Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

same mačke :P

Evo ga, moj mucko :D

21559122_1526315824104631_1456555428541815096_n.thumb.jpg.bb83c9f7998242401094ca5bc0de60d9.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tex pravi:

Živalce prav čutijo, kje nekaj ne štima.

a je mene žvauca zavohala :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, maus said:

a je mene žvauca zavohala :huh: 

Te je strah, a??

Ehh, kaj te bo z tako koščeno mišjo, to je ji bo vse samo zataknilo pa po grlu nebo dol šlo .. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Tex pravi:

Živalce prav čutijo, kje nekaj ne štima. Nikoli ni tak spala pri nama - sedaj, po poškodbi, pa bi samo na njej ležala, prav ne moreš je dol spravit .. pa ni zaradi povojev, ker sedaj povojev več ni, pa še vedno na njej spi, tudi ko je pokrita z odejo.. :)

Pa ko drugače sploh nisem za neke "vudu-gučibuči-baubau" fore, mi je pa to zanimivo .. ?

Never underestimate the healing power of a cat ..

IMG_20190902_020658-01.jpeg

o lej, dve muce :P

ps, kar si zapisal je 100% res, mam kar nekaj zgodbic v tej smeri, kako živauce čutijo.

Ko je bila moja "visoko" noseča (beri tik začeti popadki) je ležala na kavču in brala knjigo. Naša Perzijka je pa norela po bajti (kar ni bilo običajno) ampak glavno je bilo to, da je stalno hodila na mamico, na knjigo, ji s tačko zapirala knjigo ter se drgnila ob njo (mojo ženko, ne knjigo)

Seveda sem jaz v tem času bil na strovnem posvetu v "oštariji" pri frendih ob dololočeni količini promilov v pijači. In ko pridem domov, mi je moja samo še sugerirala:

tale maček je zmešan, verjetno bova morala v bolnico :D

ps. moj rehab je pa itak bil v znamenju stiskanja z mopsom :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

...ne boste ?..." tisto" gre pri kuščarjih malo drugače ...

Eh no. Sem pa razočaran. ? Tile dinozavrčki so od hčerke tako,da nimam kakšnega znanja kako se k poslu spravjo. Sem pa dobr za fotrat. Me je podučila.

Ona-spodnja je zgleda čist začudena izbulene oke pa to. Možak- zgornji mu pa dogaja.?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Xebec pravi:

loh bi usaj napisala kam je treba pridit na to stiskanje...:hmm:

Pa da ti mačke uče izpraskata...ti se pa upaš....:P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Xebec pravi:

stari jst sm Steve Irwin. mačko sam pogledam pa že zaprede...a štekaš?;)

Že,že.....sam neki mi ne gre ...skup....mački ribe jejo ...tebe je pa riba....?                                 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, VS800 pravi:

Že,že.....sam neki mi ne gre ...skup....mački ribe jejo ...tebe je pa riba....?                                 :P

ja sj jst pa mačke.......rock, paper, scissors ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 9. 2019 ob 13:16, Tex pravi:

Živalce prav čutijo, kje nekaj ne štima. Nikoli ni tak spala pri nama - sedaj, po poškodbi, pa bi samo na njej ležala, prav ne moreš je dol spravit .. pa ni zaradi povojev, ker sedaj povojev več ni, pa še vedno na njej spi, tudi ko je pokrita z odejo.. :)

Pa ko drugače sploh nisem za neke "vudu-gučibuči-baubau" fore, mi je pa to zanimivo .. ?

Never underestimate the healing power of a cat ..

IMG_20190902_020658-01.jpeg

... no... se lohka vsaj pohvališ, da ma tvoja bejba muco...

:lol1:

...no, da ne bom off topic... moja je v soboto posesala vse pajke... tko da ne morem dat nobene frišne slike domačih ljubljenčkov...

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!