Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

Aha...ampak upam, da ne kmetu in norcu :eek:

:lol1: nč bat!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...ampak upam, da ne kmetu in norcu :eek:

kako si sploh pomislu na njuju :hmm: po mojem imaš slabe izkušnje ti :whistle: znata pa bit nežna,tko da probat ni greh :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si sploh pomislu na njuju :hmm: po mojem imaš slabe izkušnje ti :whistle: znata pa bit nežna,tko da probat ni greh :lol:

kako si sploh pomislu na njiju...kakor stojijo stvari v našem Bananistanu, moraš bit pripravljen tudi na najhujše :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si sploh pomislu na njiju...kakor stojijo stvari v našem Bananistanu, moraš bit pripravljen tudi na najhujše :grim

A to bi ti bilo najhujše,da bi jima GUZICO DAU DA JO PREŠLATAJO :kva1: dok ne uže je sve u redu,potem pa se smej al jokaj :lol: .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimohod pa bo :hmm: .....to bodo organizatorji vedel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ti lump!!! Boš ti že vidu na mimohodu

mimohod bo..... ampak najperj rabmo slikice, da vas razvrstimo v kategorije pa letih.

pol pa vidmo kako in kaj naprej, na fešti bi blo najprimernejš kaj pravte punce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čigavo zdej?

Ja no od crasherja,ki sprašuje kaka bi bila nagrada..pa da vemo babe kolk na sje za najem riti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no od crasherja,ki sprašuje kaka bi bila nagrada..pa da vemo babe kolk na sje za najem riti :lol:

Kaj je zdaj to, če se prav spomnim je bila u51 pobudnica tekmovanja, zdej pa že ti ponujaš mojo rit v najem :bum:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima kdaj bo mimohod.....

Mimohod je dobra ideja..... Ne bi bilo slabo izvesti mimohoda na motosvetovi zabavi leta 2012.....

Če bi se Cufa strinjala...... v kar pa zelooo dvomim :grrr

V skrajni sili pa na bližnjem parkirišču.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to, če se prav spomnim je bila u51 pobudnica tekmovanja, zdej pa že ti ponujaš mojo rit v najem :bum:

Ne samo jst,sej smo ji ja pomagale :grim a tako u51 ti bi vse sam za sebe :smoke: kukr je ona govorila,pisala,je sam šefica in vodja tega puta,ne pa da bi kej rada od tega imela :lol: :lol: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimohod je dobra ideja..... Ne bi bilo slabo izvesti mimohoda na motosvetovi zabavi leta 2012.....

Če bi se Cufa strinjala...... v kar pa zelooo dvomim :grrr

V skrajni sili pa na bližnjem parkirišču.... :lol:

Ma Cufa se bo strinjala,bo vsaj kako dobro rit vidla,da ne bo skoz v rit od cucka v avatarju gledala... :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: študiram...a imamo upokojenci dvojne pike???

Ja tako je,pa na rit si lahko na tekmovanju daste make up,da neb slučajn kdo omedlel od realizma pr teh letih :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če mene vprašaš bi bla to ena taka zabavna zadevšna na MS zabavi. Konkretna popestritev. Lahko bi nekaj na to temo dovolili ja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na tu d je MS zabava pozim...a za mimohod bi blo treba rit tud obrit?? :whistle: ..k pol bi me zebl k prasca u rit :blink:

ma ne bi te, zabava je notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je,pa na rit si lahko na tekmovanju daste make up,da neb slučajn kdo omedlel od realizma pr teh letih :lol:

Ne boj se, omedlel boš samo, če ti prdnem v surlo :grim
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc vikenda.... Pošteno nadaljujmo.... Vsaka nova rit dobrodošla...bela, rjava, sam da je 35+ :grrr

Še manj kot 5 mesecev...pa bo rit izbrana in tud nagrajena :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!