Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

ja kje je zdej kej , pridem da si ucke na ritkah spocijem...a niiiššštaaa :D

ja anček kaj usečkas, kaj zdej to pomen..nau nč ritk? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..rabmo eno k zna rit depilirat... :D

minca ali nisi ti kozmetičarka... :hmm: povej če se javiš izbrancem najboljše riti kocine vun trgat..... :unsure: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..rabmo eno k zna rit depilirat... :D

ni blema poznamo, sam glej da boš zdržu, da ne boš spet rep (al kar kol že ti temu rečeš) med noge stisnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca rekla,da okrog RITI ne brba,tko da kr ti u51 s.p.in začni depilirat :grim če bo gužva pridemo ti roko dat..... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sta pa norc i kmet res face,na uni sliki ki ležita na vampih,rit pobrito in antene v riti,ma mama mija :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

jo Anja kaj je blo šele smeha ko so nastajale tiste fotke,.... Modela sta ja nimaš kej :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetica ja 1x mi boš ja pokazala,da si ogledam jih :grim al ste z ženo od norca imele dela a... :OK:

ma spale na sončku, pol pa ki, ki ki hi hi he he..... pa se prebudiš, zaspano pokukaš in norc pa kmet z anteno .... Boš vidla slikice ja sam morm pogledat kje so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca rekla,da okrog RITI ne brba,tko da kr ti u51 s.p.in začni depilirat :grim če bo gužva pridemo ti roko dat..... :winkiss:

ancek za lepe ritke, se se jst javim da tiste povoskane listice dol potegnemm, norc ki si zdaj ze zbezu?

Sam jst pr dveh dedcih nebi spala..... :whistle: :grrr

tezko bi blo zaspat ja...::D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...GY.... men ni treba riti depilirat.... no ja vsaj ne cele....

...enkrat sem se na frišn smrekov štor z nago ritjo usedu, pol sem se pa neki ustrašu , pa nahitr ustal.... tko da mi tam še vedno ne rastejo kocine v velikosti tistega štora....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne povedat kje je to blo!!! Bo postala priljubljena turistična točka!!! :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca rekla,da okrog RITI ne brba,tko da kr ti u51 s.p.in začni depilirat :grim če bo gužva pridemo ti roko dat..... :winkiss:

...............umetnica51 s.p. Maribor......... anja37 s.p. Koper...............

:grrr ......ARANŽIRANJE, DEPILIRANJE, DEKORIRANJE RITI......... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............umetnica51 s.p. Maribor......... anja37 s.p. Koper...............

:grrr ......ARANŽIRANJE, DEPILIRANJE, DEKORIRANJE RITI......... :grrr

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam tako naprej,če res tvoja,če si poštem,super :grim .....

Če si v dvomih si jo lahko tudi v živo ogledaš :D, ampak gledaj očima, nemoj rukama :grrr . Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahhahahaa crasher si me nasmejal. ČESTITKE tud od mene.... Da si zbral pogum :OK:

Rabimo natural slovenske moške riti... ne pa une holividske, ker slovensko blago je le naše SLOVENSKO :004

Anči in kmetica bi rade videle crasherjevo rit v živo.... :hmm:

.....Jest sem ko una zvezdica ... O:-) ... ki se utrne z neba in izponi še tako nemogoče želje.... :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si v dvomih si jo lahko tudi v živo ogledaš :D, ampak gledaj očima, nemoj rukama :grrr .

Ne rabim da gledam,ni tipam :grrrže ko bo ocenjevanje,izveš svoje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!