi:

Zanima me ali psom kaj škodi slana voda, sploh pri zelo gostih kožuhih.

Ali pa jih operete po kopanju?

Ma pozimi ga ne nikoli pustim v vodo,ker ni zdravo prav za psa.Vem nekateri jih pustijo ampak poznam tudi ljudi,ki so potem imeli težave...mehur....  Glede morja pa ni problema samo,ko pridem domou ga splajhnem skoraj vedno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, zakaj sladkate vodo. Ne razumem zakaj imajo ljudje probleme z mehurjem, če gre pes v vodo pozimi. In ne razumem kako lahko morje splahujete. Dobro da nimam ljubljenčka. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker te stane prehlajen mehur cca 200e, pa kaksno neprespano noc ker noce lulat, pa potem spusti luzo sred noci :) 

Moj sploh nezna plavat. Zna pa grizt. Na veliko.

 

8B7B5F64-D7A4-4BB3-BDA5-2B7966DC3C76.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

Ker te stane prehlajen mehur cca 200e, pa kaksno neprespano noc ker noce lulat, pa potem spusti luzo sred noci :) 

Moj sploh nezna plavat. Zna pa grizt. Na veliko.

 

8B7B5F64-D7A4-4BB3-BDA5-2B7966DC3C76.jpeg

Malo sem se hecal. Naš si je enkrat prehladil mehur in sploh ni mogel zadrževati pa smo ga nesli ven (bili v drugem štuku v bloku) in je samo teklo do njega, revčka. No, 9 let je odkar je pokojni in nikoli več nismo novega nabavli. Starši ne bodo več imeli, jaz bi imel, samo je moja draga alergična na mačke in pse, tak da smo očitno obsojeni na življenje brez ljubljenčkov. Sem vam vsem kar fouš. A tole je doberman? Stric ga je mel in ne moreš verjet, kak scrkljanc je lah taka "mrcina". :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!