Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

ma kaku bom sam sebi rit slikal, sej nisem iz gume :P

umetnica51, glede na to, da si umetniško usmerjena, bi pa lahko ti eno rit narisala in jo sem gor prpopala, bomo vsaj videli kakšen okus imaš in če se nam dedcem sploh velja svoje riti tu gor limat :smoke:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mily muojo ne boš nč slikau,sam otipaš jo lahko in oceniš :P .)

Ančika to pa je predlog, te držim za besedo :OK::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si že zadost lep,kaj bi rad biu NORC :lol: al kmet :lol: ....Ostani to kar si in kak si,SAM TO SVOJO RITESINO PRPOPAJ,da se 1x že začne to..... :beer2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si že zadost lep,kaj bi rad biu NORC :lol: al kmet :lol: ....Ostani to kar si in kak si,SAM TO SVOJO RITESINO PRPOPAJ,da se 1x že začne to..... :beer2:

Ja, pa de se server sesuje od vse te "lepote" a ne :grim

Ti kr lepo pridi pa ti jo pokažem, če boš pridna seveda, tle gor pa ne bom nič popal :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važna kaka je rit....ampak duša v riti....tko da Miliy ocenjevali bomo bolj srce v riti.... vseeno če maš vso mozoljasto, pomembno je da je tvoja :worship:

Une naspidirane manekenske riti niti v ožji izbor ne bi prišle :nono:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa de se server sesuje od vse te "lepote" a ne :grim

Ti kr lepo pridi pa ti jo pokažem, če boš pridna seveda, tle gor pa ne bom nič popal :grrr

Bi rekla umetnica 51 pa natisni vsaj .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči maš prav... v skrajni sili je dovoljeno svojo rit namočit v barvne tuše, v tinto...in jo natisnt na bel papir in potem prilimat sm gor.....

...bodo pa enako obravnavane k vse une žive riti ala kmet in zivnorc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važna kaka je rit....ampak duša v riti....tko da Miliy ocenjevali bomo bolj srce v riti.... vseeno če maš vso mozoljasto, pomembno je da je tvoja :worship:

Une naspidirane manekenske riti niti v ožji izbor ne bi prišle :nono:

Če ma srce v riti že apriori ne bo nč nalimal kle gor,ker taki so pusyi :P U51 od tebe pa tud nč ^_^ ni nagrad,ni izborasam neki lupaš ko Anja37 z piknikom :P :P Bi ble taman za v parlament.....veliko besed in malo ali skoraj oziroma nič dejanj :lol1:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš ti mene kmet z unimi primerjat s parlamenta...matr jest sm pa tja metlo v rok držim, delam ko živina....

pa še tole fuk temo za izbor riti moram spremljat....

Počak enkrat bo ratal tko k piknik od anči :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš ti mene kmet z unimi primerjat s parlamenta...matr jest sm pa tja metlo v rok držim, delam ko živina....

pa še tole fuk temo za izbor riti moram spremljat....

Počak enkrat bo ratal tko k piknik od anči :xx:

Ko to VIDIM pole bo vrjetn izbor na petek 13-ga za novo leto :grrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma srce v riti že apriori ne bo nč nalimal kle gor,ker taki so pusyi :P U51 od tebe pa tud nč ^_^ ni nagrad,ni izborasam neki lupaš ko Anja37 z piknikom :P :P Bi ble taman za v parlament.....veliko besed in malo ali skoraj oziroma nič dejanj :lol1:

Poslušej ti Kmetič,ne govor kr nisi še sodelovau z nama,da te ne NALOMIM.....al pa POLOMIM,ki take pišeš :lol1: da ne ostaneš še brez tisto male riti,ki jo imaš :hmm:

Popravljeno . Popravil anja37
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušej ti Kmetič,ne govor kr nisi še sodelovau z nama,da te ne NALOMIM.....al pa POLOMIM,ki take pišeš :lol1: da ne ostaneš še brez tisto male riti,ki jo imaš :hmm:

NALOMIM.....al pa POLOMIM

anjaaaaa...tole rajš po primorsko povej :lol1: :lol1: ne se trudit lepo govort :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekla umetnica 51 pa natisni vsaj .....

A ti sama pa ne upaš povedat...?

Ni važna kaka je rit....ampak duša v riti....tko da Miliy ocenjevali bomo bolj srce v riti.... vseeno če maš vso mozoljasto, pomembno je da je tvoja :worship:

Une naspidirane manekenske riti niti v ožji izbor ne bi prišle :nono:

Madonca mozoljasta pa ni, a pol je brez veze, da jo kažem? :hmm:

Naspidirano pa je, samo ne rit, ampak un uspredi :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušej ti Kmetič,ne govor kr nisi še sodelovau z nama,da te ne NALOMIM.....al pa POLOMIM,ki take pišeš :lol1: da ne ostaneš še brez tisto male riti,ki jo imaš :hmm:

No kok mam jaz malo maš ti velko..... :grim na konc koncu se vse pogliha :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NALOMIM.....al pa POLOMIM

anjaaaaa...tole rajš po primorsko povej :lol1: :lol1: ne se trudit lepo govort :lol1:

Kaj po naše nej napišem,če pa nas primorce pou kurca ne razumeste!!!!! NELUMM TE LO .) HKU AL PA POLUMM

No kok mam jaz malo maš ti velko..... :grim na konc koncu se vse pogliha :lol:

Tako je na koncu koza cela,vouk sit .) moja rit je kot more bit rit prav slovenke :lol1::beer2: amotezerji da dober od zadej.... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mily jst upam sama velik tega,sej kot veš več manj vse sama nrdim,tko da....Aam jst kot dobra prjatca,bi tudi rada umetnco51 dala zraven,da uživa itd,ker JE RES DOBRA BABA-JUJU JUHUHU UMETNICA :010:yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči sj teb tud nč ne fali......je pa velika razlika med nama sam tm k se mandarine ne morjo kosat z baloni... :grim

Sam jest še vseen raje tebe anči vidm na kufet...enga ornk desca pa tm umes :grrr

ZDJ PA DOST..... :klicaj: Tekmovanja bo kmalu konc....je še kaka rit na motosvetu????

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči sj teb tud nč ne fali......je pa velika razlika med nama sam tm k se mandarine ne morjo kosat z baloni... :grim

Sam jest še vseen raje tebe anči vidm na kufet...enga ornk desca pa tm umes :grrr

ZDJ PA DOST..... :klicaj: Tekmovanja bo kmalu konc....je še kaka rit na motosvetu????

Sej če bi hotela te moje balone še 1x videti,otipati pa povej no :kva1: veš da za prjatlco bi vse naredila :grim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U51 in kje naj bi bilo to tekmovanje za te MOŠKE GUZE :hmm: upam da mi boš omogočla da ti bom lahko pomagala pri ocenjevanju :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mily jst upam sama velik tega,sej kot veš več manj vse sama nrdim,tko da....Aam jst kot dobra prjatca,bi tudi rada umetnco51 dala zraven,da uživa itd,ker JE RES DOBRA BABA-JUJU JUHUHU UMETNICA :010:yea1:

Uvajaš mlajše v svet odrastlih, res si prijazna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj po naše nej napišem,če pa nas primorce pou kurca ne razumeste!!!!! NELUMM TE LO .) HKU AL PA POLUMM

jaaaaa....vsak te bo razumu....če ne pa pokažeš, pa bo vidu hahah :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaa....vsak te bo razumu....če ne pa pokažeš, pa bo vidu hahah :lol1: :lol1:

...babe,o čem se pravhate????? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!