Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

sam smejim se lohk kmet, ker odstopit ne moreš, razn če Allo prosiš da briše tvojo ekstravagantno rit.....

dej raje še uno gor nalimaj... k maš anteno v riti ..... :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam smejim se lohk kmet, ker odstopit ne moreš, razn če Allo prosiš da briše tvojo ekstravagantno rit.....

dej raje še uno gor nalimaj... k maš anteno v riti ..... :lol1:

Kaj ,da boš še ti lohk tv pa muzko iz Afganistana gledala pa poslušala.... :lol1: brez naročnine ne bo nič B)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa stane naročnina ??? Jest vse plačam...men nič ne vleče zastonj.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki....tuki je prišlo do VELIKE POMOTE....šele zdela dojemam...... :surrender:

.....živnorc me je ornk nategnil in se kr sam okičal za zmagovalca s kmetom :BUA::slap:

ZARADI moje malomarnosti IN ZAVEDENOSTI črtam zivnorca in kmeta...k sta izsilila REZULTAT O RITAH :BUA:

p.s: pol naj pa še kdo reče da nista svije....

Ej da te nebi dala JEBAT JEŽU in to tkoj zdej :fight1::?:lol1:

Kolk pa stane naročnina ??? Jest vse plačam...men nič ne vleče zastonj.... :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: kjermu vleče za stojn u51-POVEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in direktno v finale se uvrstita....

riti.jpg

... za tretjega kandidata pa še potekajo volitve...

Kaj sm skor zamudila,pa kje sta bila do sedaj vi2 :010 kr natislna bi vaju oba z enim mahom :lol1: :lol1: :lol1::beer2::lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil vipera
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej da te nebi dala JEBAT JEŽU in to tkoj zdej :fight1::?:lol1:

a ne vidš da se je zivnorc urinu med zmagovalce...pa kmeta notr povleku...k un nima tolk jajc k zivnorc

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: kjermu vleče za stojn u51-POVEJ

Tist k bo še kdaj u mojem srcu.... :004 bo mel itak vse zastonj :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vipera a seti dopadejo ti dve guzici a :OK: sej sta dve si bomo jih mal sposojale z u51,ti in jst :004

Anči jest si nč ne sposojam...kar je moje je moje ... :grrr

zivnorc in kmet pa imata itak že dolgo časa prvovrstni lastnici svojih riti in tičev.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči jest si nč ne sposojam...kar je moje je moje ... :grrr

zivnorc in kmet pa imata itak že dolgo časa prvovrstni lastnici svojih riti in tičev.... :grim

... pa se postavi v drugo vrsto... pa če boš dovolj potrpežljiva, jo boš lahko mogoče celo enkrat pogledala....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa se postavi v drugo vrsto... pa če boš dovolj potrpežljiva, jo boš lahko mogoče celo enkrat pogledala....

Je že dovolj tista fotografija tvoje nabasane riti... moram pazit na srce........ ne bom je pogledala, jo bo anči ocenjevala od blizu....

...ker nočm da bo moj zadnji pogled na svetu zaznamovan s tvojo ritjo ....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že dovolj tista fotografija tvoje nabasane riti... moram pazit na srce........ ne bom je pogledala, jo bo anči ocenjevala od blizu....

...ker nočm da bo moj zadnji pogled na svetu zaznamovan s tvojo ritjo ....... :lol1:

.

... nč bat.. ne bo to tvoj zadnji pogled... sem nežen.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... nč bat.. ne bo to tvoj zadnji pogled... sem nežen.......

...mogoče si prenežen,iz tam ko prihaja U51 so večinoma v prisilnih položajih..... :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče si prenežen,iz tam ko prihaja U51 so večinoma v prisilnih položajih..... :lol1:

... na vseh štirih pa nazaj usločena ritka še ni prisilni položaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na vseh štirih pa nazaj usločena ritka še ni prisilni položaj....

pa to ti govorim,da ne mara tega položaja :grim ...ker....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaaa iz tam ko jest izhajam je več trdih prijemov...ne pa prisilnih norca oba s kmetom :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest ko primem, se na vsaki ritnici ali boku pozna po pet prstov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest ko primem, se na vsaki ritnici ali boku pozna po pet prstov....

ko pa jest primem.... pa je takoj akcija.... odtise delajo sam uni...kaj so že...FOSILI :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!