Skoči na vsebino

Slovenska Javna Uprava...


vrho1679

Priporočene objave

V obdobju 2003-2015.

 

Najbolj me fascinirajo sumo številke v evrčkih teh +200k zaslužkarjev, medtem ko graf daje številke da je bilo pod -200k zaslužkarjev še hohoho...

post-38230-0-77395500-1437989292_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obdobju 2003-2015.

 

Najbolj me fascinirajo sumo številke v evrčkih teh +200k zaslužkarjev, medtem ko graf daje številke da je bilo pod -200k zaslužkarjev še hohoho...

attachicon.gifsdfs.jpg

Med tiste -200k spadam tudi jaz. Pa verjetno še kdo od tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tiste -200k spadam tudi jaz. Pa verjetno še kdo od tukaj.

nekaterim ni čisto jasno kaj vse paše pod javno upravo....  in kako hitro se znajdejo na supervizorju :) tudi če je to samo 10 eur.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaterim ni čisto jasno kaj vse paše pod javno upravo....  in kako hitro se znajdejo na supervizorju :) tudi če je to samo 10 eur.....

Se mi zdi, da nisi blond.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V javni upravi imamo 3701 mesto raznih funkcij, delovnih mest in nazivov s plačilnim razredom od 1. (438,18E) do 65. (5.156,00E).

 

Naj mi torej nekdo pove zakaj nekdo iz javne uprave poleg plače dobiva še honorarni zaslužek za tisto delo katerega bi moral opraviti v času svoje službe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veš da dobiva plačo? mogoče pa dela na podjemno a ne?

poleg tega, ponavadi vsi pričakujete plačilo za nadure...mogoče ga pa teli s seznama tudi a ne?

koje bučke no.....

 

a res ni kakih bolj pomembnih zadev v sloveniji za rešit kot neke honorarce, ki pač delajo in zato dobijo plačilo?

mogoče pa travo kosijo? ali pa čistijo? vse to je v supervizorju..kaj enim res ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

 

a res ni kakih bolj pomembnih zadev v sloveniji za rešit kot neke honorarce, ki pač delajo in zato dobijo plačilo?

mogoče pa travo kosijo? ali pa čistijo? vse to je v supervizorju..kaj enim res ni jasno?

Ali pa prodajajo tuje diplomske naloge.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad mene...vsak sam ve, kako se bo blamiral....

Po merilih sodelavcev manj kot pa da bi travo kosil okoli stavbe UE ali čistil fakulteto.

Na mariborski univerzi pa pravijo, da stvar za njih ni aktualna, bodo pa uvedli notranji postopek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V realnem sektorju ni možno da zaposleni dobi poleg plače dobi še honorar za avtorsko delo - kako je to možno v javnem sektorju?

 

Naslednjič bo res treba tako izpolnjevati davčno napoved.

 

Ta članek je objavljen v angleškem časopisu :

Primer kako je potrebno izpolniti in popolniti vašo davčno napoved !

Na vprašanje Koliko oseb vzdržujete? .... je neki davčni zavezanec zapisal :

1.      2,1 miliona ilegalnih priseljencev
2.      4,4 miliona nezaposlenih
3.      900.000 kriminalcev v 85 zaporih
4.      650 kretenov v Parlamentu in
5.      celotno Evropsko komisijo

Osebje administracije mu je vrnilo prijavo z komentarjem, da je njegov odgovor
nesprejemljiv.

Davčni zavezanec je nato vprašal : Ali sem morda katerega pozabil napisati ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V javnem sektorju bi morali napraviti temeljito čistko in napisati nekaj novih zakonov in pravilnikov. Predvsem pa ukiniti privilegije, ki si jih tisti, ki jim take privilegije plačujejo, ne morejo privoščiti.

 

http://www.siol.net/trendi/potovanja/novice/2015/07/na_dopust_v_drzavne_objekte_v_sloveniji_in_na_hrvaskem.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri teh "privilegijih" malo pozabijo povedati, da so bili objekti kupljeni z njihovim denarjem (tako kot jih je imela tudi večina podjetij) in da je ostalo tisto kar tistim pri koritu ni uspelo privatizirati in da cene niso tako "izjemno ugodne" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!