Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

evo sm si zdepilirau rit,stisnu vseh 326 mozoljev,napudral in slikal...žal mam tolk belo rit d se na slik sam tole vid :D

post-29056-0-17409500-1346151659.jpg

:P

glufiuc .. prdnu si in faracajk pržgau :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol se mi junci tut zdej potegujema nagrado al kaj... no sicer za tolažilno nagrado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tolk naspidiran na šiht z metllo...in še skom....da bom začasno nehala mislt o ritah.... k pole mi ceu sistem zjeb....... :xx:

....mau se bom odklopla začasno O:-) .... kmetica prosim vodi dalje, Bina pa naj ti sveti..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidve da nebi zmogle tega... eh no... kaj lažjega vama nebi mogla prepustit ;) se bosta vsaj nagledale drugih riti....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :blink: kako sm pa js tuki u to zgodbo not padla?? :blink: :slap: ha ha ha

bina,tebe j očitn komisija določila za oglede,k si mal nižje rasti,pa se ti nau treba sklanjat :D

p.s.

se zna nardit d b se kdo uturu č bi bla kera prevč prpognena :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmetica prosim ukrepaj.... jest nimam zdj cajt....sam vidm da tale ta mau ludi malo smeti temo... :?

.......ker je tale mulc ludiluka star šele ene 20 al neki več let..... :slap: ...dojenčkove riti pa ja ne bomo gledale :unsure:

...ludiluka sj v temo o slaščicah in picah pa lahko pišeš.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami nakladači.....upa pa nben :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm ... nej se ena javi z fotkičem da prtisne fotko pa jo gor damo :OK: ....kako bo zgledal ne vem sam bo vsaj ena fotka a ne :grim ....sej ne morjo sam gledat......hahahah je treba še kej narest za to :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jo napopam jest sam nevem kam nej shranm sliko.. k očitno negre direkt iz kompa???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm ... nej se ena javi z fotkičem da prtisne fotko pa jo gor damo :OK: ....kako bo zgledal ne vem sam bo vsaj ena fotka a ne :grim ....sej ne morjo sam gledat......hahahah je treba še kej narest za to :smoke:

jao jao, ja najbol, da fehtat zacnejo/mo, da se pustite fotkat :P:slap: :slap: sej ne da se je ponudil xx bab, da vas poslikajo/mo!! ttttttttttssssss

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jo napopam jest sam nevem kam nej shranm sliko.. k očitno negre direkt iz kompa???

in neta gre, moj dragi ma slike najprej v picaso, pol pa tuki popa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo lahko bi nrdili tudi temo: Izbor za najbolj ohranjeno žensko motosvetovo rit 2012....:) ja bi se kšna dobila da bi jo gor prlimala :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če druge ne, tiste, ki na vsakem koraku iščejo pozornost sigurno :)

ah aero pa to je zajebancija....

Kaj pa tvoja rit??? :grrr ...z dovoljenjem tvoje najdražje seveda.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!