Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Tačka:  Halo tamo, jer sam več gospođa u godinama, ne čujem vas baš najbolje ... :blush:

IMG_1218.JPG.9bd8561f8be339345864e68361765d74.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da imamo letos vsi ekstra probleme s klopi....

Sam bom zvarek uporabljal za po oblacilih med kosnjo...ce se mi bo zdelo uporabno....

 

Screenshot_2019-04-26-11-35-21-572.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslastica za moje muce...

Pol briketi in rio mare zmesano...

Pol Felix pastete...

Moje muce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

:naughty:

?...riomare je čisto preslan za žvauke

Moje muce so brezdomke....najdencki...nasplosno je moje mnenje,da je njihovo zivljenje kratko....naj jim bo cim lepse...kaj vse ni zdravo za nas pa zavestno uzivamo...

Hrane imajo...jedo naj kar imajo rade...in dolocene ko jz jem pridejo pogledat in obuzujejo domaco hrano....pac omenil sem rio mare,ker glih vceri ko jedel prsu Črni pogledat in pac mal mu dal stran po briketih....on obuzuje domaco hrano...danes ze jedu spagete...

Mleko tud kao skodi pa Grizli je le brikete je in pije le vode z stamprlijem mleka..Pa se lepo redi...ga bom pol sliku....

Radi sem obkrozen z zivalmi...lepo mi piti kavico imeti okoli sebe muce in poslusati zvrgolenje ptickov..

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...'benti jaz in moje asociacije :naughty:...

Fajn, da maš rad živali in te razumem kaj si hotel povedat... kljub temu se ne strinjam z načinom prehranjevanja..

Sem se hotela razpisat...pa v bistvu za koga ...spremenilo se ne bo nič...verjetno bi zrasel samo moj ego ?...tega pa tako in tako ni zdravo preveveč "futrat"...:naughty:

Tudi sama imam rada živali?- raje kot ljudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, sesir pravi:

Moje muce so brezdomke....najdencki...nasplosno je moje mnenje,da je njihovo zivljenje kratko....naj jim bo cim lepse...kaj vse ni zdravo za nas pa zavestno uzivamo...

Hrane imajo...jedo naj kar imajo rade...in dolocene ko jz jem pridejo pogledat in obuzujejo domaco hrano....pac omenil sem rio mare,ker glih vceri ko jedel prsu Črni pogledat in pac mal mu dal stran po briketih....on obuzuje domaco hrano...danes ze jedu spagete...

Mleko tud kao skodi pa Grizli je le brikete je in pije le vode z stamprlijem mleka..Pa se lepo redi...ga bom pol sliku....

Radi sem obkrozen z zivalmi...lepo mi piti kavico imeti okoli sebe muce in poslusati zvrgolenje ptickov..

Mleko povzroča driskico, vsaj pri našem, tako da ga dobi za par odtenkov, če se matra pri kakcih, pa je to le mogoče bilo v 9 letih dvakrat.  Se pa strinjam, rio mare preveč soli. Ne primerjat kaj škodi nam in kaj njim, ker na naših recimo 70kg ni tak problem pojest recimo 1g soli, mačke pa imajo recimo 7kg. Razumeš?

 

Btw, mi imamo problème s tastom, ker mačku kupuje različne brikete in paštete. In pri določeni hrani (za whiskas smo dobili potrditev), se začne praskat pod vratom ter posledično dobi krasto. Ko tastu vso hrano zmečem v smeti, da je samo tisto, kar mu kupimo mi, ki malo gledamo na to kako in kaj, se neha praskat. Ampak to je pravo sizifovo delo. Torej vprašanje - kako se znebit tasta? Ker to je lažje, kot mu dopovedati, da naj preneha s takšnim početjem. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Arzen pravi:

Btw, mi imamo problème s tastom, ker mačku kupuje različne brikete in paštete. In pri določeni hrani (za whiskas smo dobili potrditev), se začne praskat pod vratom ter posledično dobi krasto. Ko tastu vso hrano zmečem v smeti, da je samo tisto, kar mu kupimo mi, ki malo gledamo na to kako in kaj, se neha praskat. Ampak to je pravo sizifovo delo. Torej vprašanje - kako se znebit tasta? Ker to je lažje, kot mu dopovedati, da naj preneha s takšnim početjem. :(

Midva z mojo sva poizkusala razne brikete...od pocenski do dragih v zivalski trgovini in ugotovila,da edini briketi,ki jih imajo rade vse muce so Matisse -chicken-rice in ker 1kg stane 9.81eu....zdaj kupujeva pakiranje-10_kg,ki stane cca 45eu....imajo pa  32% mesa...

Moja to gleda kako blato imajo...zato pozimi dovoli,da jim kupujem v Lidlu piscancjo salamo 1kg 1.99eu....poleti pa pravi,da dobijo po njej driskico...

Razlozi tastu,da tvoj macek super heroj,ki bo zelo vesel Felix vrecke....to mu lahko kupi v merkatorju...

P.s

Felix vrecke...nisem spoznal macka,ki ne bi z veseljem pojedu...a ker drago v Merkatorju je to zelo redek poslastek (1.75eu 4 vrecke po 100g)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je še en mačkon ostal, nima še leto dni. Mačko so sosedje posvojili, itak je bila pritepena, zavržena...atraktivnega videza, dolgodlaka, črna. No, s tem mačkonom so sedaj problemi...vsak dan mu izpulim 5 - 10 klopov, dajem mu stronghold ampule, pa zgleda, da nič ne koristijo. Maček noče biti v hiši, samo po gozdu se klati čim ima odprta vrata na svobodo, zgleda ima to v krvi po po potepuški mački. Kakšno ovratnico priporočate ali kaj drugega, da res koristi, ker tu okrog je res polno klopov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broadline ampula.

Deluje proti vsem notranjim in vsem zunanjim parazitom. Tako ti ni treba dajati tabletke proti glistam in trakuljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ampulami nekako nisem zadovoljen, mislil sem poizkusit s kakšno ovratnico. Je Broadline ampula boljša od Stronghold ampule, kupljene pri veterinarju? Gledal sem Bayer Foresto ovratnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je veliko boljša!

Foresto ovratnice imam na psih, mačkam nikoli ne dajem nič okoli vratu  ker so notranje-zunanje.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Broadline ampula.

Deluje proti vsem notranjim in vsem zunanjim parazitom. Tako ti ni treba dajati tabletke proti glistam in trakuljam.

isto dajemo naši...ne da ne, dobi vsake toliko kakšnega klopa vseeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne je moja draga odpotovala na 14-dnevno okrevanje v Dolenjske Topice :worship: in Tačka danes ni hotela spati v spalnici in poleg tega se je tudi dvakrat polulala, kar ni njena navada. To je navezanost na svojega lastnika.   :grupni:

Tudi sedaj je raje v svojem počivalniku v "šivalnici" moje drage, kakor pri meni v dnevni sobi.   :blush:

IMG_1265.JPG.df10277129c9fccc376af89854394f33.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!