Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

Če je v milimetrih pol ni problema sem prec v tej kategoriji. Itak ga pa tale naša U51 mal sračka. išče stare dedce namest, da bi si mlado meso najdla...

Se zaveda, da je že v letih in da ne bi zdržala mlade mašine....muahhaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je v milimetrih pol ni problema sem prec v tej kategoriji. Itak ga pa tale naša U51 mal sračka. išče stare dedce namest, da bi si mlado meso najdla...

Mlado meso razmišlja kako se zadovoljit ,staro meso pa kako partnerko zadovoljiti....tu je razlika no pa tud u cm,kot pravi Ludiluka... :kva2:

P.S. pa naše riti niso več mazolaste od pubertete..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... da se slučajno fosilom ni začel kolcat po mozolih :D

Še ne..... :grrr vrjetn pa...nekoč :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlado meso razmišlja kako se zadovoljit ,staro meso pa kako partnerko zadovoljiti....tu je razlika no pa tud u cm,kot pravi Ludiluka... :kva2:

P.S. pa naše riti niso več mazolaste od pubertete..... :lol1:

1. Staremu atu se malo jebe, kdaj bo stari prišlo, važno, da on opravi svoje pa pusti babnco na miru....tko da nevem, kje tebi te ugotovitve :D

2. Kot že 100x premleto, dolžina ni važna, važna je tehnika....čeprav na koncu spoznaš, da boljš, da je malj daljši kot pa prekratek :grim

3. Pr tamladih nima cajta gledat riti, ker če hoče sledit tempu mlade krvi, bo gledala in se ukvarjala s čim drugim....mislim na tisto zadevo k pri mladih letih sama gor stoji, ne pa pr atih, k morajo počakat na delovanje modre tabletke, dokler ne prime itak nima kaj počet, jo lahko sam naspenka po riti!

Evo smo zaklučl zdej stare pa mlade? Vsi v letih k berete moj post...kar lepo počasi, da si kater/a ne bo kaj naredu ali naredila. :grim

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Staremu atu se malo jebe, kdaj bo stari prišlo, važno, da on opravi svoje pa pusti babnco na miru....tko da nevem, kje tebi te ugotovitve :D

2. Kot že 100x premleto, dolžina ni važna, važna je tehnika....čeprav na koncu spoznaš, da boljš, da je malj daljši kot pa prekratek :grim

3. Pr tamladih nima cajta gledat riti, ker če hoče sledit tempu mlade krvi, bo gledala in se ukvarjala s čim drugim....mislim na tisto zadevo k pri mladih letih sama gor stoji, ne pa pr atih, k morajo počakat na delovanje modre tabletke, dokler ne prime itak nima kaj počet, jo lahko sam naspenka po riti!

Evo smo zaklučl zdej stare pa mlade? Vsi v letih k berete moj post...kar lepo počasi, da si kater/a ne bo kaj naredu ali naredila. :grim

1.)No pa si si sm odgovoril....pri teh letih še zmerom ne razumeš bistvo partnerstva,no sej vem,mogoče je v tvoji okolici takšen odnos in je za tebe postal stereotip,no pubec ne boj se starcev ni vse tako črno,eni se mamo šele v zrelih letih zares lepo.... :grim

2.)Se tolažijo uni z mejhnim in si kupijo veeeelik avto :kva2:

3.)Lej pubec pr tem je pa tako,ja skoz stoji po konci pr vas tamladih in skoz bruha,pa se še dobr akcija ni začela,mi tastar smo pa ko star panj,težko ga vžgeš a ko vžge noče in noče ugasnt... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff... še dobr da mam mali avto...

Ma ja ne...pa ta recesija...za velikega ni dnarja :blush:

Kej naj pole šele jst rečem ka nimam avta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja glej pol zihr nucaš potniški promet, avtobus in vlak pa nista glih mejhna.

-------------------------------------

Nč se javim čez 13let ko bom dorasel EMŠU, da se bom lahko udeležil tekmovanja, do takrat bom pa trdo telovadil pa se krmil z proteini, da bo kaj za vidt.

Over and out :grim

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevm no ste se pa razpisal hehehe...

Avta nimam... mam rajš motor....

Mazolji pubertete so že mimo....

Dobr no tabletk ne rabim, stoji brez tega pa uzdržljuv je tut dost ;)

Ampak da se pri razliki med nama počitiš tako staro hm..... jest se nebom nikol tist so samo cifre

Mene so samo hotl prepričat da dam eno slikco za pogum da se desci z pravim emšom mal upogumijo.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, kako zanimiva debata!!

ampak se vedno mislm, da bi mogl, glede na st. udelezencev, mal omilit kriterije.. :hmm:

se stinjam:

1 skupina 35- (mlajši od 35)

2 skupina 35+

3 skupina 55+

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam to so se kar isti kriteriji, se mi zdi.. no ja, sej je res tut da sm blond, pa da ne razmisljam ker to boli.. DOKAZANO!! vise puta :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se stinjam:

1 skupina 35- (mlajši od 35)

2 skupina 35+

3 skupina 55+

OK se strinjam kmetica..... Bolje bo tako...bo več riti za vidt in..... pa unih vmes ki binglajo..... :grim

Predlagam pa, da se na tekmovanju vse udeležence pokrije z belo rjuho.....lahko je tud rožnata :glare:

..........razen riti, vse riti pa se označijo z alkoholnim flumastrom... na moje riti 35+ pišem jaz :glare: :klicaj:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

um sej na moji itak ni tolk placa da bi lahko tolk številk gor spravla (zgleda da to pride z leti ) :grim

z leti in špageti :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK se strinjam kmetica..... Bolje bo tako...bo več riti za vidt in..... pa unih vmes ki binglajo..... :grim

Predlagam pa, da se na tekmovanju vse udeležence pokrije z belo rjuho.....lahko je tud rožnata :glare:

..........razen riti, vse riti pa se označijo z alkoholnim flumastrom... na moje riti 35+ pišem jaz :glare: :klicaj:

opa bato ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U51 a prov vidim.. spuščaš mlajše v tekmovanje??? :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhej! happy0065.gif

napredujemo.

Še po nagrade skočmo en dan ko pride Umetnica v Lj pa še Anči pokličemo,....pa še koga itak

se bomo potrudile da bodo nagrade praktične.

Ja ja Umetnica ti boš lahko vsako rit kušnla happy0071.gif tiste 35+!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!